امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
 DS7 را بیشتر بشناسید
خودرونگاران- پس از رونمایی از DS7 به عنوان جدیدترین محصول خودروسازی پژو_سیتروئن، آرین موتور به عنوان نماینده رسمی این شرکت در ایران، از عرضه این محصول در آینده خبر داده است.
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶:۳۷
معرفی و مشخصات کامل تویوتا C-HR مدل 2017 در ایران
خودرونگاران- تلفیقی شگفت‌انگیز از رانندگی اسپورت در کنار حس قدرت یک شاسی بلند، ارمغان تویوتا C-HR است. C-HR مخفف Coupe High Rider به معنای کوپه بلند، تعریف جدید تویوتا از یک کراس اوور ساب کامپکت بوده و به عنوان رادیکالی ترین و جنجالی ترین پروژه تویوتا در سال های اخیر شناخته می شود.
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸:۴۳
 تردد خودروهای پلاک کیش در کل کشور آزاد شد
خودرونگاران-علیرغم آنکه در کارنامه مناطق آزاد تجاری کشور هیچ نقطه مثبتی به نفع اقتصاد ملی مشاهده نمی‌شود و مسئولان مکررا از این مناطق به عنوان بارانداز قاچاق نام می‌برند اما روند ارائه امتیازات مختلف به این مناطق همچنان ادامه دارد.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵:۰۰
 مدیرعامل رنوپارس تغییر کرد
خودرونگاران- با تغییرات مدیریتی در اتحاد رنو نیسان میتسوبیشی، پیمان کارگر مدیرعامل فعلی رنوپارس و معاون فروش منطقه ای رنو در منطقه آفریقا، خاورمیانه و هند (AMI)، از تاریخ 12 فروردین ماه 1396 مدیر کل نیسان در منطقه AMI خواهد بود.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۵:۱۶
آشنایی با بهترین و جذاب‌ترین آپشن‌ خودروهای ساخت کره‌
خودرونگاران- در سال های اخیر خودروسازان کره ای همواره از دو جهت رقیبات خود را به چالش می کشند؛ اول طراحی منحصر به فرد و دیگر آپشن های ارائه دهنده به مشتری. در این مقاله می خواهیم با آپشن های چند سگمنت مختلف از خودروهای کیا و هیوندای که در بازار ایران فعالیت دارند، بیشتر آشنا شویم و به معرفی کلی آپشن های آنها بپردازیم.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹:۴۷