امروز: دوشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
    قیمت خودرو اصلاح شود
در کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح شد
قیمت خودرو اصلاح شود
خودرونگاران - سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از مطرح شدن اصلاح قیمت خودرو توسط خودروسازان و قطعه سازان و عزم ستاد تنظیم بازار برای بررسی این پیشنهاد خبر داد.
دوشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵:۴۲
 گران‎فروشی ۵۰درصدی قطعات خودرو در بازار
خودرونگاران - نیک آیین با اعلام اینکه ساماندهی بازار قطعات یدکی خودرو نیازمند نظارت جدی مسئولان و البته عرضه قطعه به بازار است، گفت: برخی نمایندگی‌ها قطعه ۷۵۰ هزار تومانی تندر۹۰ را یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می فروشند.
دوشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰:۰۳
 هیاهوی قطعه‌سازان در سکوت خودروسازها
خودرونگاران - این روزها در سکوت محض خودروسازان، این قطعه‌سازها هستند که پرچم آزادسازی قیمت را در دست گرفته و به‌واسطه برگزاری جلسات مختلف با مسوولان مربوطه، به‌دنبال افزایش قیمت خودروهای داخلی هستند.
دوشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱:۲۰
  زیان خودروسازان، قطعه سازان را درگیر کرد
رییس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان:
زیان خودروسازان، قطعه سازان را درگیر کرد
خودرونگاران - رییس انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه سازان کشور گفت: به سبب زیان انباشته خودروسازان در ماه های گذشته، پرداختی به قطعه سازان با تاخیرهای مکرر همراه شده است که این موضوع توقف تدریجی فعالیت این واحدهای صنعتی را در پی دارد.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵:۲۹
   نبود امکان تحویل خودرو‌های پیش فروش شده
دبیر انجمن قطعه سازان خبرداد:
نبود امکان تحویل خودرو‌های پیش فروش شده
خودرونگاران - دبیر انجمن قطعه سازان گفت : به دلیل مشکلات، صنعت قطعه سازی نمی‌تواند نیاز خودروسازان را تامین کند، بنابراین امکان تحویل خورو‌های پیش فروش شده وجود ندارد.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲:۵۰
   قانونی برای منع واردات خودرو وجود ندارد
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانونی برای ممنوعیت واردات خودرو وجود ندارد، گفت: با ممنوعیت واردات خودرو، انحصاری برای بازار خودروسازان داخل تبدیل شده است.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶:۲۳
   فعلاً خودرو نخرید
توصیه فعالان بازار خودرو به مردم؛
فعلاً خودرو نخرید
خودرونگاران - چند روزی است که از التهاب بازار خودرو کاسته شده است و قیمت‌ها بر موج تغییر نیست. فعالان بازار خودرو از ثبات قیمت‌ها صحبت می‌کنند و به خریداران توصیه می‌کنند برای خرید خودرو اقدام نکنند چرا که با مشخص شدن قیمت‌ها، فرآیند تولید و عرضه خودرو متفاوت خواهد شد و صاحبان خودرو دیگر یکه تاز بازار نیستند و از سوی مقاومتی که فعالان بازار در جهت جلوگیری از کاهش قیمت ها دارند، شکسته خواهد شد.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۸:۳۹
 بسته‌ای با دو ضربه‌گیر قیمتی
خودرونگاران - بعد از تغییر در راس مدیریت کلان وزارت صنعت، معدن و تجارت دست‌اندرکاران زنجیره خودروسازی کشور منتظر اقدامات جدید در ارتباط با حل چالش‌های پیش‌روی صنعت خودروی کشور بودند.
یکشنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷:۲۴
قیمت خودرو امشب تعیین می‌شود
سازمان حمایت جایگزین شورای رقابت شد
قیمت خودرو امشب تعیین می‌شود
خودرونگاران - رئیس انجمن قطعه سازان همگن گفت: در جلسه امشب در خصوص قیمت خودروهای پر تیراژ 50 میلیون تومانی تصمیم‌گیری می‌شود.
شنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴:۴۷
  از ابتدای دی‌ماه چه اتفاقی برای خودروها رخ می‌دهد؟
با آغاز فاز ۳ استانداردهای‌ ۸۵‌گانه خودرویی؛
از ابتدای دی‌ماه چه اتفاقی برای خودروها رخ می‌دهد؟
خودرونگاران - سرنوشت تولید خودروهایی که از ابتدای دی‌ماه سال جاری نمی‌توانند استانداردهای ۸۵‌گانه خودرویی را پاس کنند، مهمترین چالشی است که صنعت خودرو در حوزه استاندارد با آن روبرو خواهد بود.
شنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲:۴۵