امروز: سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار /
تکذیب اعلام قیمت‌های جدید خودرو
خودرونگاران- رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران خبر منتشر شده به نقل از خود را مبنی بر" اعلام قیمت‌های جدید خودرو به زودی" را تکذیب کرد.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶:۰۱
 انجمن صنفی صنعت تایر برای ارایه توضیحات در خصوص افزایش قیمت تایر فراخوانده شد
توسط سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛
انجمن صنفی صنعت تایر برای ارایه توضیحات در خصوص افزایش قیمت تایر فراخوانده شد
خودرونگاران - در پی افزایش قیمت انواع تایر، اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی صنعت تایر جهت ادای پاره‌ای توضیحات به سازمان حمایت فراخوانده شده اند.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۴:۰۲
رونمایی از پروژه خودرویی «صمت»
خودرونگاران - با گذشت دو هفته از گمانه‌زنی‌ها درباره طرح جامع خودرویی وزیر صمت، بالاخره روز گذشته یکی از معاونین وی از طرح مذکور رونمایی کرد. به گفته وی، اصلاح قیمت‌گذاری در زنجیره خودرو، در اولویت برنامه‌های رضا فاطمی‌‌امین (وزیر صمت) قرار دارد.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۹:۲۵
قرعه کشی طرح پیش فروش محصولات ایران خودرو برگزار شد
خودرونگاران - قرعه کشی پیش فروش محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار شد.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶:۵۷
مفیدی مدیرعامل خدمات پس از فروش ایران خودرو شد
خودرونگاران - در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، سیدرضا مفیدی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره ایساکو جایگزین مهدی مونسان شد.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۴:۴۵
دعوت از خودروسازان و قطعه سازان بخش خصوصی برای حضور در میزهای تخصصی تعمیق ساخت داخل
خودرونگاران - دبیر انجمن قطعه سازی و صنایع همگن خودرو در مراسم پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو گفت: حضور خودروسازان خصوصی از میز ششم به بعد لازم است زیرا هم تشویق می شوند و هم دستاوردهای آن بخش بیشتر معرفی می شود.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۹:۰۱
وزارت صنعت در موضوع واردات خودرو تابع تصمیمات نظام است
خودرونگاران - معاون وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: این وزارتخانه در موضوع واردات خودرو منتظر جمع‌بندی نهایی مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان و نظرات جامع نظام خواهد بود.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴:۴۴
اقتصاد صنعت خودرو باید بازسازی شود
معاون امور صنایع صمت در پنجمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو :
اقتصاد صنعت خودرو باید بازسازی شود
خودرونگاران - معاون امور صنایع وزارت صنعت ، معدن و تجارت بابیان اینکه اقتصاد صنعت خودرو باید بازسازی شود، گفت: از یک بنگاه زیانده نمی توان انتظار اصلاح ساختار و تعمیق ساخت داخل را در مقیاس وسیع و پایدار داشت.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲:۰۵
 لاستیک رسما گران شد !
خودرونگاران - طبق ابلاغیه انجمن صنعت تایر به شرکت‌های زیرمجموعه این انجمن، قیمت تایر سواری و ون 30 درصد و تایر بایاس و رادیال نیمه سنگین 40 درصد افزایش یافت.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۹:۱۹
میز پنجم داخلی‌سازی خودروسازان به ارزش ۵۶ میلیون یورو کلید خورد
خودرونگاران- میز پنجم داخلی سازی صنعت خودروسازی کشور به ارزش ۵۶ میلیون یورو با حمایت وزارت صنعت، معدن و تجارت کلید خورد.
سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷:۱۰