امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ -
وبسایت خبری
موفقیت قرارداد سایپا و سیتروئن در هاله ای از ابهام
خودرونگاران- یک سال و چند روز از امضای برجام می گذرد و در پی انعقاد قرارداد خودروسازان داخلی با خارجی ها، شمارش معکوس برای ورود خودروهای محصول مشترک ایران و فرانسه از سوی دو خودروساز بزرگ کشور، آغاز شده است اما در حالی که سایپا جزییات دقیقی از زمان ورود محصول مشترکش با سیتروئن اعلام نکرده، آبی پوشان جاده مخصوص خبر داده اند 2008 مشترک ایران خودرو و پژو تا پایان سال جاری وارد بازار می شود؛ حال سوال این است که آیا این خودروها در بازار موفق خواهند بود؟
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۸:۱۰
تعمیم بخشنامه جهانگیری به خودرو خلق‌الساعه و غلط است
نایب رئیس انجمن واردکنندگان خودرو خبر داد
تعمیم بخشنامه جهانگیری به خودرو خلق‌الساعه و غلط است
خودرونگاران- نایب رئیس انجمن واردکنندگان خودرو با بیان اینکه تعمیم بخشنامه جهانگیری در خصوص واردات کالاهای سرمایه ای به شریط داشتن نمایندگی به خوردو خلق الساعه است، از نامه نگاری برای لغو مصوبه وزارت صنعت خبر داد.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶:۰۱
ارائه تسهیلات به اتوبوس‌های گازسوز
مدیر عامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت خبر داد
ارائه تسهیلات به اتوبوس‌های گازسوز
خودرونگاران- مدیر عامل شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت با بیان این‌که وزارت نفت وظیفه خود می‌داند که کلیه اقدامات لازم برای صرفه‌جویی مصرف سوخت را به کار ببندند، گفت: آغاز این فرآیند با نوسازی ۶۵ هزار دستگاه و از ناوگان جاده‌ای اجرایی شده و امیدواریم با رسیدن منابع لازم این برنامه در آینده نیز ادامه یابد.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۷:۵۷
نكاتی بسیار مهم درباره روغن موتور خودرو
خودرونگاران- پايه بیش تر روغن هاي موتور كه به آن‌ها، روغن‌هاي مينرال يا معدني گفته مي‌شود، نفت خام است كه طي فرآيندهاي پيچيده به محصول جهت مصرف نهايي در خودروها تبديل مي شود.
یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸:۳۵