امروز: یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
   خودروهای وارد شده با دلار ۴۲۰۰ تومانی بلاتکلیفند
خودرونگاران - رییس انجمن واردکنندگان خودرو گفت: به دلیل ابلاغ نشدن دستورالعمل اجرایی درباره چگونگی دریافت مابه‌التفاوت ارزی از خودروهای وارد شده با ارز ۴۲۰۰ تومانی، هنوز تکلیف این خودروها و زمان تحویل آن‌ها به خریداران مشخص نیست.
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴:۴۶
   سکوت شورای رقابت، آتش در خرمن قیمت‌ها
خودرونگاران - نزدیک به دو هفته است که از جلسه شورای رقابت در ارتباط با بازنگری در قیمت محصولات تولید شده در خطوط تولید خودروسازان می‌گذرد، این در شرایطی است که خروجی آن جلسه تنها ارسال نامه‌ای به بانک مرکزی برای دریافت تورم نهاده‌های تولید و همچنین تورم بخشی خودرو برای تعیین قیمت‌های جدید بود.
یکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۲:۰۶
خط بطلان فولکس واگن بر شایعه خروج از ایران
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن:
خط بطلان فولکس واگن بر شایعه خروج از ایران
خودرونگاران- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، توضیحاتی پیرامون شایعه سازی خروج فولکس واگن از ایران ارائه کرد.
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۱:۴۱
  تب داغ لوازم یدکی
بازارهای جانبی خودرویی گرم شدند
تب داغ لوازم یدکی
خودرونگاران - تب و تاب گرانی بازار خودرو کم‌کم یک ساله می‌شود و اگر نیم نگاهی به تاریخچه افزایش قیمت‌ها در این بازار بیندازیم، باید کم‌کم شمع تولد یک سالگی افزایش قیمت‌ها در این بازار را فوت کنیم و خود را برای دو ساله شدن این رشد قیمت افسار گسیخته آماده کنیم.
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵:۱۹
 قیمت‌گذاری خودرو بر اساس نرخ ارز در بازار ثانویه
خودرونگاران - معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت با بیان اینکه قیمت گذاری خودرو‌ها بر اساس ارز بازار ثانویه خواهد بود، گفت: این موضوع فرایند دارد که خودروسازان تا چه مرحله‌ای ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرند و از چه زمانی ارز بازار ثانویه دریافت خواهند کرد که باید مبانی و سیاست آن استخراج شود تا بر اساس آن اقدام شود.
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴:۱۵
مشکل ترخیص مواد اولیه حل شده است
دبیر انجمن قطعه سازان همگن کشور:
مشکل ترخیص مواد اولیه حل شده است
خودرونگاران_دبیر انجمن قطعه سازان همگن کشور گفت: اکنون مشکل اصلی واردات بعدی مواد اولیه است بعد از اعمال تحریم اول آمریکا بسیاری از کشورها از دادن جنس به ما خودداری کردند و آنهایی که هنوز با ما کار می کنند به دلیل بالا رفتن ریسک، قیمت خود را بالا برده اند هر چند دولت با مبنا قراردادن ارز ۴۲۰۰ تومانی در مواد اولیه داخلی که بیشتر شامل پتروشیمی ها می شود جلوی این شوک افزایش قیمتی را گرفت اما اکنون مشکل، عرضه این مواد از سوی تولید کننده است.
پنج شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۸:۲۴
   پیشنهاد ۱۳ راهکار برای رفع مشکلات صنعت خودرو
خودرونگاران - رئیس کمیسیون تسهیل کسب و کار اتاق تهران برای رفع مشکلات صنعت خودروی کشور ۱۳ راهکار اعلام کرد.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷:۵۶
   واردات خودرو همچنان ممنوع است
خودرونگاران - گمرک ایران در تشریح توصیه های گمرکی به واردکنندگان تاکید کرد: واردات خودرو فعلا ممنوع است و مصوبه جدیدی در این خصوص به گمرک ابلاغ نشده است.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱:۰۴
انحصار در تولید قطعه و خودرو وجود ندارد
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: در حال حاضر منع قانونی و شرایطی برای اینکه فرد نتواند در قطعه‌سازی و حتی تولید خودرو ورود کند وجود ندارد.
سه شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵:۱۶
 کمیته مقابله با بحران در صنعت خودرو تشکیل شود
خودرونگاران - دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی با اشاره به جلسه اخیر دادستان تهران با خودروسازان، خواستار تشکیل کمیته مقابله با بحران در صنعت خودرو و قطعه با حضور نمایندگان تام‌الاختیار سه قوه شد.
دوشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳:۴۱