امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
اخبار /
  منتظر گزارش وزارت صنعت درخصوص واردات خودروهای لوکس هستیم
صدوبیست‌وهشتمین نشست سخنگوی قوه قضاییه
منتظر گزارش وزارت صنعت درخصوص واردات خودروهای لوکس هستیم
خودرونگاران - سخنگوی قوه قضاییه گفت: ما منتظر هستیم تا از ناحیه وزارت صنعت یا سایر دستگاه ها گزارشی منعکس شود هرچند که هنوز هیچ گزارشی به ما نرسیده است.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶:۵۵
دستورالعملی از سوی وزارت صنعت برای بسته شده سایت ثبت سفارش صادر نشده
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: خودروهای وارداتی در دست یک نفر نیستند و این موضوع پرونده را دچار پیچیدگی خاصی کرده و عملا امکان بازگشت خودروهای وارداتی وجود ندارد.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶:۱۳
 جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی
متخلفان را معرفی می‌کنیم
جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی
خودرونگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور، ضمن قدردانی از مواضع قاطعانه وی در برخورد با تخلف واردات خودرو، اعلام کرد: متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی می‌کنیم.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷:۴۹
اجرای طرح سرویس تابستانه خودروهای اکتیون ، رودیوس ، کایرون ، رکستون توسط شرکت رامک یدک
خودرونگاران- شرکت رامک یدک نماینده رسمی خدمات پس از فروش سانگ یانگ ، در راستای بهبود سطح کیفی خدمات به مشتریان ارجمند و با توجه به گرمای فصل ، اقدام به برگزاری طرح سرویس تابستانه از 30/4/97 الی 4/5/97 نموده است .
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲:۳۷
 بازدید وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کامیون سازی مشگین شهر
خودرونگاران - ‌وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه سفر خود به شهرهای استان اردبیل به مشگین شهر رفت و از کارخانه کامیون سازی و مرکز فنی و حرفه‌ای این مجموعه بازدید کرد.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲:۱۷
 گزارش شریعتمداری به روحانی
خودرونگاران - حسن روحانی، دهم تیرماه جاری با تعیین ضرب‌الاجل ۱۵ روزه، از شریعتمداری خواسته بود که موضوع تخلف در واردات خودروی خارجی و نیز توزیع خودرو توسط خودروسازان داخلی را بررسی و هرگونه تخلف را صریحا به مردم و دستگاه قضایی اعلام کند.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸:۰۸
   آغاز روند نزولی تولید خودرو؟
تیراژ ماهانه خودروسازان کاهش یافت
آغاز روند نزولی تولید خودرو؟
خودرونگاران - وزارت صنعت،معدن و تجارت آمار تولید سه ماه نخست خودروهای داخلی را اعلام کرد و طبق آن مشخص شد با وجود روند صعودی تولید مدل‌های سواری در مقایسه با بهار سال گذشته، تیراژ خودروسازان در خرداد و نسبت به اردیبهشت‌ماه، رو به نزول رفته است.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴:۳۴
گزارش رییس‌جمهور به مردم درباره پرونده تخلف در واردات خودروهای خارجی
خودرونگاران- رئیس جمهور پس از دریافت گزارش وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی و نیز بازرسی ریاست جمهوری درباره وقوع تخلف در واردات و فروش خودروهای خارجی، ضمن دستورهای جدید به سه وزارتخانه و معاون حقوقی ریاست جمهوری؛ از رئیس قوه قضائیه خواست ترتیبی اتخاذ نمایند تا با دقت و سرعت و خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی شود، مجرمان و متخلفان به مجازات قانونی برسند و اموال و سودهای کلان نامشروع به بیت المال بازگردد.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸:۲۴
جشن صدمین سالگرد بنتلی با یک نسخه ویژه از مولسان مولینر
این خودرو برای احترام به موسس بنتلی ساخته شده است
جشن صدمین سالگرد بنتلی با یک نسخه ویژه از مولسان مولینر
خورونگاران- بنتلی صدمین سالگرد تاسیس خود را با ساخت 100نسخه ویژه از مولسان‌های خود با نام تجاری W.O. جشن می‌گیرد. W.O مخفف نام "والتر اوون" موسس کمپانی بنتلی است که در سال 1919 این کمپانی را تاسیس کرد.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۸:۴۰
   آثار منفی ممنوعیت واردات خودرو بیشتر است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:
آثار منفی ممنوعیت واردات خودرو بیشتر است
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ممنوع کردن واردات خودرو موجب افزایش قیمت ها در بازار شده است، گفت: برنامه های مربوط به ممنوع کردن واردات خودرو که تاکنون اجرا شده به دلیل اینکه کلی نگری نداشته، نتوانسته موفق شود و تبعات منفی آن بیشتر از آثار مثبت آن بوده است.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷:۵۳