امروز: جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
خودروسازی ایران به
خودرونگاران- معاون وزیر صنعت گفت: در صنعت دفاعی توانسته ایم موفق عمل کنیم، چون اولا نیاز ملی بوده و ثانیا افرادی همچون شهید تهرانی مقدم بر روی کار متمرکز شدند و در یک ثبات مدیریتی توانستند کار را به نتیجه برسانند.اگر در صنعت خودرو همین گونه عمل کنیم موفق می شویم.
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴:۴۱
  خودرو ملی هنوز در کشور طراحی نشده است
خودرونگاران - رئیس هیات مدیره شرکت تحقیقات موتور ایران (ایپکو) گفت: هنوز خودرویی ملی که به طور کامل در داخل کشور طراحی شده باشد، نداریم.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸:۲۷
توافق خودرو در برابر پنیر
خودرونگاران - مذاکرات پیرامون پیمان همکاری تجاری اتحادیه اروپا و ژاپن با حصول توافقی مهم پایان یافت. توافق تجاری اتحادیه اروپا با ژاپن، برای خودروسازی ژاپن بیش از سایرین سودمند خواهد بود؛ زیرا با حذف تعرفه ورود خودروهای ژاپنی به کشورهای اتحادیه اروپا بازار بزرگ اروپا به تسخیر آنها در خواهد آمد.
پنج شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰:۴۸
 صنعت خودرو هنوز نياز ملي نشده است
خودرونگاران - معاون وزیر صنعت: در صنعت دفاعی توانسته ایم موفق عمل کنیم. چرا که اولا نیاز ملی بوده و ثانیا افرادی همچون شهید تهرانی مقدم ها بر روی کار متمرکز شدند و در چارچوب یک ثبات مدیریتی توانستند کار را به نتیجه برسانند. اگر در صنعت خودرو نیز همین گونه عمل کنیم موفق خواهیم شد.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶:۴۰
فولكس واگن دو سري خودروي خود را احيا مي كند
خودرونگاران - فولكس واگني ها به فكر استفاده از موتور و تجهيزات جديد چند محصول خود افتاده اند.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۳:۳۹
درآمد آتی مالیاتی دولت از واردات خودرو
خودرونگاران - در حالی در لایحه بودجه سال‌جاری با در نظر گرفتن درآمد ۳ هزار و ۲۲۰ میلیارد تومانی افزایش بیش از ۲۱ درصدی درآمدهای مالیاتی از محل واردات خودرو نسبت به سال ۹۵ مصوب شده بود که دولت در بودجه سال آینده درآمدهای خود از این محل را کاهشی در نظر گرفته است.
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹:۳۴
 خودروسازان هنوز گزارش قراردادهای جدید را به مجلس نداده‌اند
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع مجلس با اعلام اینکه مطمئناً صنعت خودروی کشور با واردات خودروساز نخواهد شد، گفت: هنوز گزارشی از روند اجرای قراردادهای جدید خودرویی به مجلس ارائه نشده است.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶:۰۳
 نفع چهارگانه فروش سایت‌های شهرستانی خودرو
خودرونگاران - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در حالی دیروز خبر از احتمال منتفی شدن واگذاری سایت بن‌رو سایپا به رنو داد که به گفته وی، دو سایت دیگر برای جایگزینی بن‌رو، به خودروساز فرانسوی پیشنهاد داده شده است.
سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹:۳۱
احتمال واگذاری بن رو به رنو کم است/ پیشنهاد تولید مشترک خودرو به فرانسوی‌ها در دو سایت جدید
خودرونگاران - معاون امور صنایع وزیر صنعت با بیان اینکه احتمال واگذاری شرکت بن رو به رنو فرانسه در قالب قرارداد سازمان گسترش کم است، گفت: دو سایت جدید برای تولید مشترک به رنو پیشنهاد شده است.
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۷:۱۷
افزایش قطعی قیمت‌ حامل‌های انرژی کلید خورد
خودرونگاران - مستندات لایحه بودجه 97 نشان می‌دهد دولت افزایش قطعی قیمت حامل‌های انرژی را کلید زده و درآمد ۱۷هزار میلیارد تومانی از این محل پیش‌بینی کرده است؛ اما بنا به متن تبصره 18، احتمال اجرای آن در پایان سال جاری وجود دارد.
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲:۰۳