امروز: شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
تلاش آلمان ها براي عرضه سريعتر BMW X۵
خودرونگاران - گويا آلمان ها اصلا بيكار ننشسته اند و همچنان در حال طراحي و تست خودروهاي جديد خود براي ورود به بازار خودرويي جهان هستند ، به گونه اي كه تازه ترين خودروي اين شركت يعني X5 با استتار كمتر در حال تست و آزمايش هاي خياباني و جاده اي است.
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸:۵۰
 پيكان آلودگي هوا  به كدام سمت نشانه رفته است ؟ خودرو یا ترافیک
خودرونگاران - موضوع آلاينده بودن خودروهاي توليدي يكي از دغدغه هاي هميشگي است وخودرو هميشه در موضوعاتي همچون آلودگي هوا، و تصادفات جاده اي متهم رديف اول است كه بعنوان مقصر محاكمه مي شود حال آنكه كارشناسان خودرويي معتقدند كه اين ترافيك هاي طولاني است كه منجر به افزايش آلايندگي خودروها شده و آنها را متهم رديف اول مي كند.
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸:۲۸
مصوبه جدید دولت برای شماره گذاری خودروهای وارداتی و داخلی + سند
خودرونگاران- هیئت دولت، شرایط جدید شماره گذاری خودروهای وارداتی و تولید داخل به ازای اسقاط خودروهای فرسوده را اعلام کرد.
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۳:۴۳
بازار یخ‌زده خودرو در فصل گرم سال
خودرونگاران- با وجود افزایش قیمت خودروهای داخلی توسط برخی خودروسازان، اما بازار خودرو همچنان کم‌رونق و یخ‌زده است.
جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱:۵۷
ابداع دستگاهی برای دید 360 درجه رانندگان
شرکت خودروسازی «تویوتا» یک دستگاه جدید اختراع کرده که با تعبیه نامرئی در ستون های خودرو موجب فراهم شدن دید 360 درجه برای راننده می شود.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴:۱۷
چرا بوي بنزين  به داخل خودرو مي آيد؟
خودرونگاران- حتما تا كنون براي شما پيش آمده كه وقتي در خودرويي وارد مي شويد بوي بنزين شما را آزرده خاطر كند و راننده نيز تاكيد مي كند خودروي خود را بارها به تعميركار نشان داده اما نه اين مشكل حل نشده بلكه تنها هزينه هاي گزافي بابت تعويض بعضي از قطعات سيستم سوخت خودرو به صاحب خودرو تحميل شده است.
پنج شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹:۴۲
قرارداد جدید با رنو مغایرتی با اصل ۴۴قانون اساسی ندارد
خودرونگاران - سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با اشاره به خبری مبنی بر " ابهام در پشت پرده قرارداد خودرویی با فرانسوی‌ها/امضا قرارداد تعهد سنگینی را برای وزرات صنعت به‌همراه دارد" توضیحاتی را در قالب یک جوابیه ارائه کرد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۷:۱۸
واردات خودرو محدود شد
خودرونگاران - مرحله نخست اجرای طرح مدیریت (ساماندهی) واردات خودرو با کاهش تعداد واردکنندگان رسمی خودرو و توقف پی درپی ثبت سفارش واردات خودروهای خارجی با تصویب در کمیسیون زیر بنایی دولت و حتی پیش از تصویب و ابلاغ نهایی طرح مذکور در هیأت وزیران رسما کلید خورد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹:۲۸
 ورژن جدید سری Audi Q۲ Quattro
خودرونگاران - شركت آئودي براي تازه ترين محصول توليدي خود كه از سري Audi Q2 Quattro است از موتور دو ليتري با 187 اسب بخار كه قدرتمندترين موتور در سري Audi Q2 است بهره مي برد.
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷:۰۰
 با فرافکنی التهاب بازار را به گردن دیگران نیندازیم
رئیس انجمن واردکنندگان خودرو عنوان کرد؛
با فرافکنی التهاب بازار را به گردن دیگران نیندازیم
خودرونگاران - هشدارهای متعددی به وزارت صنعت و شورای رقابت در خصوص تصمیمات اشتباهی که گرفته اند داده شد و بارها بیان گردید که این اتفاقات منجر به التهاب بازار و افزایش قیمت خواهد شد، زمانی که توجه ای به آن نشود، قطعا در صورت مواجه شدن با این مشکلات نباید اظهار تعجب کرده و با فرافکنی دیگران را مقصر این اتفاقات بدانیم.
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹:۵۱