امروز: چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
پربیننده ترین خبرها
     واردات خودرو بدون انتقال ارز ممنوع
مخالفت همتی با مصوبه هیات وزیران؛
واردات خودرو بدون انتقال ارز ممنوع
خودرونگاران_رئیس کل بانک مرکزی با ثبت سفارش و ترخیص خودروهای وارداتی که بعد از ۱۶ مرداد ۹۷ قبض انبار دریافت کرده اند، بدون انتقال ارز مخالفت کرده است.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵:۱۴
  خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند
مخالفت وزیر صنعت با نظر همتی ؛
خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند
خودرونگاران - - علیرغم مخالفت امروز همتی با ترخیص خودروهای وارداتی بدون انتقال ارز، وزیر صنعت معدن و تجارت با اعلام اینکه خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند، گفت: ثبت سفارش‌های قبلی خودرو "کن لم یکن" شده است.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳:۲۸
 اما و اگر‌های قیمت‌گذاری جاده مخصوصی‌ها
خودرونگاران - بازار خودرو ظاهرا با تصمیم جدید دولتی‌ها قرار است به ثبات برسد؛ ثباتی که فعلا با افزایش قیمت داخلی‌سازها تنش جدیدی را وارد بازار کرده است.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳:۱۹
اطلاعیه داتیس خودرو در خصوص تحویل خودروهای ثبت نامی به مشتریان
خودرونگاران_داتیس خودرو در خصوص تحویل خودروهای ثبت نامی به مشتریان اطلاعیه ای منتش کرد.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸:۴۲
نقل قول قیمت 120 میلیونی پراید صحیح نیست
خودرونگاران - چند روزیست که نقل قولی از زبان مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با استناد به توییت معاون خبر ایرنا در شبکه های اجتماعی و برخی رسانه ها منتشر شده است که در این خصوص جهت تنویر افکار عمومی مطالب ذیل بیان می شود.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱:۰۷
نکاتی درباره خرید لوازم یدکی خودروهای آلمانی
خودرونگاران_کشور آلمان یکی از فعالان در صنعت خودروسازی است که محصولات این کارخانجات همواره سهم بزرگی از بازار جهانی را به خود اختصاص می‌دهند. شرکت‌های بنز، بی ام و و پورشه از جمله کارخانجات مهم آلمانی شناخته می‌شود که محصولات آن‌ها جزء گران‌قیمت‌ترین خودروهای جهان به‌شمار می‌روند و در سراسر جهان جزء برترین برندهای خودرو محسوب می‌‎شوند.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶:۵۷
آیا افزایش قیمت خودرو شامل خودروهای پیش فروش نیز می‌شود؟
خودرونگاران_سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به نشست روز گذشته نمایندگان دستگاه‌های مختلف در این کمیسیون برای بررسی نحوه قیمت‌گذاری خودرو گفت که قرار شد ظرف ۱۰ روز نظر دستگاه‌های مختلف نظارتی در این باره مطرح شود که آیا افزایش قیمت خودرو شامل خودروهای پیش فروش شده می شود یا خیر؟ یعنی عطف به ماسبق می‌شود یا نه.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶:۰۲
 اتمام مهلت وزارت صمت برای ابلاغ دستورالعمل ترخیص خودروهای وارداتی
خودرونگاران - معاون اول رئیس‌جمهور، وزارت صنعت‌ را مکلف کرده تا ظرف یک هفته، ضوابط ورود و ترخیص خودروهای در گمرک مانده را ابلاغ کند؛ این مهلت به پایان رسیده و گمرکات منتظر ابلاغیه هستند.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴:۵۷
قدیمی‌ترین روانکار بریتانیا به بازار ایران می‌آید
خودرونگاران - حرکت خودرو به سه ماده‌ بسیار مهم که ما مسئول تامین آن‌ها هستیم، وابسته است. این مواد، سوخت، آب و روغن‌موتور هستند. از دیدگاه تئوری، بنزین یا گازوئیل طی احتراق با هوا، تامین‌کننده‌‌ انرژی لازم برای حرکت خودرو هستند و آب، قطعات درگیر را خنک می‌کند. در این میان، روغن یا هر روان‌کننده‌ دیگر، حرکت قطعات این سیستم را ممکن می‌کند.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲:۳۳
ایران خودرو ۲۰ هزار دستگاه خودرو‌ با قیمت های جدید فروخت
خودرونگاران_با وجود اعمال افزایش قیمت‌ها، روز گذشته ایران خودرو در قالب پیش فروش ۴ محصول ۲۰ هزار خودرو فروخت.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱:۲۸