امروز: دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ -
وبسایت خبری
متقاضیان محترم برای ثبت‌نام عجله نکنند
خودرونگاران_مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل گروه خودروسازی سایپا با صدور چهارمین اطلاعیه خود از متقاضیان ثبت نام در طرح فروش فوق العاده خودرو خواست برای ورود اطلاعات به سامانه فروش عجله نکنند و با توجه به تعداد کاربران در ساعات اولیه شروع طرح، ثبت نام را به ساعت‌ها و روزهای آتی محول کنند.
یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱:۴۲
 بخشنامه فروش فوق العاده محصولات سایپا منتشر شد+ جدول قیمت ها
خودرونگاران_گروه خودروسازی سایپا با صدور بخشنامه ای شرایط فروش فوق العاده و قیمت محصولات خود را اعلام کرد.
یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲:۲۳
  «شفافیتِ فرآیندها» و «عدالت در عرضه و توزیع» محور اصلی طرح جدید فروش خودرو در گروه سایپا است
خودرونگاران - قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و بازاریابی با اشاره به تلاش های انجام شده برای کاهش التهاب در بازار خودرو گفت: در سه ماه گذشته بیش از ۱۰۰ هزار خودرو به مشتریان تحویل شده و ۱۵۰ هزار نفر نیز در طرح های فروش سایپا ثبت نام کرده اند. به عبارت دیگر در این مدت زمان ۲۵۰ هزار تقاضای خودرو را پاسخ داده‌ایم؛ ضمن اینکه در فروردین و اردیبهشت امسال هم فروش خودرو از سوی سایپا نسبت به مدت مشابه پارسال ۶۰ درصد بیشتر بوده است.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱:۴۹
  تولید نخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده شهریورماه امسال
جهش تکنولوژی در گیربکس‌های خودرو های سواری ایران خودرو؛
تولید نخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده شهریورماه امسال
خودرونگاران - مدیر پروژه پلتفرم ایران خودرو ازتولیدنخستین خودروهای مجهز به گیربکس شش دنده دستی با تکیه بر دانش فنی ایرانی در شهریور ماه خبر داد و گفت: با نصب این گیربکس مصرف سوخت نبست به گیربکس‌های پنج دنده در سرعت‌های بالا حدود ۰.۶ لیتر کاهش می‌یابد.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸:۲۳
   ميزان توليد كاتاليست در كشور بسيار كم است/ نصب كاتاليست يك الزام زيست محيطی است و اگر رعايت نشود، خودروسازان نمي توانند خودروها را شماره‌گذاري كنند/ ضرورت حضور مجموعه‌های دانش بنيان برای توليد كاتاليست
خودرونگاران - کارشناس صنعت خودرو و قطعه سازی گفت: خودروسازان تا تامين كاتاليست خودرو امكان تجاري‌سازي خودروهایی كه در پاركينگ‌هايشان وجود دارد را ندارند.
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴:۲۰