امروز: پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
نمایشگاه /
بهترین خودروهای دنیا +تصاویر
خودرونگاران- در این نمایشگاه بنز و بی‌ام‌و با برترین محصولات خود شرکت کردند. در گوشه غرفه بی‌ام‌و مجموعه رقابتی M4 و پیش‌نمایش فیس لیفت M2 و مدل پرطرفدار I8 جالب هستند. به گزارش عصر ایران، این نمایشگاه در روزهای 13 تا 21 ماه "می" برای عموم برگزار می‌شود. در رقابتی جالب خودروسازان پیشرو و برتر جهانی برترین ساخته‌های خود را به بارسلونای اسپانیا آورده‌اند.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱:۵۹
بهترین خودروهای جهان در نمایشگاه خودروی بارسلونا
خودرونگاران-در این نمایشگاه بنز و ب‌ام‌و با برترین محصولات خود شرکت کردند. در گوشه غرفه ب‌ام‌و مجموعه رقابتی M4 و پیش‌نمایش فیس لیفت M2 و مدل پرطرفدار I8 جالب هستند.
یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۵:۲۶
 نمایشگاه تخصصی موتورسیکلت و خودروهای کلاسیک در شهرکرد گشایش یافت
خودرونگاران-دومین نمایشگاه تخصصی موتورسیکلت و خودروهای کلاسیک شامگاه دوشنبه در محل نمایشگاه های بین المللی چهارمحال وبختیاری گشایش یافت.
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷:۲۰
نمایش توانمندی‌های صنعت خودرو ایران در نمایشگاه بین المللی آذربایجان
خودرونگاران- توانمندی‌های بخش‌های مختلف صنعت خودرو کشورمان از ۷ تا ۹ تیر در نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته باکو در جمهوری آذربایجان به نمایش گذاشته می‌شود.
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱:۳۳
نمایشگاه قطعات خودرو، مجموعه ها و صنایع وابسته در اصفهان گشایش یافت
خودرونگاران- سیزدهمین دوره از نمایشگاه قطعات خودرو، مجموعه ها و صنایع وابسته عصر چهارشنبه در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان افتتاح شد.
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۸:۵۹
نمایشگاه خودرو  نیویورک ۲۰۱۷
خودرونگاران- در این گزارش نگاهی داریم به آخرین مدل خودروهای عرضه شده در نمایشگاه خودروی نیویورک.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴:۱۷
تصاویری از برترین خودروهای نمایشگاه بین المللی شانگهای
خودرونگاران- از اواخر هفته گذشته رونمایی خودروهای حاضر در نمایشگاه بین المللی اتومبیل شانگهای آغاز شد. خودروسازان بزرگ در این نمایشگاه جدیدترین محصولات و فناوری های خود را به نمایش گذاشتند.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷:۰۴
تفاوت فیس‌لیفت بنز S 2018 در برابر مدل های 2017
خودرونگاران- در نمایشگاه سال جاری شانگ‌های (2017)، مرسدس از نمونه فیس‌لیفت شده کلاس S رونمایی کرد که بنابر نظر همگان بهترین بنز دیده شده در کلاس S جهان است.
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰:۴۴
سدان کیا برای بازار چین
خودرونگاران- بزرگی بازار چین باعث شده تا خودروسازان برای حضور در آن سر و دست بشکنند. از این رو نمایشگاهی مانند شانگ‌های برای خودروسازان جهان اهمیت زیادی دارد. این موضوع برای کشورهای نزدیک به این بازار بزرگ چین که روابط اقتصادی عمیق‌تری با هم دارند، مهم‌تر نیز خواهد شد.
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵:۳۰
گزارش تصویری نمایشگاه خودرو استانبول 2017
خودرونگاران- هفده امین نمایشگاه بین المللی خودرو استانبول با حضور 19 شرکت معتبر خودورساز شامل آلفا رومئو، استون مارتین، ب ام و، داچیا، فیات، فورد، هوندا، هیوندای، جیپ، لکسوس، مازراتی، مرسدس بنز، نیسان، اوپل، رنو، اسمارت، سانگ یانگ و تویوتا صبح دیروز آغاز به کار کرد.
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶:۲۸