امروز: دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ -
وبسایت خبری
پربیننده ترین خبرها
  «شفافیتِ فرآیندها» و «عدالت در عرضه و توزیع» محور اصلی طرح جدید فروش خودرو در گروه سایپا است
خودرونگاران - قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و بازاریابی با اشاره به تلاش های انجام شده برای کاهش التهاب در بازار خودرو گفت: در سه ماه گذشته بیش از ۱۰۰ هزار خودرو به مشتریان تحویل شده و ۱۵۰ هزار نفر نیز در طرح های فروش سایپا ثبت نام کرده اند. به عبارت دیگر در این مدت زمان ۲۵۰ هزار تقاضای خودرو را پاسخ داده‌ایم؛ ضمن اینکه در فروردین و اردیبهشت امسال هم فروش خودرو از سوی سایپا نسبت به مدت مشابه پارسال ۶۰ درصد بیشتر بوده است.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱:۴۹
 خودرو‌های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا اعلام شدند
خودرونگاران - پیش ثبت نام فروش فوق‌العاده ایران خودرو و سایپا فردا آغاز خواهد شد و در لیست ارائه شده خبری از پراید و ۴۰۵ نیست.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۵:۲۱
 طرح ترافیک بعد از عید فطر اجرا می‌شود؟
خودرونگاران - مدیران شهری از اجرای طرح ترافیک بعد از عیدسعید فطر خبر دادند اما وزارت بهداشت اعلام کرد با اجرای طرح مخالف است و اصلا نمی دانند علت برقراری مجدد طرح ترافیک چیست؟
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱:۴۳
 قیمت جدید خودروها تا ساعاتی دیگر اعلام می‌شود
خودرونگاران - مدیر کل صنایع خودرو و نیروی محرکه وزارت صمت از برگزاری جلسه تصمیم گیری برای قیمت گذاری نهایی خودروها خبر داد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹:۱۸
  تولید نخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده شهریورماه امسال
جهش تکنولوژی در گیربکس‌های خودرو های سواری ایران خودرو؛
تولید نخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده شهریورماه امسال
خودرونگاران - مدیر پروژه پلتفرم ایران خودرو ازتولیدنخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده دستی با تکیه بر دانش فنی ایرانی در شهریور ماه خبر داد و گفت: با نصب این گیربکس مصرف سوخت نبست به گیربکس‌های پنج دنده در سرعت‌های بالا حدود ۰.۶ لیتر کاهش می‌یابد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸:۲۳
   ميزان توليد كاتاليست در كشور بسيار كم است/ نصب كاتاليست يك الزام زيست محيطی است و اگر رعايت نشود، خودروسازان نمي توانند خودروها را شماره‌گذاري كنند/ ضرورت حضور مجموعه‌های دانش بنيان برای توليد كاتاليست
خودرونگاران - کارشناس صنعت خودرو و قطعه سازی گفت: خودروسازان تا تامين كاتاليست خودرو امكان تجاري‌سازي خودروهایی كه در پاركينگ‌هايشان وجود دارد را ندارند.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴:۲۰
 غول اجاره خودروی آمریکا به خاطر کرونا ورشکست شد
خودرونگاران - شرکت هرتز با بیش از یک قرن سابقه در صنعت خودروی آمریکا، شب گذشته به خاطر کاهش شدید تقاضای اجاره خودرو ناشی از شیوع ویروس کرونا اعلام ورشکستگی کرد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱:۰۰
  سامانه کاهش ۷۵درصدی آلودگی خودرو تولید شد
خودرونگاران - محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به طراحی و ساخت سیستمی شدند که می تواند میزان آلودگی خودروها را تا ۷۵ درصد کاهش دهد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶:۲۰
محدودیت یا محرومیت؟
خودرونگاران_بالاخره ماراتن فروش ویژه عید از سوی هر دو خودروساز بزرگ کشور عملیاتی شد تا مسکنی باشد بر بازار خودرو این روزهای کشور و چند هزار دستگاه خودرو از طریق این برنامه فروش ، طی سه ماه آینده به خریداران تحویل داده خواهد شد.
یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲:۳۵
 صرفه‌جویی ۱۳ میلیون تومانی با گازسوزکردن خودروهای عمومی
خودرونگاران - گازسوزکردن یک میلیون و ۴۶۰ هزار خودروی عمومی آغاز شده که علاوه بر کاهش مصرف بنزین و فعال کردن ظرفیت خالی جایگاه‌های سی.ان.جی،‌ می‌تواند تا ۱۳ میلیون تومان در سال صرفه اقتصادی برای خانوارها به دنبال داشته باشد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸:۳۷