امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار / پربیننده ترین خبرها
اتهام دپوی خودرو به ایران خودرو وارد نیست
رییس هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از صنعت خودروسازی:
اتهام دپوی خودرو به ایران خودرو وارد نیست
خودرونگاران - رییس هیات تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از صنعت خودروسازی، گفت: با توجه به بازدید نزدیک از ایران خودرو، می‌توان گفت که اتهام دپوی خودرو در پارکینگ ها به این شرکت وارد نیست، زیرا تعداد زیادی خودرو در پارکینگ وجود دارد که نیازمند قطعه است.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱:۵۴
كوييك.اس با چهارستاره وارد جدول كيفي خودروهاي داخلي شد
با اعلام شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران؛
كوييك.اس با چهارستاره وارد جدول كيفي خودروهاي داخلي شد
خودرونگاران - خودرو كوييك.اس محصول توليدي شركت سايپا، براي نخستين‌بار در آزمون‌هاي كيفي شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران(ISQI)، با چهارستاره وارد جدول خودروهاي داخلي شد.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷:۵۷
مجوز مجلس برای واردات خودرو خارجی
خودرونگاران - نمایندگان با اصلاحات کمیسیون صنایع و معادن در ماده ۴ طرح ساماندهی صنعت خودرو درباره واردات خودرو به منظور تامین نظر شورای نگهبان موافقت کردند.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴:۰۶
پالس مثبت دولت به واردات خودرو
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:
پالس مثبت دولت به واردات خودرو
خودرونگاران - با وجود بازتاب رسانه‌ای اظهارات اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر اینکه دولت برنامه‌ای برای وارد کردن خودرو ندارد، اظهارات تکمیلی وی به همراه روایت مجلسی‌ها از روند تدوین طرح آزادسازی ورود خودرو به کشور، نشان می‌دهد دولت نیز چندان مخالف از سرگیری واردات خودرو نیست.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷:۵۷
 اختلاف درباره سند خودرو از طریق مجلس رفع شود
خودرونگاران - سخنگوی قوه قضائیه گفت: به نظر بنده بهتر است که این مشکل از طریق مجلس رفع شود چراکه اختلاف نظر در مورد ماده ۲۹ است و تفسیر قانون عادی نیز بر عهده مجلس شورای اسلامی است که باید در این خصوص نظر تفسیری خواسته شود و ما بر اساس نظر مجلس، اقدام کنیم.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲:۵۴
سند راهبردی لوازم خانگی چرا جای آرامش نگرانی ایجاد کرد؟
خودرونگاران - اخبار بد لوازم خانگی تمامی ندارد و آمارهای متناقض از ظرفیت‌های موجود در این بخش که عمدتاً توسط یکی دو تولید کننده در فضای رسانه‌ای کشور منتشر می‌شود نشان می‌دهد و آنچه امروز به عنوان سند راهبردی لوازم خانگی باید نصب العین واحدهای تولیدی قرار گیرد با سوء تدبیر هایی روبروست که می‌تواند امضای نابودی این صنعت را در کشور رقم بزند.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱:۵۳
قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو برگزار شد
خودرونگاران - مشتریان نهایی سه محصول عرضه شده در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی مشخص شدند.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲:۰۳
تغییر ظرفیت تولید خودرو، برنامه جدید وزارت صمت
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
تغییر ظرفیت تولید خودرو، برنامه جدید وزارت صمت
خودرونگاران - وزارت صمت برنامه تغییر تیراژ و نوع تولیدات صنعت خودرو را تا پایان سال جاری در دستور کار دارد همچنین برنامه‌های دیگری برای بهبود شرایط این صنعت تا سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ اجرایی می‌شود.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰:۴۱
سندیت برگ سبز خودرو تفسیر شود
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
سندیت برگ سبز خودرو تفسیر شود
خودرونگاران - حجت الله فیروزی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با توجه به اینکه تفسیر قوانین عادی بر عهده مجلس است باید مجلس درباره سندیت برگ سبز خودرو ورود و قانون مرتبط را تفسیر کند.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳:۵۸
ممنوعیت واردات بعد از ۳ سال لغو می‌شود؟
چراغ سبز مجلس و ترمزگیری دولت برای واردات خودرو
ممنوعیت واردات بعد از ۳ سال لغو می‌شود؟
خودرونگاران - اصلاحیه مصوبه واردات خودرو امروز در صحن مجلس به تصویب رسید و بر این اساس، واردات خودروهای نو و کارکرده بدون ایجاد تعهد ارزی جدید برای کشور و هر ۶ ماه یکبار مجاز است.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷:۱۱