امروز: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار /
بازنگری طرح ترافیک تهران در دستور کار شهرداری است
خودرونگاران - معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه بازنگری در طرح ترافیک این کلانشهر یک نیاز اصلی و در دستور کار شهرداری است، تاکید کرد که اجرای این طرح به شکل کنونی دیگر جوابگوی شرایط پایتخت نیست.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳:۳۰
 پرونده کامیون های دپو شده زیر دست پلیس امنیت اقتصادی
خودرونگاران - معاون فنی گمرک طی نامه ای به نایب رئیس اول کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از آخرین وضعیت ترخیص کامیون های کار کرده در گمرک خبر داد.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶:۵۹
لاستیک کامیون داخلی ۲۵ درصد گران شد
خودرونگاران - شرکت های تولیدکننده لاستیک از افزایش ۲۵ درصدی لاستیک سنگین بایاس و ۱۵ درصدی رادیال خبر داده اند.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۳:۰۲
 مديريت دانش در اصناف يعني پذيرش تغيير محيط کسب و کار سنتي و استقبال از مزاياي تجارت الکترونيک
علي توسطي، رئيس اتحاديه فروشندگان ماشين آلات کشاورزي، صنعتي، ساختماني و لوازم يدکي مربوط تهران:
مديريت دانش در اصناف يعني پذيرش تغيير محيط کسب و کار سنتي و استقبال از مزاياي تجارت الکترونيک
خودرونگاران - رئيس اتحاديه فروشندگان ماشين آلات کشاورزي صنعتي، ساختماني و لوازم يدکي مربوط تهران با اشاره به نقش مديريت دانش در کسب و کار اظهار داشت: براي فعالان اقتصادي چاره اي جز آموزش و فراگيري اصول و مهارت هاي کسب وکارهاي نوين باقي نمانده است. يکي از اين مهارت ها پذيرش مديريت دانش است. مفهوم مديريت دانش در اصناف به معناي پذيرش تغيير در محيط کسب و کارهاي سنتي و استقبال از مزاياي تجارت الکترونيک مي باشد.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۷:۵۶
در مصوبه خودرویی مجلس دنبال مانع تراشی نیستیم
خودرونگاران- سخنگوی شورای نگهبان گفت: قانون اساسی نگاه ویژه به خانواده دارد و اصل ۱۰ قانون اساسی بر این امر تاکید دارد.امیدواریم این قانون و برنامه ما را به مقصودی که قانون اساسی به دنبال آن است نزدیک کند و خانواده در تمام حوزه های اجتماعی محور باشد.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۰:۲۵
سود ۱۷۰ هزار میلیارد تومانی خریداران خودرو در سه سال
خودرونگاران - عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت ایران اظهار داشت: در سه سال گذشته که قیمت‌گذاری دستوری بوده، خریداران خودرو در مجموع حداقل حدود ۱۶۰ تا ۱۷۰ هزار میلیارد تومان سود خاص داشته‌اند. کافی است که ۳۰ درصد آن یعنی حدود ۵۰ تا ۶۰ هزار میلیارد تومان از آن در اختیار دلالان حرفه‌ای قرار گرفته باشد تا اگر صحبت از آزادسازی قیمت و حذف دلالی شود، در بازار تنش ایجاد کنند.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴:۴۳
بسیج کارگری گروه صنعتی ایران‌خودرو موفق‌ترین حوزه قشری بسیج کارگری در سطح کشور شناخته شد
خودرونگاران - در راستای تحقق تدابیر فرمانده معظم کل قوا و بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته مبتنی بر فرآیند اشراف کلی ریاست سازمان بسیج مستضعفین در وضعیت و عملکرد سال ۱۳۹۹، حوزه مقاومت بسیج ۵۰۱ نبی اکرم (ص) گروه صنعتی ایران خودرو سپاه حضرت محمد رسول ا...(ص) تهران بزرگ، در ششمین جشنواره مالک اشتر بسیج به کسب عنوان «موفق‌ترین» حوزه قشری بسیج کارگری در سطح بسیج کشور نایل آمد.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱:۴۱
رونمایی از کتاب
در همایش تجلیل از نمایندگی های برتر سایپا صورت گرفت:
رونمایی از کتاب "بر فراز فروش" در روز ملی کتاب و کتاب خوانی
خودرونگاران - همزمان با روز ملی کتاب و کتاب خوانی از کتاب بر فراز فروش که توسط سازمان فروش گروه خودروسازی سایپا تهیه و تدوین شده است، رونمایی شد.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۹:۲۸
مجلس از خواسته‌ های خود عقب نشینی کرد
آیا واردات خودرو واقعا آزاد شد؟
مجلس از خواسته‌ های خود عقب نشینی کرد
خودرونگاران - نمایندگان مجلس در مسیر تصویب طرح ساماندهی واردات خودرو، برای تامین نظر شورای نگهبان یکی از شروط این طرح را به طور کامل حذف کردند.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۱:۳۲
افت فروش خودرو در اروپا
خودرونگاران - سفارش خودروهای جدید در اروپا به خاطر کمبود ریزتراشه‌ها و کاهش تولید ۲۹ درصد کاهش‌یافته و به ۷۹۸ هزار و ۶۹۳ دستگاه خودرو رسیده است.
شنبه ۲۹ آیان ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۷:۵۸