امروز: چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ -
وبسایت خبری
بورس /
 لوتوس پارسیان اوراق مرابحه سایپا را منتشر می‌کند
خودرونگاران - تامین سرمایه لوتوس پارسیان موافقت اصولی انتشار اوراق صکوک مرابحه برای سایپا را از سازمان بورس دریافت کرد.
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲:۱۹
سبزپوشی گروه خودرویی‌ها در روزهای اوج بازار
خودرونگاران_گروه خودرویی به دنبال رشد بی سابقه بازار بورس اوراق بهادار جهش قابل قبولی را از آن خود کرد تا سهام این گروه نیز همچون سایر گروه های اصلی بازار بورس سبزپوش شود.
پنج شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲:۰۲
  حرکت کند گروه خودرویی در رالی بازار بورس
خودرونگاران - گروه خودرویی به عنوان یکی از گروه‌های مادر همچون هفته‌های گذشته همچنان دست به گریبان مشکلات حوزه تولید است که این امر سبب عقب افتادن نماد‌های این گروه در رقابت از سایر نمادها در بازار بورس اوراق بهادار شده است.
پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۳:۰۹
  شفاف‌سازی
خودرونگاران - شرکت ایران خودرو با انتشار اطلاعیه ای در کدال خبر از عدم ابلاغ رسمی افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها داد.
دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴:۴۳
خودرویی‌های تالار در دست تعمیر
گزارش هفتگی بورس- خودرو ؛
خودرویی‌های تالار در دست تعمیر
خودرونگاران_در دومین هفته اسفند ماه در گروه خودرویی فعلا توجه ها به سمت بخشی از قطعه سازان است و خوردوسازان بزرگ در حال اصلاح هستند و فعلا تب و تاب زیادی در معاملات مربوط به این گروه مشاهده نمی شود.
پنج شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴:۰۷
 جزییات واگذاری سهام بانک پارسیان توسط ایران خودرو
خودرونگاران - شرکت ایران خودرو جزییات واگذاری سهام گروه در بانک پارسیان را با انتشار اطلاعیه‌ای در سامانه کدال اعلام کرد.
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰:۱۵
  گروه خودرویی همچنان در انتظار امداد
گزارش هفتگی بورس- خودرو؛
گروه خودرویی همچنان در انتظار امداد
خودرونگاران - اکثر نمادهای عمده گروه خودرویی در اولین هفته اسفند ماه یا منفی بودند یا در دامنه نوسان منفی مورد معامله قرار گرفتند که علت این امر را می توان در بلاتکلیفی شرایط اقتصادی، وضعیت بدهی‌ها و زیان مربوط به این گروه جستجو کرد.
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹:۰۱
گروه خودرویی نیازمند قطعات جدید برای حرکت
خودرونگاران -در هفته دوم بهمن ماه گروه خودرویی به لحاظ شرایط عملیاتی در پیچیدگی خاصی قرار گرفته و در حال حاضر انتظاری برای رشد پایدار این گروه تا حل شدن مشکلات اساسی که در گروه خودرویی با نزدیکی به پایان سال وجود دارد نداریم.
پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹:۴۳
خودرویی‌ها پیشتاز معاملات شدند
خودرونگاران_در هفته پایانی دی ماه برخی خبر‌ها در مورد گروه خودرویی همانند افزایش نرخ محصولات سایپا موجب شد تا شاهد بازار بهتری برای اکثر نماد‌ها در این گروه بودیم.
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵:۰۶
  دلایل ریزش سهام خودرویی بعد از افزایش قیمت خودرو
خودرونگاران - بعد از اینکه موضوع افزایش قیمت خودرو قطعی شد و نمادهای خودرویی به همین سبب بسته و دوباره بازگشایی شدند، ورق معاملاتی در این صنعت بورسی برگشت و سهام داران خواهان فروش سهام خود شدند. این در حالی است که در گروه بانکی نیز که در کنار خودرویی‌ها بسیار مورد توجه بازار هستند، کارشناسان برای برخی از نمادهای این گروه رشد را پیش بینی می‌کنند.
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷:۳۱