امروز: پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ -
وبسایت خبری
همكاري ناسا و نیسان برای ساخت خودروهای خودران
خودرونگاران- نسل بعد نیسان لیف، به فناوری‌های خودران مجهز خواهد بود و ناسا در این مسیر با نیسان همکاری می‌کند.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸:۳۷
عواقب راندن خودرو با باک خالی
خودرونگاران- حتما بارها اين جمله را از متخصصين خودرويي شنيده ايد كه "نگذاريد باك خودرويتان خالي بماند.سعي كنيد تا قبل از روشن شدن چراغ هشدار بنزين بزنيد " هر چند كه اكثرا دليل اين توصيه را نمي گويند و به راحتي از كنار اين موضوع مي گذرند ،اما حالا بايد پرسيد علت اين توصيه چيست ؟
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۳:۲۱
بيوك آمريكايي هميشه در صدر
خودرونگاران- شرکت بیوک ، قدیمی‌ترین خودروساز آمریکایی است، که از سال 1899 تا كنون کماکان در حال تولید و فعالیت در صنعت خودروسازی است و تاکنون خودروهای با برند بیوک، در کشورهای ایالات متحده آمریکا، کانادا، چین، مکزیک عرضه شده‌است و البته نبايد از خودنمايي بيوك هاي موجود در كشور در دهه هاي گذشته –پيش از تحريم ها – چشم پوشي كرد .
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱:۱۹
مذاکرات برای ورود ۱۹ خودروساز بزرگ به کشور بعد از لغو تحریم‌ها
خودرونگاران- معاون وزیر صنعت و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با بیان اینکه در یک سال گذشته با شرکت پژو، سیتروئن، رنو، هیوندای قرارداد بسته شده است و قرارداد با فولکس واگن نیز در حال تمام شدن است می‌گوید: سازمان گسترش و نوسازی پس از لغو تحریم‌ها در یک سال گذشته، مذاکرات گسترده‌ای با ۱۹ خودروساز بزرگ جهان داشته که تعدادی از آن اعلام شده و مابقی نیز در حال نهایی شدن هستند.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵:۲۲
چطور از تاير خودرو مراقبت كنيم
خودرونگاران- تاير خودرو يكي از مهمترين وسايل خودرواست كه بايد به سلامت آن توجه زيادي كرد .به اين جهت نگهداري ، مراقبت از تاير خودرو براي افزايش عمر مفيد تاير و البته ايمني خودرو قابل توجه است .
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۴:۰۶
شورولت رويال ، آمريكايي كه محبوب نشد
خودرونگاران- اگر بخواهيم خودروهاي قديمي ايران را باز خواني كنيم به حق بايد يادي از يار ديرينه جوانان ايراني و شورولت رويال را نيز جزو خودروهاي جوان پسند آن زمان بخوانيم.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹:۱۱
زمزمه قرارداد جدید ایران با
خودرونگاران- در حالی یک سال از امضای اولین تفاهم نامه خودرویی پسابرجام ایران با شرکت دایملر آلمان می گذرد که این تفاهنمامه هنوز عملیاتی نشده و خودروساز آلمانی همچنان در حال ارزیابی بازار ایران است.البته زمزمه‌هایی از امضای قریب الوقوع قرارداد با بنز شنیده می شود.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷:۵۵
هشدارچراغ چك را جدي بگيريد
خودرونگاران- گاها پيش آمده است كه زماني كه قصد داريد خودروي خود را روشن كنيد ، چراغ چك خودرو كه نشان دهنده وجود ايرادي در خودرو است روشن مي شود و با چشمك زدن مدام به شما يادآوري مي كند خودور را به نخستين تعميرگاه نشان دهيد.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۶:۴۲
هنگام لیزخوردن خودرو، چه كنيم ؟
خودرونگاران- بارها پيش آمده است كه زماني كه هوا سرد مي شود با بارش برف يا باران ، با كوچيكترين ترمز ،خودرو از كنترل خارج شده و در خيابان يا جاده ليز مي خورد اين اتفاق حتي در هنگامي كه قصد دور زدن يا رد شدن از پيچ ها را داريم بدتر است .
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۳:۱۵
معرفي  ۲۰۷i  سدان و دنا پلاس در يك روز
براساس استراتژي صنعت خودرو ايران در پسابرجام صورت گرفت:
معرفي ۲۰۷i سدان و دنا پلاس در يك روز
خودرونگاران- گروه صنعتي ايران خودرو مطابق با سياست هاي اقتصاد مقاومتي و براساس استراتژي صنعت خودرو ايران در پسابرجام، ارتقا و طراحی محصولات جدید را در دستور كار قرار داده و بر همين اساس برای نخستین بار طراحي پژو207i صندوق دار در ایران را انجام داده که در نوع خود در جهان منحصر به فرد است. همچنین مدل جدیدی از خودروی دنا با عنوان دنا پلاس نیز طراحی شده است.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۹:۰۶