امروز: پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
اعلام زمان ورود و قیمت لکسوس RX200t مدل 2017 به ایران
خودرونگاران- پس از گذشت سه سال از ورود آخرین نسل لکسس RX به ایران، به زودی شاهد واردات نسل جدید این خودرو به کشور خواهیم بود.
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶:۳۲
قیمت مدل‌های صفر پرفروش‌ترین خودروهای داخلی + جدول
خودرونگاران- پایان انتخابات ریاست‌جمهوری هم نتوانست بازار خودرو کشور را رونق ببخشد تا همچنان با رکودی سنگین در خرید و فروش خودرو مواجه باشیم. آن طور که فعالان بازار عنوان می‌کنند، بازار خودرو گذشته از رکود فصلی خود در ماه‌های ابتدایی سال، رکودی حاصل از انتخابات را نیز تجربه کرد و خرید و فروش در آن، به‌شدت پایین آمد. با این حال و با وجود اتمام انتخابات، هنوز هم بسیاری از مشتریان میلی به خرید خودرو نداشته و این موضوع نشان می‌دهد بازار همچنان در خواب بهاری قرار دارد.
پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۴:۳۹
شرایط فروش ویژه محصولات سایپا برای هموطنان خوزستانی
خودرونگاران- همزمان با سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر به مناسبت پاسداشت دلاوری هموطنان گرامی و تقدیر از رزمندگان دفاع مقدس شرایط فروش ویژه محصولات گروه خودروسازی سایپا در استان خوزستان آغاز شد .
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۲:۰۹
تعیین تکلیف ابهامات قانونی دریافت گواهینامه بدون سربازی تا پایان خرداد ماه
خودرونگاران-رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درخصوص رفع ابهامات قانونی و تعیین تکلیف دریافت گواهینامه بدون سربازی تا پایان خرداد ماه خبر داد.
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۸:۴۸
قیمت خودروهای آلفارومئو و نیسان در بازار +جدول
خودرونگاران-خرید و فروش خودروهای ایتالیایی و ژاپنی در کشور به دو صورت قیمت کارخانه و بازار نمایندگی مورد معامله قرار می گیرد.
چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴:۲۵