امروز: یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
حمایت شریعتمداری از اتاق تهران برای راه‌اندازی قطب سوم خودروسازی
خودرونگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در بخش خودروسازی تنها ایران‌خودرو و سایپا خلق نشده‌اند و از آسمان نیامده‌اند و اتاق می‌تواند سومین خودروسازی کشور باشد که بنده از آن حمایت می‌کنم.
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸:۰۷
یک بام و دو هوای صادرات خودرو
خودرونگاران - وزارت صنعت، معدن وتجارت طبق روالی معمول، در شرایطی برنامه صادراتی خودروسازان را تا پایان سال‌جاری ۳۵ هزار دستگاه اعلام کرد که دو شرکت بزرگ خودروساز در ۶ ماه نخست امسال تنها ۲ هزار و ۵۷۹ دستگاه خودرو به دیگر کشورها صادر کرده‌اند.
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱:۱۰
واردات 5000 دستگاه خودرو با مجوزهای خاص طی چند ماه اخیر
خودرونگاران - علیرغم افزایش تعداد واردات در شش ماهه اول سال جاری، بخشی از آن ناشی از تحریک واردکنندگان غیرنمایندگی است که در قبال لغو فعالیتشان صورت پذیرفته است و بیش از ۵۰۰۰ دستگاه از خودروهای وارداتی طی این مدت مربوط به شرکت‌های تولیدکننده و مجوزهای خاص صادره توسط دولت بوده است.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۰۵
ايمني پاشنه آشيل خودروسازي امروز
خودرونگاران - در مباحث خودرويي يكي از آپشن هاي مهم موضوع ايمني خودرو و سرنشينان است، موضوعي كه باعث شده طراحان و سازندگان خودروها توجه خاصي به آنها داشته باشند و در عين حال نيز متقاضيان خود را راضي نگه دارند.
شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۲:۳۳
  نحوه همکاری و میزان پیشرفت قراردادهای خودرویی
در جلسه مشترک رئیس هئیت عامل ایدرو در دیدار با عضو هیات مدیره شرکت پژو سیتروئن
نحوه همکاری و میزان پیشرفت قراردادهای خودرویی
خودرونگاران - در جلسه مشترک رئیس هئیت عامل ایدرو در دیدار با عضو هیات مدیره شرکت پژو سیتروئن ، در خصوص همکاری دوجانبه در صنعت خودرو تبادل نظر کردند .
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹:۲۴
استانداردسازی خودروها از حرف تا عمل!
توقف تولید خودروهای فاقد استاندارد،سیاست سازنده یا شکست خورده؟
استانداردسازی خودروها از حرف تا عمل!
خودرونگاران - برخی کارشناسان معتقدند با عنایت به تجارب پیشین، توقف تولید خودروهای بی‌کیفیت با هدف مجاب ساختن خودروسازان به رعایت استانداردهای لازم، در مقام عمل نتیجه ای نخواهد داشت.
جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲:۴۷
دلیل افزایش قیمت برخی خودروهای داخلی
خودرونگاران - اختلاف قیمت کارخانه و بازار برخی خودروهای داخلی این روزها به اوج خود رسیده است؛کارشناسان معتقدند ریشه اصلی این اتفاق، در تیراژ پایین این محصولات نهفته است.آن طور که فعالان بازار عنوان می‌کنند، در حال حاضر خودروهایی مانند ساندرو استپ وی، پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۰۸، سمند سورن توربو شارژ، دنا پلاس و همچنین پراید ۱۱۱، با اختلاف قیمتی فاحش نسبت به نمایندگی، در بازار عرضه می‌شوند
پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹:۱۶
توقف ثبت سفارش خودرو موقتی است
ترخیص خودروهای وارداتی با تطبیق شماره شاسی و تأیید سیستمی نمایندگی
توقف ثبت سفارش خودرو موقتی است
خودرونگاران - یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت خودرو اظهارنظرهای غیرکارشناسانه در خصوص توقف واردات آن است و ثبت سفارش خودرو به صورت موقت تا ابلاغ دستورالعمل جدید، متوقف شده است و واردات خودرو از محل ثبت سفارش‌های معتبر قبلی هم اکنون در حال انجام است.
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳:۲۹
واردات خودرو سهمیه‌بندی می‌شود؟
خودرونگاران - پس از توقف چهار ماهه ثبت‌سفارش خودرو در حالی روز گذشته وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارسال اصلاحیه ثبت‌سفارش خودروهای خارجی به هیات دولت خبر داد که به‌نظر می‌رسد سهمیه‌بندی واردات در اصلاحیه جدید گنجانده شده است.
چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۱:۱۲
توليد رنجروور٢٠١٨ با سيستم جديد
خودرونگاران - رنجروور در تازه فيلمي كه از خودروي جديدش در يوتوب منتشر كرده است از سيستم جديد قابليت هدايت صفحه نمايش لمسي و عملكرد تركيبي پلاگين در خودروهاي ٢٠١٨اين برند خبر داده است .
سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۴۱