امروز: سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
اخبار /
 برنامه ساماندهی خودرو آماده می شود
خودرونگاران - وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در سفر یک روزه خود به استان آذربایجان شرقی، در محل استانداری و در دیدار با صاحبان صنایع استان گفت: در حال آماده سازی برنامه ساماندهی خودرو هستیم که توسعه کیفی و قطعه سازی و .. را به دنبال دارد ، صنعت خودرو صنعت مادر است اما مشکلاتی اساسی دارد و باید برنامه بدهیم .
یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶:۱۸
جذابترین خودروهای برقی ۲۰۱۹ تا ۲۰۲۰
خودرونگاران- در اینجا نگاهی می اندازیم به جدیدترین خودروهای برقی که از سال 2019 تا 2020 میلادی قرار است عرضه شوند.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶:۵۳
احتمال همكاري فورد و فولگس قوت گرفت
خودرونگاران- پس از ملاقات ترامپ، رئیس جمهورآمریکا، و هربرت دیس، مدیر عامل فولکس واگن، اين شرکت گزینه های احتمالی جهت افزایش تولید خودرو در آمریکا را به اشتراک گذاشت. در میان راهکارهاي ارائه شده، مهمترین گزینه، اتحاد فولکس واگن با شرکت فورد و احتمال استفاده کارخانه Blue Oval در آمریکا برای تولید خودروها است.
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱:۰۱
جيپ رانگلر در ارزيابي خودروهاي اروپايي نمره قبولي نگرفت
خودرونگاران- در تازه ترين برنامه ارزيابي خودروهاي تازه اروپا (EURO NCAP) ٩ خودرو مورد ارزيابي قرار گرفت كه نتايج آن جالب توجه است.
جمعه ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹:۳۴
 راهکار یک عضو کمیسیون صنایع مجلس برای کاستن از التهابات بازار خودرو
خودرونگاران - یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است با افزایش اعتبار در گردش قطعه‌سازان، ترخیص قطعات خودرو از گمرک و صدور مجوز واردات خودروهای خارجی می توان از التهابات بازار خودرو کاست.
سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶:۱۶
آیا bmw طراحی های خود را تغییر می دهد ؟
خورونگاران - بسیاری از خودروسازان تو تله ی استفاده از یک طراحی استاندارد در تمام انواع خودرو گیر افتادند. این رویکرد کار خودروسازان را راحت می کند، از آنجایی که هویت سازی آسانتر و مسیر حرکت به سمت رویکرد یکپارچه هموار می شود. با این حال، تعدادی از خودروسازان شروع کردند به فاصله گرفتن از این نوع پروسه طراحی، همانند هیوندا که به این مسئله پی برد و اعلام کرد که این سبک خسته کننده است، و قول داد تا به این سبک طراحی در خودروهای خود خاتمه دهد.
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۵:۳۴
 رونمایی از تاکسی پرنده آئودی+عکس
خودرونگاران - نمونه مفهومی این خودرو اولین بار در سال ۲۰۱۷ در نمایشگاه خودروی ژنو عرضه شد و حالا نسخه تازه‌ای از آن در دسترس عموم قرار گرفته است. این تاکسی دارای دو صندلی برای نشستن است.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵:۴۹
  طرح زوج و فرد حذف نمی شود
رئیس شورای اسلامی شهر تهران:
طرح زوج و فرد حذف نمی شود
خودرونگاران - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مطرح است که طرح ترافیک به محدوده زوج و فرد هم کشیده شود.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴:۱۸
جیپ با گلادیاتور آمد
خودرونگاران - مدت طولانی است که انتظار بازگشت پیکاپی واقعی به محصولات جیپ را داریم. پس از انتظار 25 ساله، روز چهارشنبه در نمایشگاه لس انجلس، از جیپ گلادیاتور 2020 رونمایی شد. این خودرو با ویژگی هایی همانند بکسلی پیشرو و ظرفیت ترابری 4X4 همراه با توانایی های آفرودی که شایسته جیپ است،همه را غافلگیر کرد. ظاهر مناسب همراه با ویژگی های فنی پیکاپ جدید از جیپ رانگلر الهام گرفته شده است.
یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴:۴۷
  زمزمه های توزیع بنزین سرانه ای بین مردم در مجلس
خودرونگاران - محمدعلی وکیلی نماینده مجلس در توییتر خود نوشت: اختصاص سهمیه بنزین یارانه‌ای به سرانه فردی قدمی در جهت عدالت توزیعی و عامل مهمی در کنترل مصرف و جلوگیری از قاچاق است، آنچنان‌که مجانی کردن قیمت آب و برق و گاز برای کم‌مصرفان نیز موجب بهینه سازی مصرف خواهد شد.
شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰:۰۵