امروز: چهارشنبه ۷ آیان ۱۳۹۹ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
تشریح بسته بهبود رونق کسب و کار نمایندگی های سایپا
توسط مدیر عامل سایپایدک صورت گرفت
تشریح بسته بهبود رونق کسب و کار نمایندگی های سایپا
خودرونگاران - مدیر عامل سایپایدک از تعریف 10 محور در بسته بهبود رونق کسب و کار شبکه نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا خبر داد.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶:۰۰
اتخاذ هر تصمیمی، منوط به تصویب نهایی و اعلام رسمی از سوی وزارت صمت و خودروسازان است
واکنش سایپا به روایت های منتشر شده از قیمت‌گذاری خودرو در فضای مجازی؛
اتخاذ هر تصمیمی، منوط به تصویب نهایی و اعلام رسمی از سوی وزارت صمت و خودروسازان است
خودرونگاران - گروه خودروسازی سایپا ضمن تکذیب مذاکره و صحبت رسانه ای مدیرعامل این گروه خودروسازی در روزهای اخیر پیرامون قیمت گذاری محصولات، نسبت به روایت های منتشر شده از شیوه جدید قیمت گذاری خودرو در فضای مجازی واکنش نشان داد و اعلام کرد که اتخاذ هر نوع تصمیم در این زمینه، منوط به تصویب نهایی و اعلام رسمی آن از سوی وزارت صمت و خودروسازان است.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳:۱۹
 تحویل ۱۴۰ هزار تُن سوخت کم سولفور به کشتیرانی
به همت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی محقق شد:
تحویل ۱۴۰ هزار تُن سوخت کم سولفور به کشتیرانی
خودرونگاران - معاون توسعه ناوگان شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران گفت: بیش از نیمی از سوخت کم سولفور مورد نیاز کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، طی ۱۰ ماه گذشته از پالایشگاه اراک تأمین شده است.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴:۰۶
آلودگي هوا و افزايش فوتي هاي كرونا
خودرونگاران - طبق تازه ترين گزارش هايي كه ستاد كرونا اعلام مي كند تعداد فوتي هاي كرونا با تشديد آلودگي هوا افزايش چشم گيري يافته است.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶:۱۴
بازار بی‌مشتری خودرو بر مدار ریزش
خودرونگاران - بازار خودرو همگام با نزولی شدن نرخ ارز، چند هفته‌ای است که بر مدار ریزش قرار دارد. این ریزش‌ها امروز هم تداوم یافته و کارشناسان معتقدند درصورت افت نرخ دلار به کانال ۲۷ هزار تومان، قیمت پراید به کمتر از ۱۰۰ میلیون تومان خواهد رسید.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳:۵۹
اجرا نشدن طرحی که قیمت خودرو را کاهش می داد!
خودرونگاران_اگر خودرویی در مراحل انجام معاینه فنی ۲ تا سه مورد را رد کند، شامل معاینه فنی نشده و باید به مراکز اسقاط مراجعه کند.
سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲:۳۹
 بازار خودرو از دلار و سکه پیشی گرفت
خودرونگاران_اگر چه همراه با تحولات سیاسی اخیر، تب و تاب برخی از بازارها کاهش یافته با این حال بازار خودرو همچنان برای بسیاری از سرمایه‌های سرگردان جذابیت دارد. آنچه مشخص است به دلیل فاصله قیمتی خودرو از کارخانه تا بازار، خرید و فروش و داد و ستد خودرو جذابیت زیادی برای دلالان و سوداگران دارد، به‌طوری‌که هر معامله به طور متوسط ۵۰ میلیون تومان سود برای واسطه‌گران دارد.
سه شنبه ۶ آیان ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۹:۱۹
افزایش حداکثر ۲۵ درصدی قیمت کارخانه ای خودرو در پاییز امسال
خودرونگاران - مطابق با نرخ تورمی بخشی که بانک مرکزی اعلام نموده خودروسازان مجاز به افزایش حداکثر ۲۵ درصدی در قیمت محصولات در ۳ ماهه سوم سال جاری شدند.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶:۲۰
 زیان ۴۰ هزار میلیارد تومانی خودروسازان چگونه جبران می‌شود؟
دلایل زیان‌ده بودن خودروسازان از زبان یک کارشناس صنعت خودرو
زیان ۴۰ هزار میلیارد تومانی خودروسازان چگونه جبران می‌شود؟
خودرونگاران - یک کارشناس صنعت خودرو با اشاره به دلایل زیان‌ده بودن خودروسازان گفت: در شرایط کنونی باید تصمیمات سختی گرفت؛ این تصمیمات سخت از اصلاح اساسی ساختار اقتصاد کشور شروع می‌شود.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶:۴۲
خودروسازان برای افزایش قیمت در پاییز مجوز گرفتند
خودرونگاران - رئیس شورای رقابت اعلام کرد: براساس مصوبه اردیبهشت ماه خودروسازان می‌توانند حداکثر تا سقف اعلامی نرخ تورم بخشی از سوی بانک مرکزی در سه ماهه سوم امسال افزایش قیمت‌ها را اعمال کنند.
دوشنبه ۵ آیان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰:۴۸