امروز: سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار /
شکایت فولادساز ژاپنی از تویوتا
خودرونگاران - تویوتا از شرکت فولاد‌سازی بائوشان چینی خرید انجام می‌دهد و به همین دلیل نیپون هم از تویوتا و هم از بائوشان شکایت می‌کند.
شنبه ۱ آیان ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۴:۱۳
قیمت جدید وانت نیسان دیزل تعیین شد
خودرونگاران - گروه خودروسازی سایپا قیمت جدید وانت نیسان دیزل را ویژه آبان ماه ۱۴۰۰ منتشر نمود.
شنبه ۱ آیان ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۷:۵۳
 سه پیشنهاد خودرویی به رئیس‌جمهور
خودرونگاران - در نشستی که به مناسبت روز ملی صادرات میان رئیس‌جمهور و برخی دست‌اندرکاران صنعت کشور برگزار شده، چند پیشنهاد خودرویی به ابراهیم رئیسی ارائه شد. در این جلسه که وزیر صنعت، معدن و تجارت و همچنین رئیس کل بانک مرکزی هم حضور داشته‌اند، سه پیشنهاد به ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور ارائه شده، هرچند وی واکنش خاصی در راستای تایید یا رد آنها نشان نداده است.
شنبه ۱ آیان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۹:۴۹
ورژن جدید قیمت دستوری خودرو
بعد از فروش، تولید هم مشمول قیمت‌گذاری می‌شود
ورژن جدید قیمت دستوری خودرو
خودرونگاران - «کاهش قیمت تمام شده خودرو» جایگزین «افزایش ۶ ماهه قیمت فروش خودرو» می‌شود. متولی صنعت پیش از رای اعتماد مجلس عنوان کرده بود که دنبال قیمت‌گذاری دستوری نیست اما با طرح جدید خود مبنی بر کاهش دستوری قیمت مواد اولیه، ظاهرا قصد اجرای نسخه جدید قیمت‌گذاری را دارد. این مدل سیاستگذاری -بدون توجه به علت‌ها- تولید را دچار اختلال می‌کند.
شنبه ۱ آیان ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۶:۱۲
 ۸۰ درصد مواد اولیه مدعی خودکفایی در تولید لوازم خانگی وارداتی است!!
خودرونگاران - بررسی‌ها نشان می‌دهد در دوره شش ماهه منتهی به پایان خرداد سال جاری گروه انتخاب که یکی از مدعیان اصلی خودکفایی در تولید لوازم خانگی و...
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰:۴۷
برخی لوازم خانگی ایرانی سهمیه‌بندی شده‌اند/کالای درجه ۳ ایرانی با بهترین جنس وارداتی هم‌قیمت است
خودرونگاران - در حالی فعالان بازار از کاهش 70درصدی خریدوفروش لوازم خانگی خبر می‌دهند که قیمت برخی برندهای ایرانی حدود 5 تا 7 درصد گران شده است. در این بین، فروشندگان لوازم خانگی می‌گویند برخی تولیدکنندگان بزرگ به دلیل کمبود قطعه، اجناس را خیلی کم و در حد سهمیه وارد بازار می‌کنند.
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۸:۱۶
  شناسایی حادترین عیوب ترانس هانصب شده در شبکه قدرت ایران 
یک سوم ترانس های منصوبه در شبکه برق عمری بیش از 30 سال دارند
شناسایی حادترین عیوب ترانس هانصب شده در شبکه قدرت ایران 
خودرونگاران - مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران  در خصوص آخرین وضعیت ترانس های نصب شده در شبکه برق گفت: در حدود یک سوم ترانس های منصوبه در شبکه برق عمری بیش از 30 سال دارند که نیازمند پایش منظم، نظارت بیشتر و انجام آزمایشات کامل‌تر است. 
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴:۰۵
پایش آنلاین ترانسفورماتورهای شبکه برق، هزینه های ناشی از خرابی و میزان خاموشی ها را کاهش می دهد 
خودرونگاران -هشتمين وب کنفرانس بین المللی ترانسفورماتور امروز و با حضور محققانی از کشورهای ایران، اوکراین و آلمان امروز در تهران آغاز به کار کرد.
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۰:۵۳
تولید انبوه تارا اتوماتیک به زودی کلید می‌خورد
مدیر طراحی سیستم‌های برق، الکترونیک و پلتفرم ایران‌خودرو، گفت: در محصول تارا اتوماتیک، از سامانه ورود و استارت بدون کلید (کیلس) استفاده شده است. این اقدام در هماهنگی با شبکه برق و الکترونیک و سامانه مدیریت موتور و گیربکس صورت گرفته و موجب می‌شود تا علاوه بر امکانات رفاهی برای راننده، خودرو از امنیت بالایی نیز برخوردار شود.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۹:۴۷
تازه واردان به گزارش کیفی خودروهای داخلی در شهریور ماه
خودرونگاران - پس از توقف تولید پژو ۲۰۰۸ با پنج ستاره کیفی، دناپلاس توربو اتوماتیک تنها خودرو با این سطح کیفی در جداول ارزیابی بود، حال اما در گزارش ارزیابی شهریور ماه حضور دو خودرو جدید دیگنتی شرکت بهمن‌موتور و تارا ایران‌خودرو دیده می‌شود که به ترتیب پنج ستاره و چهار ستاره کیفی را به خود اختصاص داده‌اند.
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۸:۳۸