امروز: یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
   خودروسازی‌ها ابتدا کوچک‌سازی و سپس واگذار می‌شوند
خودرونگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: ما سبک‌سازی خودروسازان را شروع کردیم و در نهایت خود آنها را واگذار خواهیم کرد. مجوزهای قانونی آن را نیز از وزارت اقتصاد گرفته‌ایم اما اگر الان با این وضعیت واگذار شوند به سرنوشت واگذاری‌های قبلی دچار خواهند شد.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴:۱۴
  ادامه یک راه ناتمام
بررسی مشکلات پیش‌روی تولید در صنعت خودروسازی ؛
ادامه یک راه ناتمام
خودرونگاران - شش ماه از سال جاری باقی مانده و خودروسازان از یک سو و مشتریان از سوی دیگر در یک بلاتکلیفی قرار گرفته‌اند. این بلاتکلیفی زمانی نقش مهم‌تری پیدا می‌کند که وعده ورود ۳ خودرو جدید تا پایان سال داده می‌شود.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹:۱۶
 خودروهای پرتیراژ چقدر ارزان شدند؟
خودرونگاران - ارزیابی قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی نشان می‌دهد که سریال کاهش قیمت‌ها در بازار همچنان ادامه‌ دارد. بررسی‌ها حکایت از آن دارد که قیمت خودروهای پرطرفدار در بازار ایران، نسبت به هفته گذشته چهار تا پنج میلیون تومان کاهش را تجربه کرده است.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰:۲۳
 پیش‌بینی بحران تقاضا در بازار خودرو تا سال بعد
خودرونگاران - با وجود اینکه گمان می‌رفت پس از افزایش قیمت‌ها تقاضا برای خودرو به شدت افت کند اما این اتفاق روی نداد و پیش‌بینی می‌شود بازار خودرو در سال آینده به سمت بحرانی جدی در تقاضا برود و خودروسازان با مشکل فروش مواجه شوند.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳:۳۹
  آیا خودروسازان در هنگام بروز حادثه مقصر می‌شوند؟
خودرونگاران - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: ۳ عامل راه، وسیله نقلیه و انسان از موضوعاتی است که افسران ما در هنگام بروز تصادفات رسیدگی می‌کنند.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶:۴۰
  تعرفه واردات خودرو صفر شود، خودروسازی‌های داخلی تعطیل می‌شوند
خودرونگاران - نائب رئیس کمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس معتقد است در صورتی که تعرفه واردات خودرو صفر شود، خودروسازی‌های داخلی به دلیل بی‌کیفیت بودن تعطیل می‌شوند.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶:۲۰
   خصوصی‌سازی قانونی است که کسی نمی‌تواند مانع آن شود
خودرونگاران - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به قانونی شدن طرح خصوصی‌سازی شرکت‌های خودروسازی گفت: صنعت خودروی ما به زودی خصوصی خواهد شد چراکه این موضوع قانون است و لازم الاجرا.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳:۰۴
  تولید روزانه بیش از ۴۰ تا ۵۰ هزار کارت سوخت در روز
خودرونگاران - زنگنه گفت: تا پایان مهر تمام کارت‌های سوخت خودرو‌ها صادر می‌شود، علت تعلل در صدور محدودیت انتشار ۴۰ تا ۵۰ هزار کارت در روز است.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۱:۴۵
   اطلاعات شخصی مشتریان امدادخودرو ایران محفوظ می‌ماند
خودرونگاران - شرکت امدادخودروایران به منظور افزایش رضایت مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو و حفاظت از اطلاعات آنان با استفاده از فناوری‌های ‏روز، از سیستم نوین "حفظ اطلاعات شخصی مشتریان " هنگام ارائه خدمات امدادی، رونمایی کرد.‏
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶:۴۸
 شعبه ۲۰۱ پرشیاخودرو بوتیک در تهران افتتاح شد
خودرونگاران - روز چهارشنبه 6 شهریور ماه 1398 شاهد آغاز به کار اولین شعبه "پرشیاخودرو بوتیک" در کشور بودیم. نمایندگی که با کد 202 در سعادت آباد تهران افتتاح شد. پرشیاخودرو در راستای توسعه نمایندگی های پرشیاخودرو بوتیک نمایندگی شماره 201 را تنها یک روز بعد یعنی پنجشنبه 7 شهریور ماه در الهیه تهران افتتاح کرد.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲:۳۸