امروز: چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
يك انتصاب پر حاشيه
گزارش خودرونگاران از تغييرات در جاده مخصوص
يك انتصاب پر حاشيه
خودرونگاران - "مديرعامل گروه خودروسازي سايپا تغيير كرد" اين خبري است كه در طي چند روز گذشته در محافل خبري و خودرويي بارها منتشر شده و هر بار هم حاشيه هاي جديدي را به همراه خود ايجاد كرده است
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰:۳۴
شکستن انحصار یا ادامه راه قديمي
سرانجام وعده هاي پسابرجامي خودرو چه شد؟
شکستن انحصار یا ادامه راه قديمي
خودرونگاران - حدود دو سال است که افکار عمومی کشور در مواجهه با مصاحبه ها ،برنامه ها و قراردادا هایی حول موضوع "ایجاد قطب سوم خودرو سازی" در ایران است.آن گونه که از مواضع اعلام شده در سخنرانی ها و مصاحبه های مسولین وزارت صنعت ،معدن و تجارت در دولت قبل و دولت فعلی مشخص شده است ؛عزم دولت بر شکستن انحصار تولید انبوه خودرو از دو مجموعه ی بزرگ ایران خودرو و سایپا قرار گرفته است.سازوکار پیش بینی شده و در حال پیگیری برای نیل به این مقصود،جلب مشارکت خودرو سازان بزرگ دنیا برای سرمایه گذارهی و تولید خودرو به صورت مستقل در ایران است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵:۰۱
  سه تخلف عمده موتورسواران در تیررس پلیس
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد
سه تخلف عمده موتورسواران در تیررس پلیس
خودرونگاران - رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای ثبت مکانیزه تخلف موتورسیکلت‌ها از اول آذر خبر داد و گفت: سرعت، عبور از چراغ قرمز و ورود به خط ویژه از جمله تخلفات ثبت‌شده توسط این سامانه است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۴:۵۶
آموزش رانندگان ماشین های مسابقه با هدست اسکنر مغز
خودرونگاران - به تازگی هدستی پیشرفته برای آموزش رانندگان اتومبیل های مسابقه ای ساخته شده که با اسکن کردن مغز این افراد و بررسی عملکرد آنها می تواند دستوراتی متناسب صادر کند.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱:۵۲
اعلام اسامی خودروهایی با بیشترین مردودی در معاینه فنی
خودرونگاران - مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور گفت: خودروهای پیکان ، نیسان، پراید، پژو و سمند به ترتیب بیشترین سهم مردودی را در معاینه فنی داشته‌اند.
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹:۰۹
تصمیم‌گیری در مورد مدیر عامل ایران خودرو و دو معاون وزیر
خودرونگاران- در جلسه‌ای که شنبه شب گذشته در ساختمان وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد علاوه بر تغییر مدیرعامل گروه صنعتی سایپا و برخی از اعضای هیات مدیره این شرکت، تصمیمات دیگری نیز اتخاذ شد.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۹:۲۹
تولید خودروی فوتون ساوانا دربروجرد
خودرونگاران - مدیرداخلی شرکت عظیم خودرو بروجرد با اشاره به عقد قرارداد با شرکت خودروسازی فوتون گفت: تولید خودروی شاسی بلند ساوانا تا پایان سال جاری درعظیم خودرو(زاگرس خودروسابق) بروجرد آغاز می شود.
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹:۴۸
تعداد خودروهای متوقف در گمرک از ۱۰هزار دستگاه گذشت
خودرونگاران- در حالی که حدود ۵ ماه از بسته‌ماندن سایت ثبت سفارش می‌گذرد تعداد خودروهای متوقف در گمرک از مرز ۱۰هزار دستگاه عبور کرده است.
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸:۱۷
واردات خودرو بدون ثبت سفارش امکانپذیر نیست
خودرونگاران - گمرک ایران اعلام کرد: تشریفات ترخیص خودرو در گمرک هوشمند شده و واردات خودرو بدون ثبت سفارش امکانپذیر نیست.
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴:۲۱
 تحقق سرمایه‌گذاری رنو در ساوه قوت گرفت
خودرونگاران - نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته سرمایه گذاری شرکت خودروسازی رنو در ساوه قوت گرفت.
سه شنبه ۳۰ آیان ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰:۲۷