امروز: دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
پربیننده ترین خبرها
سه دليل نابساماني بازار خودرو اعلام شد
انتقاد شديد رييس اتاق تهران از وزارت صنعت؛
سه دليل نابساماني بازار خودرو اعلام شد
خودرونگاران- مسعود خوانساري رییس اتاق تهران تلاطم ایجاد شده در بازار خودرو کشور را قابل پیش‌بینی عنوان کرد و گفت: یکی از دلایل اصلی افزایش افسارگسیخته قیمت‌ها در بازار خودرو، تصمیم غلط وزارت صنعت، معدن و تجارت در گذشته است که به یکباره واردات خودرو به کشور را ممنوع کرد.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۴:۵۲
  ممنوعیت واردات خودرو موقتی خواهد بود
رییس انجمن صنفی واردکنندگان خودرو:
ممنوعیت واردات خودرو موقتی خواهد بود
خودرونگاران - با توجه به شرایط اقتصادی موجود دولت چاره‌ای جز پیش بینی شرایط بعد از تحریم‌های احتمالی آمریکا و مدیریت منابع ارزی کشور ندارد، اما بر اساس قانون تجارت این ممنوعیت قانونی نیست.
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸:۰۹
  ممنوعیت واردات خودرو بحران جدی ایجاد می‌کند
خودرونگاران - عضو انجمن واردکنندگان خودرو با بیان این‌که بهای تمام شده واردات و نرخ ارز از مهم‌ترین مولفه‌های تاثیرگذار در قیمت خودروهای وارداتی است، توضیح داد: اگر هر کدام از این موارد دستخوش تغییر شوند در قیمت نهایی خودرو موثرند همانطور که با نوسان بازار ارز در روزهای گذشته شاهد افزایش قیمت خودروهای وارداتی بودیم.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴:۰۵
ابلاغيه جديد بازار خودرو را متشنج مي كند
رییس هیات مدیره فدراسیون واردات ایران:
ابلاغيه جديد بازار خودرو را متشنج مي كند
خودرونگاران- رییس هیات مدیره فدراسیون واردات ایران گفته است : متاسفانه ممنوعیت کالاهای مندرج در لیست مذکور، سبب آشفتگی بازار علی الخصوص در حوزه خودرو خواهد شد و در خصوص سایر اقلام نیز منجر به افزایش بیش از پیش قاچاق اینگونه اقلام به کشور ناشی از ایجاد جذابیت قاچاق برای آنها خواهد شد که امید است تدابیر لازم برای این تهدیدها نیز اندیشیده شده باشد.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴:۳۷
 رشد بیش از ۱۱ درصدی مصرف بنزین در خردادماه
خودرونگاران - روند افزایش مصرف بنزین در کشور همچنان ادامه دارد و طبق آخرین آمار، مصرف بنزین از ابتدا تا انتهای خردادماه در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۱.۲ درصد رشد داشته است.
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱:۲۵
   بررسی مجدد ممنوعیت واردات خودرو در جلسات مجلس و دولت
خودرونگاران - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ممنوعیت ثبت سفارش خودرو را موجب ایجاد مشکلات جدی در دو تا سه ماه آینده، گران شدن خودرو و رونق هر چه بیشتر دلال بازی دانست.
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸:۳۸
 اچ‌سی کراس ۲.۵میلیون تومان گران شد
خودرونگاران - امروز میان خودروهای داخلی H۳۰ رشد ۲میلیون و ۵۰۰تومانی را تجربه کرده است.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸:۱۹
   کاهش قیمت خودرو در بازار خرده فروشی
رئیس­ اتحادیه فروشندگان خودرو؛
کاهش قیمت خودرو در بازار خرده فروشی
خودرونگاران - رئیس­ اتحادیه فروشندگان خودرو، ­ از کاهش­ ۴ تا ۵ میلیون تومانی قیمت خودرو‌های زیر ۴۵ میلیون تومان، ​ در بازار خرده فروشی و ادامه این روند کاهشی خبر داد.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶:۰۸
 همکاری اپل و سامسونگ برای ساخت کلید دیجیتال خودرو
خودرونگاران - اپل، سامسونگ و جمعی از خودروسازن و تولید کنندگان موبایل مشغول ایجاد یک استاندارد جهانی برای کلید دیجیتالی خودرو هستند. با کمک چنین کلیدی می توان در خودرو را باز و موتور را روشن کرد.
یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۳:۳۸
  پرايد محبوب ترين خودروي اقتصادي ايراني در كشور سوريه
وزير تجارت و اقتصاد خارجي سوريه در بازديد از سايپا خبر داد:
پرايد محبوب ترين خودروي اقتصادي ايراني در كشور سوريه
خودرونگاران - وزير تجارت و اقتصاد خارجي سوريه به همراه سفير اين كشور در بازديد از شركت سايپا اعلام كرد: پرايد به عنوان محبوب ترين خودروي اقتصادي ايراني در كشور سوريه بيشترين طرفدار را در بين خريداران سوري دارد و مزيت هايي از جمله قيمت رقابتي و هزينه پائين تعميرات و نگهداري، اين گروه از محصولات را به ويژه در حوزه حمل و نقل درون شهري و تاكسي راني متمايز ساخته است.
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸:۵۹