امروز: سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار /
فستیوال سراسری تجربه پریمیوم پرشیا خودرو
خودرونگاران - پرشیا خودرو به عنوان تنها ارائه دهنده خدمات فروش و پس از فروش ب ام و و مینی در ایران در فستیوال تجربه پریمیوم اقدام به برگزاری فستیوال خانوادگی به همراه ارائه تخفیف های ویژه و تکرارنشدنی نموده است.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹:۲۲
 چرا واردات لوازم خانگی ممنوع شد؟
خودرونگاران -در کتاب هنر تحریم نوشته ریچارد نفیو آ مده است: "فشار تحریم تنها باید منجر به ایجاد درد شود و اگر احساس کردیم خواست استقامت و یا پیشرفتی به‌خاطر فشار، در اقتصاد کشور مورد هدف ایجاد شود بلافاصله باید آن فشار را برداریم".
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۳:۴۷
خاطرات چالوس ورق خورد
تور خودروهای کلاسیک تهران-کاسپین برگزار شد/
خاطرات چالوس ورق خورد
بسیاری از ایرانی ها از جاده چالوس خاطرات نوستالژیک و زیبایی دارند. اما اگر جاده چالوس هم آلبوم خاطرات خود را ورق بزند، حتما خاطرات به یادماندنی از رفت و آمد خودروهای مختلف در دهه های گذشته دارد.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴:۰۰
کاهش تولید خودرو در چین به‌دلیل بحران کمبود تراشه
خودرونگاران - «چن بین»، نایب رئیس اجرایی فدراسیون صنایع ماشین‌آلات چین می‌گوید، کمبود تراشه ممکن است تولید خودرو را در طول سال جاری در این کشور حدود ۲میلیون دستگاه کاهش دهد.
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۴:۲۱
دورهمی پرشیا کلاسیک در شعبه لواسان برگزار شد
خودرونگاران - پنجشنبه گذشته شعبه لواسان پرشیاخودرو میزبان تعدادی از کلاسیک های ب ام و بود که اخیرا توسط پرشیاکلاسیک به طور کامل و استاندارد بازسازی شده بودند. علاقه مندان خودروهای ناب کلاسیک در آنجا چند ساعتی به دیدن و بررسی خودروها پرداختند.
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰:۵۳
تقویت هم‌افزایی و همکاری در صنعت خودرو راهکار عبور از موانع تولید/ تعداد خودروهای ناقص سایپا از سایر خودروسازان کمتر است
خودرونگاران - بازرس کل امور صنعت، معدن و تجارت گفت: گروه خودروسازی سایپا و گروه صنعتی ایران خودرو به سهم خود اقدامات مناسبی را در صنعت خودرو انجام دادند و به موفقیت‌های خوبی رسیدند که این امر با توجه به تحریم صنعت خودرو، بسیار مهم و با ارزش است.
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸:۲۵
اولویت تامین قطعات از شرکت‌های قطعه‌ساز داخلی است/ خودروهای ناقص سایپا به ۱۰ هزار دستگاه کاهش می‌یابد
خودرونگاران -مسئولان ارشد سازمان بازرسی کل کشور، آخرین وضعیت خودروهای ناقص و نیز چگونگی فرآیند تحویل محصولات سایپا را مورد بررسی قرار دادند و برای ارتقاء کیفی و نیز کاهش خودروهای ناقص، راهکارهایی پیشنهاد دادند که مهم ترین آن، هم افزایی شرکت های خودروسازی بود.
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵:۵۵
 تعهدات معوق سایپا را از ۳۰۰ هزار دستگاه به صفر رساندیم/ با وجود تحریم ها و حذف پراید، کاهش تولید و عرضه نداشته ایم/ تحویل بیش از ۲۳۷ هزار خودرو به مشتریان در سال جاری
خودرونگاران - معاونان و کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور با حضور در گروه سایپا، ضمن بازدید از خط تولید شاهین، مرکز تحقیقات و نوآوری و اداره تحویل و مرکز تکمیل‌کاری این گروه، در دیدار با مدیران ارشد این خودروساز در جریان مشکلات و موانع تجاری سازی محصولات و افزایش تولید و تحویل خودرو قرار گرفتند.
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۳:۲۴
سلیمی: تولیدات لوازم خانگی باید صادرات محور شود
خودرونگاران - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تولیدکنندگان لوازم خانگی باید در یک فرجه زمانی دو یا سه ساله کیفیت محصولات خود را ارتقا دهند به طوری که این محصولات صادرات محور و دارای تنوع بالا باشد.
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱:۱۹
گزارش خودروسازان از تعهدات معوق و ناقص
خودرونگاران - در جریان حضور معاونان و کارشناسان سازمان بازرسی کل کشور در دو خودروساز بزرگ کشور، آخرین وضع تولید، تعهدات معوق و محصولات ناقص ایران‌خودرو و سایپا مشخص شد.
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹:۰۰