امروز: چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
تجهیز ۲۰۰ نمایندگی ایران خودرو به خدمات آپکو تا پایان سال
خودرونگاران - سرپرست شرکت آپکو، گفت: تا انتهای سال، ۲۰۰ نمایندگی به تدریج با دریافت آموزش های لازم، امکان ارایه خدمات نصب، فروش آپشن، خدمات تیونینگ و دیتیلینگ را خواهند داشت و مشتریان با سهولت بیشتری از این خدمات بهره مند می‌شوند.
سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲:۱۹
گسترده‌ترین آزمون سراسری حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو در کشور
خودرونگاران_سیزدهمین آزمون سراسری شبکه خدمات پس از فروش شرکت ایران خودرو، به منظور مهارت‌سنجی کارکنان نمایندگی‌ها از ۱۵ تا ۲۵ آذر ماه، به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود.
دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰:۳۳
اقدام سایپایدک یک نوآوری در خدمات پس از فروش است
رئیس اتاق بازرگانی تهران در بازدید از بازارچه قطعات یدکی سایپایدک:
اقدام سایپایدک یک نوآوری در خدمات پس از فروش است
خودرونگاران - رئیس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران در بازدید از بازارچه قطعات‌ یدکی سايپا گفت: نوآوری سایپایدک در راه اندازی بازارچه قطعات یدکی اقدامی قابل تحسین است و قطعا به رونق تولید کمک خواهد کرد.
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۵:۱۱
توسعه خودروهای گازسوز، راهبرد ایران‌خودرو
مدیرعامل شرکت ایپکو مطرح کرد:
توسعه خودروهای گازسوز، راهبرد ایران‌خودرو
خودرونگاران - مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو، با بیان این‌که گاز طبیعی، سوخت قابل اتکایی برای خودروساز و مصرف‌کنندگان است، اظهار کرد: گاز،‌ علاوه بر پاک بودن، دارای زیرساخت و منابع بهره‌برداری در کشور است، هزینه آن نیز به مراتب پایین تر از سایر سوخت‌ها است.
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱:۴۲
کاهش هزینه بیش از ۳ هزار میلیارد تومانی در اجرای پروژه‌ها/۲۹۷ میلیون یورو صرفه جویی حاصل از داخلی‌سازی تولید
خودرونگاران - مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با اجرای پروژه‌های مدیریت هزینه، در سال گذشته صرفه جویی سه هزار و ۱۴۷ میلیارد تومانی محقق شده که با به نتیجه رسیدن پروژه های تعریف شده، این رقم به پنج هزار و ۶۷۶ میلیارد تومان در پایان امسال افزایش خواهد یافت.
شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۷:۳۰