امروز: دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
سازمان حمایت پیش‌فروش خودرو بعد از ممنوعیت واردات را تکذیب کرد
خودرونگاران_ معاون کالاهای سرمایه‌ای و خدمات سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد که در حوزه فروش خودروهای وارداتی، پیش‌فروشی پس از ممنوعیت واردات خودرو در تیر ماه سال گذشته صورت نگرفته است.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴:۴۹
فروش خودرو زیر قیمت تمام‌شده موجب زیان سهامداران است
نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی:
فروش خودرو زیر قیمت تمام‌شده موجب زیان سهامداران است
خودرونگاران_ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: هیچ خودروسازی نیز نباید محصولات خود را زیر قیمت تمام‌شده عرضه کند زیرا عرضه خودرو زیر قیمت تمام‌شده یعنی زیان به کلیه سهامدارانی که در این صنعت سرمایه‌گذاری کرده‌اند.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵:۱۶
 توضیحات معاون وزیر صنعت درباره ماجرای سهام در وثیقه خودروسازان
خودرونگاران_فرشاد مقیمی گفت: شرکت‌های دولتی به طور معمول دارایی‌های خود را در بانک‌ها به وثیقه می‌گذارند تا بتوانند تسهیلات بگیرند.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰:۳۵
قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش یافت
به دنبال افت نرخ ارز و افزایش عرضه؛
قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش یافت
خودرونگاران_رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران از کاهش قیمت خودروهای وارداتی در بازار به دنبال افت نرخ ارز در حدود یک هفته اخیر و کاهش قیمت در بازار خودروهای داخلی به دلیل افزایش عرضه به بازار در روزهای اخیر خبر داد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲:۵۶
نشست هم اندیشی مدیران ارشد بانک ملت و گروه خودروسازی ایران خودرو
خودرونگاران_مدیران ارشد بانک ملت و گروه خودروسازی ایران خودرو، در نشستی علاوه بر بررسی راه های تقویت همکاری ها، موانع و مشکلات فراروی این همکاری ها را به بحث گذاشتند.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴:۰۸
اتحاد BYD و تویوتا جهت توسعه تولید باتری خودروهای الکتریکی
خودرونگاران - 28 تیر ماه 1398 کمپانی BYD و تویوتا در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند که از این پس خودروهای سدان، SUV و الکتریکی خود را با تکنولوژی مشترک تا قبل از سال 2025 در کشور چین با نشان تجاری تویوتا تولید و به فروش می‌رسانند.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹:۲۸
  قیمت پایه و شرایط واگذاری ایران خودرو و سایپا تصویب شد
خودرونگاران - رییس سازمان خصوصی سازی گفت: ابتدا باید سهام ایران خودرو و سایپا از وثیقه خارج و سپس درباره واگذاری آنها صحبت شود، البته هیئت واگذاری شرایط واگذاری و قیمت پایه را تصویب کرده است، اما امکان عرضه آن فعلا وجود ندارد.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۳:۰۹
تبدیل بهتر است یا ماندن
خودرونگاران - همزمان با اعمال تحریم های آمریکا, تولید خودرو در کشور با افت قابل ملاحظه ای روبرو شد و شرکت های خودرو ساز با هدف انجام تعهدات خود ناگزیر به پیش بینی طرح های پیشنهادی برای خودروهایی شدند که قابلیت تولید نداشتند.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۵:۵۰
ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد
خودرونگاران_شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سال «رونق تولید ملی» با کسب بالاترین امتیاز در بین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات، برای دهمین سال متوالی مقام اول این حوزه را از آن خود کرد.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷:۱۹
 صفر تا صد طرح تبدیل خودروسازان
خودرونگاران - سرانجام چند روز پیش ایران خودرو هم به جمع تولید کنندگانی پیوست که طرح جایگزینی محصولات پیش فروش شده را به مشتریان ارائه کردند. زیرا ساکنین کیلومتر 14 جاده مخصوص هم مثل دیگر تولید کنندگان، سایه تحریم ها بر سرش سنگینی می کند و به همین دلیل امکان تامین قطعات بعضی از خودروهای پیش فروش شده را ندارد. با این شرایط دو خودروساز بزرگ کشور همه توان خود را به کار گرفتند و هر چه داستند روی داریه ریختند تا مشتریان را راضی کنند. اگر نگاهی به طرح های تبدیل دو خودروساز بزرگ کشور بیندازید، نکات جالب توجه ایی را خواهید یافت.
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸:۰۴