اطلاعیه «ایران‌خودرو» درباره تعاونی اعتبار کارکنان

کد مطلب: 465740  |  تاريخ: سه شنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۸  |  ساعت: ۱۵:۵۶


اطلاعیه «ایران‌خودرو» درباره تعاونی اعتبار کارکنان

خودرونگاران - تامین منافع از سرمایه کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد ارزش افزوده در منابع مالی سهامداران خود، هدف تعاونی اعتبار است.

به گزارش خودرونگاران  به نقل از گسترش نیوز،  مهدی حسین زاده مدیرعامل تعاونی اعتبارکارکنان گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این مطلب گفت: این تعاونی با هدف تامین منافع از سرمایه کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو و ایجاد ارزش افزوده در منابع مالی سهامداران خود با دریافت مجوز از سوی وزارت تعاون در سال 1382 تاسیس گردیده است و تا کنون در چارچوب سیاست‌های گروه صنعتی ایران خودرو مبنی بر ارج گزاری به کارکنان، خدمات شایسته‌ای ارائه داده است.

وی افزود: ‌در مرحله بعد، ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه فعالیت‌ها در دستور کار قرار گرفت و توانمند‌سازی منابع انسانی برای ارائه خدمات تخصصی به سهامداران و سپرده گذاران، منجر به جلب نظر بانک مرکزی گردید که صدور مجوز فعالیت بانک مرکزی در سال 1388 برای تعاونی، رهاورد این اقدامات بود.

حسین زاده افزود: تعاونی اعتبار در طول سال‌های فعالیت خود تلاش نموده است تا با ارائه کارنامه شفاف، فعالیت‌های خود را در راستای قوانین و مقررات بانک مرکزی و وزارت تعاون ساماندهی نماید و این شفافیت عملکرد، اعتماد بیش از پیش سهامداران و سپرده‌گذاران و تاییدیه هر ساله تغییرات هیات مدیره را از سوی بانک مرکزی به همراه داشته است.

وی با اشاره به استاندارد‌سازی فعالیت‌های شرکت در راستای جلب رضایت حداکثری سهامداران و مشتریان خاطر نشان ساخت: گردش مالی تعاونی اعتبار و هزینه کرد اندوخته مالی در راستای رفع نیازهای مالی و اعتباری کارکنان گروه، از جمله اعطای تسهیلات و تقسیم سود قابل ملاحظه در بین سهامداران، در کنار کاهش هزینه‌های جاری با انجام اقداماتی مانند انتقال ساختمان مرکزی تعاونی اعتبار به داخل گروه صنعتی ایران خودرو در همسویی با موازین بانک مرکزی صورت گرفته آن را به محلی امن برای ذخیره سرمایه کارکنان گروه تبدیل نموده است.

وی تصریح کرد: ایجاد شعبه و باجه در شرکت‌های گروه و سهولت دسترسی برای کارکنان شرکت‌های گروه وتسهیل امور جاری سازمانی و فرآیندهای اداری، این نهاد را به عنوان سازمانی امین در امر مراودات مالی و اعتباری برای کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو قرار داده است.


http://khodronegaran.com/detail/News/465740/2

چاپ خبر