امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
شرایط فروش نقدی و اعتباری RAV۴، شاسی‌بلند محبوب تویوتا با تحویل فوری
خودرونگاران- ایرتویا، نماینده تویوتا ژاپن در ایران در جدیدترین بخشنامه فروش خود شرایط متنوعی را برای خریداران تویوتا RAV۴ فراهم کرده است تا علاقه‌مندان این خودرو بتوانند این شاسی‌بلند محبوب تویوتا را در مدل ۲۰۱۷ و به‌صورت تحویل فوری خریداری کنند.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳:۴۳
شرایط پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو
خودرونگاران- بدينوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم مي‌رساند، طرح پیش فروش پلکانی چھار مرحله‌ای بھمن 95 محصولات ایران خودرو به ھمراه ھدایای فروش تعھدی، از روز شنبه 95/11/02 لغایت 95/11/30 و یا تا زمان تكمیل ظرفیت به شرح جدول پیوست ارائه می‌گردد.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۳:۰۲
شرایط جدید فروش اقساطی محصولات ایران خودرو
خودرونگاران- به جھت بھره‌مندی مشتریان محترم محصولات ایران‌خودرو از شرایط فروش نقد و اقساط، شرایط فروش اقساطی برخی از محصولات این شرکت با مشارکت شرکت لیزینگ شھر از روز يكشنبه 95/11/03 لغایت 95/11/30 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جدول ذیل ارائه می‌گردد.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸:۲۲
دنای جدید ایران خودرو چند ستاره ایمنی دارد؟
خودرونگاران- ایران خودرو هفته گذشته از 2 خودروی جدید خود به عنوان دنای پلاس و 207 صندوق دار رونمایی کرد ولی این خودروها تا چه اندازه ایی ایمنی داشته و در مقابل تصادفات مقاومت دارند.پروژه ساخت این خودرو در مدت 10 ماه و صرف 50 میلیارد تومان هزینه انجام شده و به گفته مسئولان ایران خودرو تا پیان سال به بازار عرضه می شود.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۳:۲۰
از مراحل حقوقی خریدوفروش خودرو چه می‌دانیم؟
خودرونگاران-هر معامله ای نیاز به طی مراحل قانونی و حقوقی دارد که اطلاع از آن ها به راحت تر و مطمئن تر شدن روند معامله کمک بسیاری می کند؛ چرا که اگر از این مراحل آگاهی کافی نداشته باشیم حتما دچار مشکل خواهیم شد.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴:۰۴
زمان ورود محصولات مشترک ایران خودرو و پژو اعلام شد
خودرونگاران- مهندس نعمت زاده به همراه جمعی از مدیران ایرانی و فرانسوی ، از فرآیندهای اجرایی نصب تجهیزات برای تولید پژو 2008 و خط مونتاژ بدنه پژو 2008 بازدید کرد.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۱:۳۲
آغاز جشنواره فروش محصولات سایپا با مدل 96
خودرونگاران- به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند به مناسبت دهه مبارك فجر فروش استثنائی انواع محصولات شرکت سایپا ( جشنواره فجر سایپا ) از تاریخ یکشنبه 95/11/03 مدت محدود به شرح مفاد این بخشنامه ابلاغ می‌گردد.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶:۳۶
قبل از پیش‌خرید خودرو استعلام کنید!
خودرونگاران- هرگونه پیش‌فروش خودرو از سوی شرکت‌های فاقد نمایندگی رسمی خودروسازان داخلی و خارجی، ممنوع است. مصرف‌کنندگان قبل از پیش‌خرید، صحت عملکرد شرکت عرضه‌کننده خودرو را استعلام کنند تا دچار ضرر و زیان احتمالی نشوند.
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۰:۱۷
وزارت صنعت سفارش‌های ثبت‌شده خودرو را حذف کرد
خودرونگاران- رئیس انجمن صنفی کارفرمایی واردکنندگان خودرو از حذف ثبت سفارش‌های انجام‌شده واردات خودرو توسط شرکت‌های «غیرنمایندگی‌» روی سایت ثبتارش خبر داد و گفت: هدف وزارت صنعت ایجاد انحصار در بازار خودروهای وارداتی است.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰:۳۳
خودروهای وارداتی گران می‌شود؟
انحصار در کمین واردات خودرو
خودروهای وارداتی گران می‌شود؟
خودرونگاران- ساماندهی واردات خودرو موضوعی است که این روزها در وزارت صنعت با جدیتی بیشتر از گذشته پیگیری می شود، اما سوال این است که آیا این جدیت وزارت صنعت در آستانه ایام نوروز افزایش قیمت خودرو را در پی نخواهد داشت؟
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۹:۱۱