امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
احتمال تجدیدنظر در ممنوعیت واردات خودرو
خودرونگاران - یک مقام مسئول از احتمال تجدیدنظر در ممنوعیت واردات خودرو خبر داد و گفت: این تصمیم برای کوتاه‌مدت اتخاذ شده و به طور قطع تغییر می‌یابد، اما رفع ممنوعیت واردات خودروهای هیبریدی در اولویت است.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸:۰۱
گزارش رییس‌جمهور به مردم درباره پرونده تخلف در واردات خودروهای خارجی
خودرونگاران- رئیس جمهور پس از دریافت گزارش وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی و نیز بازرسی ریاست جمهوری درباره وقوع تخلف در واردات و فروش خودروهای خارجی، ضمن دستورهای جدید به سه وزارتخانه و معاون حقوقی ریاست جمهوری؛ از رئیس قوه قضائیه خواست ترتیبی اتخاذ نمایند تا با دقت و سرعت و خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی شود، مجرمان و متخلفان به مجازات قانونی برسند و اموال و سودهای کلان نامشروع به بیت المال بازگردد.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸:۲۴
 جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی
متخلفان را معرفی می‌کنیم
جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی
خودرونگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور، ضمن قدردانی از مواضع قاطعانه وی در برخورد با تخلف واردات خودرو، اعلام کرد: متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی می‌کنیم.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷:۴۹
شش محصول ايران خودرو چهارستاره كيفي دريافت كردند
خودرونگاران - براساس نتايج منتشر شده از سوي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران شش محصول ایران خودرو با چهار ستاره كيفي بالاترين سطح كيفي موجود در محصولات ساخت داخل را از آن خود کردند.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱:۲۴
   آثار منفی ممنوعیت واردات خودرو بیشتر است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:
آثار منفی ممنوعیت واردات خودرو بیشتر است
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ممنوع کردن واردات خودرو موجب افزایش قیمت ها در بازار شده است، گفت: برنامه های مربوط به ممنوع کردن واردات خودرو که تاکنون اجرا شده به دلیل اینکه کلی نگری نداشته، نتوانسته موفق شود و تبعات منفی آن بیشتر از آثار مثبت آن بوده است.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷:۵۳
 کوچ پژو سیتروئن از ایران به شمال آفریقا
خودرونگاران - بررسی‌ها نشان می‌دهد با ممانعت آمریکا از حضور شرکت‌های بین‌المللی در ایران، پژوسیتروئن روی توسعه برند در سه کشور مصر، الجزایر و مراکش تمرکز کرده است.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲:۱۱
اجرای طرح سرویس تابستانه خودروهای اکتیون ، رودیوس ، کایرون ، رکستون توسط شرکت رامک یدک
خودرونگاران- شرکت رامک یدک نماینده رسمی خدمات پس از فروش سانگ یانگ ، در راستای بهبود سطح کیفی خدمات به مشتریان ارجمند و با توجه به گرمای فصل ، اقدام به برگزاری طرح سرویس تابستانه از 30/4/97 الی 4/5/97 نموده است .
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲:۳۷
  سهم ۴۰ درصدی زامیاد از خودروهای تجاری کشور
در مجمع عمومی سالیانه شرکت زامیاد اعلام شد؛
سهم ۴۰ درصدی زامیاد از خودروهای تجاری کشور
خودرونگاران - مدیر عامل شرکت زامیاد در جمع سهامداران این شرکت اعلام کرد: زامیاد توانسته است با تحقق اهداف خود در زمینه تولید و فروش انواع خودروهای تجاری سبک و سنگین در سال گذشته، سهم ۴۰ درصدی بازار خودروهای کار و تجاری کشور را کسب کند.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵:۲۱
   رنو و پژوسیتروئن در صورت ترک ایران، باید به ایران غرامت دهند
خودرونگاران - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شرکتهای خودروسازی اروپایی به ویژه رنو و پژو سیتروئن در صورتی که قراردادها را فسخ و ایران را ترک کنند، باید به ایران غرامت بپردازند.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵:۴۴
   بدون گواهینامه با این تاکسی پرنده پرواز کنید
خودرونگاران - شرکت کانادایی اوپنر از تولید تاکسی هوایی جدیدی به نام بلاک فلای خبر داده که به عنوان یک وسیله نقلیه شخصی قابل استفاده است.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۴:۰۳