امروز: چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک
مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد :
تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک
خودرونگاران_ مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر رفع مشکل تامین مواد اولیه قطعه سازان تا پایان بهمن ماه، از آغاز تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک خبر داد.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳:۱۱
آیا افزایش قیمت خودرو شامل خودروهای پیش فروش نیز می‌شود؟
خودرونگاران_سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به نشست روز گذشته نمایندگان دستگاه‌های مختلف در این کمیسیون برای بررسی نحوه قیمت‌گذاری خودرو گفت که قرار شد ظرف ۱۰ روز نظر دستگاه‌های مختلف نظارتی در این باره مطرح شود که آیا افزایش قیمت خودرو شامل خودروهای پیش فروش شده می شود یا خیر؟ یعنی عطف به ماسبق می‌شود یا نه.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶:۰۲
  خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند
مخالفت وزیر صنعت با نظر همتی ؛
خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند
خودرونگاران - - علیرغم مخالفت امروز همتی با ترخیص خودروهای وارداتی بدون انتقال ارز، وزیر صنعت معدن و تجارت با اعلام اینکه خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند، گفت: ثبت سفارش‌های قبلی خودرو "کن لم یکن" شده است.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳:۲۸
 اتمام مهلت وزارت صمت برای ابلاغ دستورالعمل ترخیص خودروهای وارداتی
خودرونگاران - معاون اول رئیس‌جمهور، وزارت صنعت‌ را مکلف کرده تا ظرف یک هفته، ضوابط ورود و ترخیص خودروهای در گمرک مانده را ابلاغ کند؛ این مهلت به پایان رسیده و گمرکات منتظر ابلاغیه هستند.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴:۵۷
 اما و اگر‌های قیمت‌گذاری جاده مخصوصی‌ها
خودرونگاران - بازار خودرو ظاهرا با تصمیم جدید دولتی‌ها قرار است به ثبات برسد؛ ثباتی که فعلا با افزایش قیمت داخلی‌سازها تنش جدیدی را وارد بازار کرده است.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۳:۱۹
 واکنش قطعه سازان به افزایش قیمت خودرو:نرخ قطعات تعدیل شود
خودرونگاران_پس از آنکه چانه زنی خودروسازان نتیجه داد و در روزهای اخیر قیمت اغلب خودروهای تولید داخل رشد 30 درصدی را تجربه کرد، اکنون قطعه سازان خواهان تعدیل نرخ قطعات و پرداخت سریعتر مطالبات خود هستند.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۲:۳۶
توافق هشت‎ماده‎ای سازمان تعزیرات و واردکنندگان خودرو
در مسیر رفع نگرانی‎های خریداران خودروهای وارداتی و حل مشکلات نمایندگی‎های رسمی اجرا می‎شود
توافق هشت‎ماده‎ای سازمان تعزیرات و واردکنندگان خودرو
خودرونگاران_توافق ۸ماده‌ای سازمان تعزیرات حکومتی تهران با اعضای انجمن واردکنندگان خودرو از نگرانی‌های متقاضیان خودروهای خارجی در قبال عدم تحویل و تعیین تکلیف دیرهنگام خودروهای در گمرک مانده کاسته است.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷:۲۲
   تنظیم بازار خودرو تا اردیبهشت ۹۸
مدیران عامل دو شرکت خودروساز وعده دادند؛
تنظیم بازار خودرو تا اردیبهشت ۹۸
خودرونگاران - با توجه به اخذ مجوز آزاد‌سازی قیمت خودرو توسط خودروسازان، خیلی از مشتریان در انتظار وقوع معجزه‌ای در زنجیره خودروسازی کشور، طبق وعده‌های مسوولان صنعتی هستند. هر چند وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاخیر زیاد حاضر به پذیرش آزاد‌سازی و افزایش قیمت‌ها شد اما در نهایت با قبول خواست خودروسازان در این زمینه، ده‌ها وعده برای ساماندهی تولید و بازار خودرو به مصرف‌کنندگان داد.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲:۲۵
ساز و کار ارائه تسهیلات جدید مشخص نیست
دبیر انجمن قطعه سازان در گفت و گو با خودرونگاران؛
ساز و کار ارائه تسهیلات جدید مشخص نیست
خودرونگاران - در حالی که تابش رییس سازمان حمایت از تولید کننده و مصرف کننده اعلام کرده است که از هزار میلیارد تومان تسهیلات اعطای به خودروسازان هزار میلیارد تومان آن سهم قطعه سازان است اما دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو با تاکید بر این که هنوز سازو کار تخصیص این تسهیلات مشخص نیست معتقد است که این مشخص نبودن برنامه های دولت برای کمک به صنعت خودرو تنها زیان انباشته این بخش را افزایش می دهد .
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵:۲۹
اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات به قطعه سازان
تابش با تشریح مکانیزم بسته حمایتی تأکید کرد:
اختصاص ۱۱ هزار میلیارد تومان تسهیلات به قطعه سازان
خودرونگاران_ رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: از مبلغ ۱۵ هزارمیلیارد تومان تسهیلات بانک مرکزی ۱۱ هزار میلیارد تومان به صنعت قطعه سازی تخصیص می یابد
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴:۰۰