امروز: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
نمایشگاه /
تلاش چري براي فروش خودرو در فرانكفورت
خودرونگاران - شركت چري تازه ترين محصول توليدي خود يعني Exeed TX را كه هم اكنون در قالب پيش توليد است ، به نمايشگاه فرانكفورت برده تا با شايد بتواند بازار جديد اروپايي براي محصولات خود بيابد .
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱:۱۲
آخرین دستاوردهای صنعت خودرو در فرانکفورت +تصاویر
خودرونگاران- نمایشگاه بین‌المللی خودروی آلمان که به نمایشگاه بین‌المللی خودرو فرانکفورت مشهور است، مهم‌ترین و یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه خودرو جهان است که هر ۲ سال یک‌بار و تحت سامان‌دهی انجمن صنعت خودروی آلمان برگزار می‌شود. برند‌های مطرحی مانند مرسدس بنز، بی‌ام‌و، آئودی، لامبورگینی، فراری، فیات، فولکس واگن و تویوتا حضور گسترده‌ای در این رویداد دارند. آخرین دستاوردهای صنعت خودرو در این نمایشگاه رونمایی می‌شود. بخش بزرگی از این نمایشگاه به رونمایی از خودروهای مفهومی اختصاص دارد.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴:۰۷
رونمایی BMW از جدیدترین خودروی مفهومیش در نمایشگاه فرانکفورت (+عکس)
خودرونگاران- ب‌ام‌و سال پیش به مناسبت صد ساله شدن برندش، کانسپتی عجیب و جذاب با نام Vision Next 100 را معرفی کرد.
پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸:۵۳
رونمایی از جدیدترین نسخه‌ ی پرادو 2018 در فرانکفورت
خودرونگاران- در برخی از بازارها با نام پرادو شناخته می‌شود و در اروپا از سال 2009 با نام لندکروز فروخته شده است. بنابراین تویوتا به این باور رسیده که خودروی چند ساله‌اش نیاز به تغییر و تحول دارد. با توجه به این تصمیم نتیجه نهایی از لندکروزهای جدید برند تویوتا همان چیزی است که امروز در نمایشگاه خودرویی فرانکفورت 2017 شاهدش بودیم.
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰:۲۸
  مدل کراس اور الکتریکی نیسان به شانگهاي مي رسد
خودرونگاران - مديران شركت نيسان قصد دارند تا خودروي خودران جديد خود را در نمايشگاه شانگهاي رونمايي كنند خودرويي كه شامل سه تکنولوژی (رانندگی الکتریکی، رانندگی مستقل و اتصال تلفن همراه) خواهد بود و اساس استراتژی جدید تحرک هوشمند نیسان است.
چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۹:۳۳
 مِهر برليانس كراس بر دل مردم نشست
هفدهمين نمايشگاه خوردو مشهد (٢٥)
مِهر برليانس كراس بر دل مردم نشست
خودرونگاران -برليانس كراس محصول جديد شركت پارس خودرو كه همزمان با نمايشگاه بين المللي خودروي مشهد به صورت رسمي در سبد فروش پارس خودرو (گروه سايپا) قرار گرفت، بدل به ستاره غرفه پارس خودرو شده است. استقبال بازديدكنندگان از اين خودرو به گونه ايي است كه مسؤولين غرفه پارس خودرو مدام مشغول پاسخگوي در مورد برليانس كراس هستند.
چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۶:۴۲
ساوانا به جمع شاسي هاي بازار اضافه شد
هفدهمين نمايشگاه خودرو مشهد(١٣)
ساوانا به جمع شاسي هاي بازار اضافه شد
خودرونگاران- شاسي بلند ساوانا امروز در نمايشگاه خودرو مشهد رونمايي شد.
دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۹:۱۵
نمي خواهيم محصولات سيتروئن به سرنوشت ٢٠٠٨مبتلا شود
خودرونگاران- معاون فروش و بازاریابی گروه خودروسازی سایپا با عزم اعلام قيمت خاصي براي محصولات توليدي مشترك با سيتروئن گفت: فعلا هيچ محدوده قيمتي براي سيتروئن در نظر نداريم و نمي خواهيم هيچ قيمتي براي اين خودرو اعلام كنيم تا شاهد تكرار تجربه قيمت گذاري ٢٠٠٨باشيم.
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲:۵۵
 نمایشگاه تخصصی موتورسیکلت و خودروهای کلاسیک در شهرکرد گشایش یافت
خودرونگاران-دومین نمایشگاه تخصصی موتورسیکلت و خودروهای کلاسیک شامگاه دوشنبه در محل نمایشگاه های بین المللی چهارمحال وبختیاری گشایش یافت.
سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۷:۲۰
نمایشگاه خودرو  نیویورک ۲۰۱۷
خودرونگاران- در این گزارش نگاهی داریم به آخرین مدل خودروهای عرضه شده در نمایشگاه خودروی نیویورک.
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۴:۱۷