امروز: دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
فروش فوق العاده خودروسازان در دو هفته آینده
خودرونگاران - دبیر انجمن خودروسازان با بیان اینکه در حال حاضر خللی در برنامه فروش فوق العاده خودروسازان به وجود نیامده است، افزود: به نظر می‌رسد در جلسه فردای کمیته خودرو تصمیمات لازم برای فروش فوری محصولات ایران خودرو و سایپا اتخاذ شود.
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۴:۲۱
زیان انباشته خودروسازان ناشی از تسهیلات دریافتی با سود بالا است
خودرونگاران -نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس می‌گوید تسهیلات متعدد دریافتی با سودهای بسیار، یکی از دلایل زیان انباشته خودروسازان است چراکه در حال حاضر قیمت کارخانه ای خودرو نیز به واسطه افزایش های چند باره مناسب شده است.
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲:۲۷
خودروسازان فعلا اجازه فروش فوق العاده ندارند
خودرونگاران - نعمت بخش گفت: خودروسازان اکنون تنها اجازه دارند طرح‌های پیش فروش را اجرا کنند و اجازه اجرایی شدن طرح‌های فروش فوق العاده را ندارند.
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۱:۵۵
 تاکید وزیر صمت بر پایان تصدی گردی دولتی در صنعت خودرو
در دیدار رئیس و دبیر انجمن قطعه سازان خودرو کشور با وزیر صمت مطرح شد:
تاکید وزیر صمت بر پایان تصدی گردی دولتی در صنعت خودرو
خودرونگاران -در دیدار رییس و دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی خودرو کشور با وزیر صنعت، معدن و تجارت، ویرایش ۲۴ گزارش وضعیت قطعه سازان کشور و مهم ترین مشکلات موجود در این صنعت ارائه و راه های عبور از این موانع مورد بررسی قرار گرفت.
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷:۱۰
 دولت سیزدهم و اما و اگرهای آزادسازی  واردات
اصلی ترین چالش دولت آینده در بازار صنعتی در بوته نقد ؛
دولت سیزدهم و اما و اگرهای آزادسازی واردات
خودرونگاران| آزادسازی واردات خودرو هم‌اکنون بر سر یک دوراهی قرار دارد؛ احیای برجام یافروپاشی برجام. اگر برجام مجددا امضا شود و تحریم‌های صنعت خودرو و مبادلات مالی و بانکی برداشته شود، آن زمان آزادسازی واردات خودرو می‌تواند هم محتمل باشد، هم معقول؛ زیرا کشور در این شرایط می‌تواند به منابع ارزی بلوکه شده خود در دیگر کشور‌ها دسترسی پیدا کند که این موضوع افزایش درآمدهای ارزی را سبب می‌شود.
یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۶:۱۱
بلاتکلیفی هزاران خودروی وارداتی در پایان دولت
خودرونگاران- تنها چند روز به پایان دولت دوازدهم باقی مانده اما بعد از سال‌ها هنوز تکلیف حدود ۲۲۵۰ خودرو باقی مانده در گمرک مشخص نیست، هر چند که رایزنی‌ها در این رابطه همچنان ادامه داشته و اخیرا نیز وزارت کشور با ارائه پیشنهاداتی از رئیس جمهور خواسته تا در این رابطه بررسی هایی صورت گرفته و وضعیت را روشن کند.
شنبه ۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۸:۲۱
آزاد سازی واردات خودرو باعث انتقال دانش فنی می‌شود؟
خودرونگاران - دبیر انجمن قطعه سازان گفت: آزادسازی واردات خودرو برای قطعه سازی می‌تواند مفید باشد و باعث انتقال دانش فنی می‌شود.
یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۱:۰۸
پیش‌بینی قیمت خودروهای وارداتی در دولت سیزدهم
سیاست واردات خودرو در دولت سیزدهم چه تغییر می‌کند؟
پیش‌بینی قیمت خودروهای وارداتی در دولت سیزدهم
خودرونگاران - یک کارشناس صنعت خودرو می‌گوید: دولت آقای رییسی در حوزه خودرو نمی‌شود گفت با ابرچالش روبه‌رو است، اصلا وسط ابرچالش است. بر همین اساس، چاره‌ای ندارد جز این‌که عقلایی و با نخبگان واقعی، نه نخبه‌نماها، برای چالش‌های کشور فکری کند.
یکشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۴:۵۵
چرا با وجود کاهش نرخ ارز خودرو ارزان نمی شود؟
خودرونگاران - یک مقام مسئول گفت: قیمت بسیاری از کالا‌های تولید داخل و دستمزد‌ها به تازگی در حال عکس العمل نشان دادن به افزایش نرخ ها در سال‌های قبل است و با وجود کاهش نرخ ارز تا پایان سال ۱۴۰۰ همچنان شاهد افزایش قیمت‌ها خواهیم بود
جمعه ۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۲:۴۲
حذف دلار از معاملات، آب روی آتش تورم بازارها
قیمت خودرو‌ها در تعقیب نرخ دلار!
حذف دلار از معاملات، آب روی آتش تورم بازارها
خودرونگاران - قیمت خودرو در بازار کشور متاثر از فاکتور‌های مختلفی، چون نرخ ارز، سیاست‌های پولی، قیمت گذاری دستوری و... است.
پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸:۱۹