امروز: یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ -
وبسایت خبری
تا پایان سال بورس خودرو راه‌اندازی می‌شود
مدیرعامل بورس کالای ایران خبر داد؛
تا پایان سال بورس خودرو راه‌اندازی می‌شود
خودرونگاران- مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: ارزش معاملات بورس کالا در سال 95 رکوردشکنی کرده و به نزدیک 76هزار میلیارد تومان خواهد رسید.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶:۰۴
امضای دومین قراردادجوینت ونچر قطعه‌سازی ایران و فرانسه
با شرط صادرات ٣٠ درصدی از ایران منعقد شد:
امضای دومین قراردادجوینت ونچر قطعه‌سازی ایران و فرانسه
خودرونگاران- قرارداد ایجاد جوینت ونچر مشترک میان رایزکو و مکاپلاست فرانسه در حالی در پاریس به امضا رسید که برای اولین بار شرط صادرات ۳۰ درصدی برای یک قرارداد قطعه سازی به اجرا در خواهد آمد.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۵:۳۵
«پل فرانسوی» برای ورود قطعه‌سازان ترکیه به ایران
در گفت‌وگو با رئیس انجمن قطعه‌سازان ترکیه عنوان شد
«پل فرانسوی» برای ورود قطعه‌سازان ترکیه به ایران
خودرونگاران- قطعه‌سازی ترکیه در حال حاضر بسیار پیشرفت کرده و به یکی از ارکان اصلی صادرات این کشور بدل شده و این در شرایطی است که صنعت قطعه ایران هنوز نتوانسته به جایگاه قابل قبولی در بازارهای خارجی دست پیدا کند.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷:۵۴
بازار خودرو اندکی تکان خورد
خودرونگاران- در حالی به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم که گزارش‌ها از روند بازار خودرو، حاکی از رونق نسبی معاملات است.
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸:۱۱
دام خودرویی چینی‌ها برای مشتریان ایرانی
خودرونگاران- بر اساس برخی گزارشات واصله،عدم ارائه خدمات پس از فروش مطلوب و گرانی قطعات، باعث ایجاد دغدغه های جدی برای مالکان خودروهای چینی در ایران شده است.
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵:۵۸
آغاز دور جدید پیش فروش ساندرو استپ وی
خودرونگاران- نظر به استقبال بی نظیر و تقاضاهاي مکرر مشتریان محترم، شرایط پیش فروش خودروی ساندرو استپ وی صرفاً اینترنتی از ساعت 11 روز یکشنبه مورخ 95/12/08 به شرح ذیل اعلام می‌گردد.
جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۹:۵۱
ورود سازمان حمایت به ماجرای پیش‌فروش
مدیرکل نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت خبر داد
ورود سازمان حمایت به ماجرای پیش‌فروش "ساندرو"
خودرونگاران- مدیر کل نظارت بر کالاهای فلزی و معدنی سازمان حمایت گفت: درصورتی که محدودیتی در عرضه برنامه ریزی شده خوردو ساندرو توسط کارخانه سازنده ایجاد شود مطابق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو، مورد پیگیری جدی سازمان حمایت قرار می‌گیرد.
پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸:۴۱
خودروسازان مجوز پرداخت سود بالاتر از بانک‌ها را ندارند
خودرونگاران- دبیرکل کانون بانک ها با بیان اینکه ساپپا و ایران خودرو میزان سود پیشنهادیشان را بیش از ۱۵ درصد اعلام کرده اند تا سرمایه گذاران را به سوی خود جذب کنند، گفت: این در حالیست که خودروسازان اجازه ای برای پرداخت این میزان سود ندارند.
پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۱:۴۲
عرضه و تقاضا به تعادل رسید
ثبات قیمتی مدل‌های ۹۶ در بازار
عرضه و تقاضا به تعادل رسید
خودرونگاران- بازار خودرو در اولین هفته اسفندماه به‌واسطه عرضه متعادل و متناسب خودروسازان در وضعیت باثباتی به سر ‌برد.به گفته نمایشگاهداران خودرو پایتخت، عرضه خودروهای مدل 96 در حالی افزایش قیمت‌ها را به‌دنبال داشت که توزیع متعادل خودرو در بازار توسط شرکت‌های خودروساز بازار را در وضعیت باثباتی قرار داده؛ به‌طوری‌که به گفته دست‌اندرکاران بازار طی هفته جاری، افزایش قیمت خودروهای داخلی متوقف شد.
پنج شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴:۳۸
اثر استانداردهای جدید روی خودروهای قدیمی
خودرونگاران- معاون سازمان ملی استاندارد در شرایطی از اجرای استانداردهای جدید ۸۳ گانه در صنعت خودرو کشور صحبت به میان آورده که بر این اساس، خودروسازان داخلی کمتر از دو سال دیگر برای انطباق با استانداردهای یاد شده فرصت داشته و ممکن است مجبور به حذف برخی محصولات قدیمی خود شوند.
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۳:۵۰