امروز: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار /
 نام تجاری لوازم خانگی خارجی ممنوع می شود؟
خودرونگاران - این روزها اخبار در خصوص ممنوعیت واردات برندهای کره ای داغ شده و اعلام ممنوعیت واردات این محصولات این سوال را مطرح کرده که آیا استفاده از لوگوی خارجی روی محصولات داخلی نیز ممنوع خواهد شد؟
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۶:۲۰
قیمت های جدید خودرو این هفته اعلام می شود
مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت:
قیمت های جدید خودرو این هفته اعلام می شود
خودرونگاران -مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت با اعلام اینکه با وضعیتی که شرکتهای خودروساز با آن مواجه هستند امکان فعالیت دیگر وجود ندارد زیرا تولید برای آنها زیان ده شده است، گفت: این هفته در جلسه ستاد تنظیم بازار جمع بندی برای قیمت های جدید انجام می شود.
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰:۲۸
  پیشرفت و توسعه پایدار صنعت خودرو در گرو سودآوری است
خودرونگاران - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی سودآوری را به عنوان یک اصل اساسی در هر صنعت و تجارتی از جمله صنعت خودرو اعلام کرد و گفت: سرمایه‌گذاری در تحقیق و توسعه، ارتقای کیفیت خودرو و پرداخت حقوق سهامداران با سودآوری معنا پیدا می‌کند.
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۲:۰۱
شناسایی هفت عارضه در قطعه‌سازی کشور
خودرونگاران - در حالی اخیرا صحبت‌هایی مبنی بر صادرات قطعات داخلی به شرکت‌های نامدار خودروسازی جهان مطرح شده و مجلس نیز طرح واردات خودرو در برابر صادرات قطعات را مطرح کرده که قطعه‌سازی کشور به روایت جدیدترین گزارش‌ها از هفت عارضه مهم رنج می‌برد.
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴:۱۳
هفته سرنوشت‌ساز خودرو
خودرونگاران - قیمت محصولات تولیدی دو شرکت ایران‌خودرو و سایپا احتمالا چهارشنبه هفته جاری تعیین تکلیف خواهد شد.
دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱:۰۴
تدابیر ویژه برای حل مشکلات دریانوردان شرکت ملی نفتکش
در بازدید حسین شیوا از کشتی‎های ناوگان مطرح شد؛
تدابیر ویژه برای حل مشکلات دریانوردان شرکت ملی نفتکش
خودرونگاران - حسین شیوا مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران به همراه مدیران ارشد این شرکت، در سومین هفته کاری خود بعد ازانتصاب به عنوان مدیرعامل، با عزیمت به منطقه عملیاتی عسلویه و بازدید از کشتی‎های این منطقه، پای صحبت‎های دریانوردان این شرکت نشست.
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۵:۱۸
شرایط جدید ورود موقت خودروهای سواری همراه مسافر اعلام شد
خودرونگاران - از سوی گمرک ایران، به منظور جلوگیری از بروز تخلفات در حوزه خودرو‌های خارجی، شرایط جدید ورود موقت خودروهای سواری همراه مسافر اعلام شد.
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۷:۵۵
وزیر اقتصاد خواستار فروش ۴ درصد از سهام ایران خودرو و سایپا شد
خودرونگاران - وزیر امور اقتصادی و دارایی در درخواستی رسمی از دولت خواستار فروش سهام ایران خودرو و سایپا، دو غول خودروسازی ایران شد.
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۵:۴۷
پیام تسلیت مدیرعامل شرکت سایپادیزل به مناسبت در گذشت بنیانگذار گروه صنعتی ماموت
خودرونگاران - در پی درگذشت زنده یاد بهروز فردوس صنعتگر و بنیانگذار گروه صنعتی ماموت، مدیرعامل شرکت سایپادیزل با صدور پیامی این ضایعه را تسلیت گفت.
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۸:۴۵
خریدار و فروشنده معطل
بازار خودرو در اغما
خریدار و فروشنده معطل
خودرونگاران - از ابتدای سال جاری بازار خودرو دستخوش نوسانات زیادی شده اما در دو هفته گذشته به تبع رفت و برگشت افزایش قیمت و نزدیک شدن به مذاکرات برجام، بازار در شوک فرو رفته و منتظر تغییرات است.
یکشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴:۵۲