امروز: سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸ -
وبسایت خبری
پربیننده ترین خبرها
سهام ایران خودرو و سایپا در وثیقه است
خودرونگاران_ معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه ایدرو مسئول فک وثیقه سهام دو شرکت ایران خودرو و سایپا است، گفت: در حال حاضر اطلاعی از اینکه سهام این دو شرکت در وثیقه چه کسانی است ندارم و زمان فروش ۲۰ درصد سهام آن‌ها بعد از فک وثیقه از سوی شرکت ایدرو مشخص می‌شود.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱:۳۱
 تزلزل در انجمن قطعه‌سازان
خودرونگاران - روز گذشته شرکت سازه گستر سایپا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که عضویت خود در انجمن قطعه‌سازان (انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌‌های خودرو) را در اعتراض به اعلام آمارهای نادرست از سوی این انجمن، لغو خواهد کرد.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴:۳۲
سهام
خودرونگاران_عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است سهام دولت در "ایران خودرو" و "سایپا" وثیقه بوده و قابل واگذاری نیست.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳:۰۸
   افزایش نجومی قیمت لوازم یدکی خودرو ناشی از سوءاستفاده از فضای موجود است
خودرونگاران - عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن معتقد است برخی قطعه‌سازان از شرایط تحریمی سوءاستفاده کرده و قیمت لوازم یدکی را بدون ضابطه افزایش می‌دهند.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴:۲۱
حذف تعمدی یا خودسرانه آپشن وارداتی‌ها
خودرونگاران_یکشنبه گذشته مهلت دوماهه ترخیص خودروهای رسوب کرده در گمرک به اتمام رسید این در شرایطی است که هم‌اکنون شرکت‌های وارد‌کننده تمام تمرکز خود را برتحویل محصولات به مشتریان قرار داده‌اند.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸:۵۴
باید بتوانیم محصولات کاملا ایرانی تولید کنیم
رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در مراسم رونمایی از پژو ۳۰۱؛
باید بتوانیم محصولات کاملا ایرانی تولید کنیم
خودرونگاران_ رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: ما باید بتوانیم محصولاتی را در صنعت خودروسازی تولید کنیم که کاملا ایرانی هستند.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵:۰۶
 ورود صنايع دفاعي به بازار قطعه با قرار داد ١/٥ميليارد توماني
خودرونگاران_وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، گفت: حدود هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان قرارداد بین صنایع دفاعی و خودروسازها برای تامین قطعات حساسی که توسط خودروسازان قابل تولید نبوده منعقد شده تا این قطعات تولید و در اختیار خودروسازان قرار گیرد.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰:۱۲
 برخورد جدي با تغيير خودسرانه در قيمت و زمان تحويل
رييس قوه قضاييه به خودروسازان اولتيماتوم داد ؛
برخورد جدي با تغيير خودسرانه در قيمت و زمان تحويل
خودرونگاران_رئیس قوه قضائیه با تاکید بر ضرورت رعایت تعهدات از سوی شرکت‌ها و خودداری از نقض یکطرفه توافق با مشتریان، به برخی شرکت‌ها از جمله خودروسازان هشدار داد که در صورت تغییر قیمت و زمان تحویل کالا، به دلیل نقض حقوق عامه مورد برخورد قرار خواهند گرفت.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳:۵۹
نهضت ساخت داخل در نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید
خودرونگاران- معاون وزیر صمت و رییس هیأت عامل ایدرو با اشاره به راه اندازی نهضت ساخت داخل توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت، تاکید بر نهضت ساخت داخل را یکی از جلوه‌های مهم نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید معرفی کرد.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷:۵۹
قائم مقام مدیرعامل گروه در امور فروش، مدیران عامل زامیاد، مگاموتور و رایان سایپا منصوب شدند
خودرونگاران_مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در احکامی جداگانه قائم مقام مدیرعامل گروه در امور فروش و مدیران عامل شرکت‌های زامیاد، مگاموتور و لیزینگ رایان سایپا را منصوب کرد.
یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳:۱۰