امروز: پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
بورس /
  گروه خودرویی همچنان در انتظار امداد
گزارش هفتگی بورس- خودرو؛
گروه خودرویی همچنان در انتظار امداد
خودرونگاران - اکثر نمادهای عمده گروه خودرویی در اولین هفته اسفند ماه یا منفی بودند یا در دامنه نوسان منفی مورد معامله قرار گرفتند که علت این امر را می توان در بلاتکلیفی شرایط اقتصادی، وضعیت بدهی‌ها و زیان مربوط به این گروه جستجو کرد.
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹:۰۱
گروه خودرویی نیازمند قطعات جدید برای حرکت
خودرونگاران -در هفته دوم بهمن ماه گروه خودرویی به لحاظ شرایط عملیاتی در پیچیدگی خاصی قرار گرفته و در حال حاضر انتظاری برای رشد پایدار این گروه تا حل شدن مشکلات اساسی که در گروه خودرویی با نزدیکی به پایان سال وجود دارد نداریم.
پنج شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۹:۴۳
خودرویی‌ها پیشتاز معاملات شدند
خودرونگاران_در هفته پایانی دی ماه برخی خبر‌ها در مورد گروه خودرویی همانند افزایش نرخ محصولات سایپا موجب شد تا شاهد بازار بهتری برای اکثر نماد‌ها در این گروه بودیم.
پنج شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۵:۰۶
  دلایل ریزش سهام خودرویی بعد از افزایش قیمت خودرو
خودرونگاران - بعد از اینکه موضوع افزایش قیمت خودرو قطعی شد و نمادهای خودرویی به همین سبب بسته و دوباره بازگشایی شدند، ورق معاملاتی در این صنعت بورسی برگشت و سهام داران خواهان فروش سهام خود شدند. این در حالی است که در گروه بانکی نیز که در کنار خودرویی‌ها بسیار مورد توجه بازار هستند، کارشناسان برای برخی از نمادهای این گروه رشد را پیش بینی می‌کنند.
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷:۳۱
سهامداران خودرویی برای فروش صف کشیدند
خودرونگاران_تاثیر افزایش قیمت‌های خودرو در رشد سهم‌های این گروه چندان دوام نیاورد و فقط پس از یک روز از انتشار این خبر، سهامداران برای فروش سهم‌های خودرویی در صف ایستادند. از سوی دیگر علیرغم تاثیر بسزای خودرویی‌ها در کاهش نماگرهای بازار سرمایه، شاخص کل توانست به روند صعودی بازگردد و نیمه کانال ۱۶۴ واحدی را پشت سر بگذارد.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹:۱۱
  حرکت زیگزاگی گروه خودرویی‌ها در جاده بورس
خودرونگاران - در نخستین هفته از دی ماه گروه خودرویی‌ها با نوسان شاخص بازار را پشت سر گذاشتند که این نوسان ریشه در بلاتکلیفی از اوضاع بازار دارد.
پنج شنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴:۳۹
   قیمت‌گذاری خودروسازان، سهام این گروه را تقویت کرد
خودرونگاران - میرمعینی اظهار داشت: در هفته جاری به دلیل افزایش نرخ ارز، تسعیر منابع ارزی بانک‌ها و نیز قیمت‌گذاری خودروسازان این روند متوقف و شاهد افزایش اندک در شاخص بودیم. با این وجود حجم معاملات نسبت به تابستان هنوز هم پایین است و به نظر نمی‌رسد که دوباره روند افزایشی داشته باشد.
پنج شنبه ۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴:۴۲
 اوج‌گیری هیجان در سهام خودرویی
خودرونگاران_نمادهای خودرویی در معاملات امروز بورس تهران با نشانه‌هایی از تایید افزایش قیمت خودرو تا ۵ درصد کمتر از حاشیه بازار تا صف خرید پیش رفتند. نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که رشد کنونی سهام خودرویی می‌تواند آخرین رالی صعود نمادهای این گروه باشد. نمادهای این گروه به واسطه خبر افزایش نرخ در هفته‌های اخیر داغ شده‌اند این در حالی است که سایر موارد به عنوان اهرم فشار بر نمادهای خودرویی عمل می‌کنند.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵:۵۸
تلاش سه هزار واحدی شاخص در هفته پُرهیجان بورسی
خوشبینی به بازارهای جهانی ترمز افت قیمت‌ها را کشید
تلاش سه هزار واحدی شاخص در هفته پُرهیجان بورسی
خودرونگاران_در پنج روز کاری هفته جاری شاخص کل با صعود سه هزار واحدی توانست کمی از نگرانی‌های فعالان بازار را نسبت به ریزش های اخیر جبران کند. از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رشد قیمت ها در هفته جاری، آتش بس ۹۰ روز ه جنگ تجاری بین دو قدرت بزرگ اقتصادی دنیا و افزایش قیمت جهانی کامودیتی ها از جمله نفت بود. این در حالی بود که دو گروه خودرو و بانک همچنان در عطش اخبار مثبت به سر برده و شایعات در این دو گروه سبب نوسان قیمتی قابل توجه شدند.
پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰:۵۰
بازگشت شاخص به کانال ۶۷ هزار واحد
موتور خودرویی‌ها بازهم روشن شد
بازگشت شاخص به کانال ۶۷ هزار واحد
خودرونگاران_در دوساعت ابتدایی شاخص کل توانسته با رشد ۱۵۰۰ واحدی به ارتفاع ۶۷ هزار واحد بازگشت. در این اما اقبال حقیقی‌ها به سهام خودرویی و بانکی سبب شده تا شاخص هم وزن بیش از سایرین حرکت کند. گفتنی است، از ابتدای صبح خبرهای تایید نشده‌ای از تعیین و تکلیف قیمت خودرو منتشر شده است.
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷:۳۹