امروز: جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ -
وبسایت خبری
پربیننده ترین خبرها
 تاثير سه گانه هاي بازار خودرو در عدم تعادل قيمت ها در بازار
خودرونگاران - يك كارشناس بازار خودرو، ضمن تشريح عوامل سه گانه در عدم تعادل قيمت در بازار خودرو، شامل شرايط تحريم، خريدار و توليدكننده، گفت: مصرف كنندگان، در شرايط عدم تعادل بازار تصميم به خريد نگيرند. نقش شبكه هاي مجازي در انتشار اخبار نادرست و دامن زدن به حاشيه ها و انتشار برخي اخبار جعلي قابل انكار نيست و بديهي است اين موضوع به بالا رفتن التهاب بازار كمك مي كند.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰:۰۳
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا کلید خورد
با امضای تفاهم نامه‌ای صورت گرفت
اتحاد استراتژیک ایران خودرو و سایپا کلید خورد
خودرونگاران - دو خودروساز بزرگ کشور، در جهت تحقق شعار سال و سیاست‌های وزارت صمت مبنی بر استفاده از ظرفیت‌های موجود و با هدف تقویت شاخص‌های بهره‌وری و مقیاس تولید و در مسیر اتحاد استراتژیک خود، به امضای تفاهم‌نامه توسعه همکاری های مشترک در زمینه موتور و گیربکس اقدام کردند.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴:۰۷
حضور ساپکو و شبکه قطعه‌سازی در هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو استان اصفهان
خودرونگاران - شرکت ساپکو هم‌سو با سیاست‌های وزارت صمت و اهداف توسعه گروه صنعتی ایران خودرو، با هدف بهبود تصویر شبکه تامین، تحکیم و تقویت تعامل با ذی‌نفعان، شناسایی فرصت‌ها و معرفی نیازهای همکاری در زمینه صنعت خودرو و قطعه‌سازی کشور و نیز بهره‌مندی از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل شرکت‌های دانش بنیان، در هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات، مجموعه‌ها و صنایع وابسته خودرو از ۲۶ تا ۳۰ خرداد ۱۴۰۱در سالن امیرکبیر نمایشگاه بین‌المللی استان اصفهان حضور خواهد یافت.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸:۰۹
 خط تولید دسته سیم کوییک اتوماتیک در سایپاگام راه اندازی شد
خودرونگاران - خط تولید دسته سیم خودرو کوییک اتوماتیک با حضور علیمردان عظیمی رییس هیئت مدیره و معصوم نجفیان عضو هیات مدیره گروه سایپا، مهرداد معلمان سرپرست شرکت سازه گستر و جمعی از مدیران ارشد شرکت های سازه گستر و پارس خودرو در شرکت سایپاگام آغاز به کار کرد.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۸:۳۱
 حرکت تسلا برای تولید روزانه ۲۶۰۰ خودرو
خودرونگاران - فروش خودرو در چین در ماه آوریل ۳۴ درصد افزایش یافت اما همچنان ضعیف‌تر از سال گذشته است.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲:۴۱
 «خودروی اقتصادی» کلیدواژه واردات
سقف قیمتی برای واردات خودرو اعمال می‌شود؟
«خودروی اقتصادی» کلیدواژه واردات
خودرونگاران - آیین‌نامه واردات خودرو در شرایطی قرار است تا اواسط خرداد اعلام و ابلاغ شود که بنا به گفته نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، محدودیت‌هایی به‌خصوص در حوزه قیمت، برای ورود خودرو به کشور در نظر گرفته شده است.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱:۰۲
 اتومبیل‌های کلاسیک فردا گردهم می‌آیند
خودرونگاران - گردهمایی اتومبیل‌های کلاسیک جمعه، ششم خردادماه در موزه پمپ بنزین دروازه دولت برگزار می‌شود.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۱:۰۳
 تأثیر افزایش شدید قیمت بنزین در آمریکا روی مسافرت های تابستانی
خودرونگاران - به قدری قیمت بنزین در آمریکا افزایش یافته که می تواند به تقاضای طبیعی برای مسافرت های تابستانی لطمه سنگین وارد کند.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۴:۲۲
 چرا واردات خودرو از هند مطرح شد؟
خودرونگاران - روز گذشته اخباری مبنی بر فروش خودرو‌های هندی به ایران منتشر شد. چرا ایران هند را انتخاب کرد؟ کیفیت خودرو‌های هندی در چه سطحی قرار دارد؟
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۸:۲۴
  جمعیت خودروهای آمریکایی پیرتر می‌شوند؟
با ثبت رکورد خودروهای فرسوده
جمعیت خودروهای آمریکایی پیرتر می‌شوند؟
خودرونگاران - طبق گزارشی از اس‌اندپی گلوبال موبیلیتی، مصرف‌کنندگان آمریکایی از وسایل نقلیه موجود خود برای مدت طولانی‌تری استفاده می‌کنند زیرا موجودی خودروهای جدید و کامیون‌های سبک به دلیل چالش‌های زنجیره تامین محدود می‌ماند.
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴:۴۴