امروز: دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
واردات خودرو مشروط به نظر مجمع تشخیص مصلحت شد
خودرونگاران - نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اصرار بر مصوبه قبلی خود درباره واردات خودرو، طرح ساماندهی صنعت خودرو را جهت بررسی بیشتر به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع دادند.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱:۱۱
طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور کار مجلس
خودرونگاران- گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور کار نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز قرار دارد.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۵:۱۱
حدود 9 میلیون قطعه محصولات ایران خودرو ردیابی می‌شوند
همکاری با نیروی انتظامی برای ارتقای ایمنی در برابر سرقت محصولات
حدود 9 میلیون قطعه محصولات ایران خودرو ردیابی می‌شوند
خودرونگاران - رییس کمیته افزایش ایمنی در برابر سرقت محصولات ایران خودرو با اشاره به امکان ردیابی قطعات خودرو توسط پلیس، گفت: با اشتراک گذاری اطلاعات قطعات با پلیس آگاهی، امکان تشخیص و شناسایی اقلام سرقتی و همچنین تشخیص اصالت خودروهای سرقتی میسر شده است.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۲:۱۲
حجم باورنکردني لوازم و قطعات يدکي تقلبي در بازار/ هر بشکه مواد شوينده از ۸۰۰ هزار تومان به ۴۰ ميليون تومان رسيده است
محسن فقيهي، رئيس اتحاديه دارندگان اتو سرويس، تعميرگاه، پارکينگ و کارواش خودرو تهران:
حجم باورنکردني لوازم و قطعات يدکي تقلبي در بازار/ هر بشکه مواد شوينده از ۸۰۰ هزار تومان به ۴۰ ميليون تومان رسيده است
خودرونگاران - رئيس اتحاديه دارندگان اتو سرويس، تعميرگاه، پارکينگ و کارواش خودرو تهران با اشاره به حجم باورنکردني لوازم و قطعات يدکي تقلبي در بازار اظهار داشت: وجود انبوهي از لوازم و قطعات يدکي تقلبي در بازار نشان از چيست؟ از کجا و چه کساني اين قطعات را با بسته بندي هاي بسيار شکيل و غير قابل تشخيص وارد و به بازار عرضه مي کنند؟ چگونه اجازه توليد و ورود اين قطعات داده مي شود؟ نظارت ها کجاست؟ با جان مردم چگونه بازي مي شود؟ تصادفات ناشي از هر قطعه غير اصلي، خانواده هاي زيادي را داغدار مي کند چه کسي پاسخگوست؟
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱:۲۴
ثروت یک کشور، کسب و کارهای فعال آن هستند/ خطای مدیران و شرایط اقتصادی نباید به کسب و کارها آسیب بزند
خودرونگاران - وزیر صمت در جریان بررسی کلیات طرح حمایت از کارخانجات و واحدهای صنعتی و تولیدی در صحن علنی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ثروت یک کشور کسب و کارهای فعال آن کشور هستند، گفت: خطای مدیران و شرایط اقتصادی نباید به کسب و کارها و واحدهای تولیدی آسیب بزند.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷:۵۲
همکاری جیلی چینی با رنوی فرانسوی در کره جنوبی
خودرونگاران - شرکت هولدینگ چینی جیلی و رنوی فرانسوی به طور رسمی توافق کردند که به طور مشترک خودروهای هیبریدی و بنزینی در کره طراحی کرده و به فروش برسانند و صادر کنند.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰:۲۷
قرعه‌کشی عرضه ۶ محصول سایپا در دو طرح پیش فروش برگزار شد
خودرونگاران - قرعه کشی دو طرح پیش فروش یکساله و مشارکت در تولید ۶ محصول سایپا در هفته اول بهمن ماه ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۸ روز دوشنبه، ۴ بهمن ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۹:۳۰
طرح ساماندهی صنعت خودرو به مجمع تشخیص ارسال شد
با اصرار نمایندگان بر مصوبه مجلس؛
طرح ساماندهی صنعت خودرو به مجمع تشخیص ارسال شد
خودرونگاران - نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی طرح ساماندهی صنعت خودرو اعاده شده از شورای نگهبان،ضمن تاکید بر مصوبه خود این طرح را به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارسال کردند.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸:۲۲
قیمت خودرو‌های مونتاژی را کارخانه تعیین می‌کند
خودرونگاران - دبیر انجمن خودروسازان گفت: بر اساس فرمول هیئت تعیین و تصویب سازمان حمایت، هیئت مدیره خودروسازان قیمت گذاری خودرو‌های مونتاژی را انجام می‌دهند.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳:۴۳
خودروسازان برای تامین مالی، پیش فروش یکساله برگزار می‌کنند
خودرونگاران - کارشناس صنعت خودرو گفت: خودروسازان با اجرای طرح پیش فروش، تامین مالی کرده و تعهدات قبلی خود را ایفا می کنند.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۱:۰۶