امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
دستورالعملی از سوی وزارت صنعت برای بسته شده سایت ثبت سفارش صادر نشده
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: خودروهای وارداتی در دست یک نفر نیستند و این موضوع پرونده را دچار پیچیدگی خاصی کرده و عملا امکان بازگشت خودروهای وارداتی وجود ندارد.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶:۱۳
 جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی
متخلفان را معرفی می‌کنیم
جزئیات نامه دوم شریعتمداری به روحانی
خودرونگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور، ضمن قدردانی از مواضع قاطعانه وی در برخورد با تخلف واردات خودرو، اعلام کرد: متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی می‌کنیم.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷:۴۹
   آغاز روند نزولی تولید خودرو؟
تیراژ ماهانه خودروسازان کاهش یافت
آغاز روند نزولی تولید خودرو؟
خودرونگاران - وزارت صنعت،معدن و تجارت آمار تولید سه ماه نخست خودروهای داخلی را اعلام کرد و طبق آن مشخص شد با وجود روند صعودی تولید مدل‌های سواری در مقایسه با بهار سال گذشته، تیراژ خودروسازان در خرداد و نسبت به اردیبهشت‌ماه، رو به نزول رفته است.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴:۳۴
   آثار منفی ممنوعیت واردات خودرو بیشتر است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:
آثار منفی ممنوعیت واردات خودرو بیشتر است
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه ممنوع کردن واردات خودرو موجب افزایش قیمت ها در بازار شده است، گفت: برنامه های مربوط به ممنوع کردن واردات خودرو که تاکنون اجرا شده به دلیل اینکه کلی نگری نداشته، نتوانسته موفق شود و تبعات منفی آن بیشتر از آثار مثبت آن بوده است.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۷:۵۳
  جزییات جدید از ثبت سفارش غیر قانونی خودرو
خودرونگاران - تیرماه سال گذشته در تصمیمی ناگهانی سایت ثبت سفارش خودرو بسته شد.سایتی که واردکنندگان خودرو برای واردات خودرو باید اطلاعات خود را در آن ثبت می‌کردند و تا 6 ماه فرصت داشتند نسبت به واردات خودروی تقاضا شده اقدام کنند.ثبت سفارش به معنای واردات نهایی خودرو نیست اما فرصتی است که واردکنندگان وضعیت کشور را رصد و اگر قرار است گرانی رخ دهد آنها پروسه ثبت سفارش را ادامه دهند و به واردات نهایی خودرو برسند.در آن زمان قبل از بسته شدن سایت ثبت سفارش خودرو موجی از تقاضا برای واردات خودرو دیده شد.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷:۲۸
   سرعت‌گیرهای افزایش تیراژ
برنامه‌ریزی دولتی برای تولید یک میلیون و ۷۵۰ هزار خودرو محقق می‌شود؟
سرعت‌گیرهای افزایش تیراژ
خودرونگاران - تولید خودروی سواری در شرایطی خردادماه سال‌جاری نسبت به ماه پیش از آن با افت ۲۰ درصدی روبه‌رو بود که یک مقام صنعتی کشور از رکوردشکنی تولید در سال ۹۷ سخن گفته است.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹:۲۰
   تعیین قیمت تمام شده قطعات نیازمند اقدامات کارشناسی و دقیق است
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: بخشی از قطعات خودرو در زمان فعلی و در گذشته با قیمت‌هایی فروخته می‌شده که قدری بیش از قیمت‌های مبتنی بر محاسبات حسابداری صنعتی، قیمت تمام شده اصولی و مدیریت شده است.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۳:۱۲
 سه عامل مهم در افزایش فروش خودروهای برقی در جهان
خورونگاران - تحلیلگران برآورد کرده اند که روند تولید و استقبال از خودروهای الکتریکی در سالهای آینده تحت تاثیر سه عامل مهم با یک شیب ملایم رو به رشد و افزایشی خواهد بود.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴:۰۳
  فرسودگی بیش از ۷۰درصد ناوگان اتوبوسرانی تا پایان ۱۴۰۰
مدیرکل حمل و نقل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها عنوان کرد:
فرسودگی بیش از ۷۰درصد ناوگان اتوبوسرانی تا پایان ۱۴۰۰
خودرونگاران - مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه تا پایان سال ۱۴۰۰، ۸۰درصد ناوگان اتوبوسرانی فرسوده می شود گفـت:نوسازی ناوگان اتوبوسرانی در دولت پیگیری می شود و مجری آن وزارت صنعت است.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱:۳۳
قرائت گزارش تخلف واردات ۶۴۸۱خودرو در صحن مجلس
خودرونگاران - عضو هیأت رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس عنوان کرد که گزارش تهیه شده در مورد واردات غیر قانونی 6 هزار و 481 دستگاه خودرو در صحن پارلمان قرائت خواهد شد.
پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴:۲۹