امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
محصولات تويوتا و رنو را تست كنيد، بعد بخريد
با افتتاح مركز نخستين مركز تست خودرو ؛
محصولات تويوتا و رنو را تست كنيد، بعد بخريد
خودرونگاران-نخستین مرکز تخصصی تست درایو خودروهای رنو و تویوتا در ایران رسما توسط هلدينگ ناصح با حضور خودروهای این برند افتتاح شد
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴:۱۶
  ۵ ستاره ایمنی برای جنسیس ۲۰۱۸
خودرونگاران - خودروی اسپرت 2018 به یک موتور 3.3 لیتری توربوشارژ V6 با قدرت 365 اسب‌بخار مجهز است که با یک سامانه انتقال قدرت 8 سرعته همخوانی دارد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴:۵۹
تشویق واردکنندگان خودروهای هیبریدی با کاهش تعرفه
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع مجلس با ابراز امیدواری نسبت به تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو در مجلس، گفت: این طرح هفته آینده در دستور کار مجلس قرار دارد.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۶:۱۳
تابع شرایط اتحادیه اروپا برای همکاری با ایران هستیم
خودرونگاران - در نخستین واکنش ها بعد از خروج دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا از توافق برجام روسای جمهور فرانسه ، انگلیس و المان بر ماندگاری خود به تعهدات برجام اصرار کردند، اما از همان روز نخست بسیاری از رسانه های غربی و داخلی با دید شک به ادامه تعهدات فرانسوی ها برای ماندگاری در ایران نگریستند که البته شاید این نگاه به دلیل نوع رفتار فرانسویها در دوران پیش از توافق برحام و تشدید تحریم های غربی علیه ایران در سالهای 90 باز می گردد که با خروج پژو از ایران شرایط سختی را به صنعت خودروسازی ایران وارد کرد و موجب شد تا ایرانی ها به این همکار اروپایی به دید همکار نا مطمئن بنگرند .
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱:۲۷
 فردا احتکار خودرو توسط خودروسازان بررسی می‌شود
خودرونگاران - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی وضعیت بازار فروش خودروهای تولید داخل با حضور خودروسازان در نشست فردای کمیسیون متبوعش خبرداد.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۵:۱۸
 مانعی برای تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو وجود ندارد
خودرونگاران - یک نماینده مجلس با اشاره به اینکه ورود خودروهای هیبریدی به ناوگان حمل و نقل شهری امری ضروری است،گفت: مانعی در تصویب طرح ساماندهی بازار خودرو و کاهش تعرفه واردات خودروهای هیبرید در مجلس وجود ندارد.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰:۰۸
 «قیمت خودرو» و «احتکار» روی میز مجلس؛ خودروسازان امروز پاسخ می‎دهند
خودرونگاران - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی وضعیت بازار فروش خودروهای تولید داخل و قیمت خودرو با حضور خودروسازان در نشست امروز کمیسیون متبوعش خبر داد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱:۲۱
  واردات خودرو از فهرست تخصیص دلار ۴۲۰۰تومانی خارج شد
دبیر انجمن واردکنندگان خودرو مطرح کرد؛
واردات خودرو از فهرست تخصیص دلار ۴۲۰۰تومانی خارج شد
خودرونگاران - در حالی شنیده ها حاکی از موفقیت چند شرکت واردکننده خودرو برای دریافت ارز ۴۲۰۰ تومانی حکایت دارد که دبیر انجمن واردکنندگان خودرو از خروج خودرو از اولویت دریافت این ارز خبر می دهد.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۵:۳۴
 ٣٥٠تا ٤٥٠٠مانور ارزي رانندگان ايراني
ميزان ارز تخصيصي به رانندگان بين المللي اعلام شد :
٣٥٠تا ٤٥٠٠مانور ارزي رانندگان ايراني
خودرونگاران - بانک مرکزی در بخشنامه‌ای به شبکه بانکی شرایط تامین، انتقال ‏‏‏و پرداخت ارز رانندگان حمل و نقل بین‌المللی و ترانزیت را ابلاغ کرد.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸:۴۹
پژو بر تعهدات خود پایبند می‌ماند
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: هنوز قرارداد تولید پژو ۲۰۰۸ با فرانسه عملیاتی نشده تا ۳۰ درصد محصول آن صادر شود و همچنین تاکنون قرارداد به تولید نرسیده و خط تولید این محصول آماده نیست.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸:۰۲