امروز: جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ -
وبسایت خبری
الزامات همکاری ۲۵ ساله ایران با چین در صنعت خودرو
خودرونگاران_توجه به جزییات همکاریها برای توسعه، شراکتها و ادغامهای صنعت خودرو در برنامه همکاری ۲۵ساله ایران_چین حائز اهمیت است.
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷:۰۰
  دو پیشنهاد برای کاهش قاچاق قطعات خودرو
خودرونگاران - ناگفته پیداست یکی از عواملی که میدان را برای نقش آفرینی قاچاق و قاچاقچی مهیا می کند، عدم تامین نیاز بازار توسط تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان رسمی است. از این منظر، می توان عوامل محدود کننده تولیدات داخلی لوازم یدکی و قطعات خودرو را به عنوان شاخص های موثر بر افزایش قاچاق این گروه کالایی قلمداد کرد.
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴:۵۱
  انجام مبادلات داخلی با دلار آمریکا
خودرونگاران| اشتغال مستقیم زنجیره تامین خودروسازی کشور ۵۵۰ هزار نفر بوده است که در اثر سه موج تعدیل و بیکاری از سال۹۷ تا امروز در نوسان بوده است. بخشی از نیروهای تعلیق شده با تزریق تسهیلات ۴ هزار میلیارد تومانی در پایان سال۹۷ و بخشی نیز با تسهیلات ۵ هزار میلیارد تومانی در سال۹۸ به کار بازگشته اند و در صورت ادامه نهضت ساخت داخل قطعات خودرو می توان امیدوار بود باقیمانده نیروهای انسانی تعدیل شده نیز به کار خود بازگردند.
سه شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۷:۰۰
ناآگاهی و ناکارآمدی ، خطرناک‌تر از رانت و دریافت خودرو
خودرونگاران - این روز‌ها ریز و درشت به ویژه از اصولگرایان در حال حمله کردن به افراد راه یافته به این مجلس هستند که چرا خودروی دنای اتومات گرفته‌اید؟ مجلس انقلابی و از این کارها؟! البته این آقایان و خانم‌ها مستحق آن هستند که چنین حملات تندی متوجه آنان شود. چون هر کس خربزه می‌خورد پای لرزش نیز باید بنشیند.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲:۲۱
از سیاست‌های تنش‫زا تا عقب‌نشینی صنعت خودرو
خودرونگاران - ورشکستگی صنعت، انفجار در بازار، مشکلاتی که در مدت دو سال و نیم گذشته شاهد آن هستیم، واقعیتی است که اتفاق افتاده است.
دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸:۰۰
راه حلی برای کاهش قیمت خودرو
خودرونگاران - نبود سیاست کلی در صنعت خودرو است، معتقد است که باتوجه به شرایط فعلی و اقتصادی، نیاز خودرویی کشور نهایت به ۷۰۰ هزار دستگاه کاهش پیدا کرده است؛ بنابراین چنانچه قیمت‌گذاری خودرو به خود شرکت‌ها واگذار شود، مشکل نقدینگی آن‌ها حل و با افزایش تولید و عرضه و همچنین از سرگیری رقابت برای کسب سهم بازار، کاهش قیمت خودرو رقم خواهد خورد
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲:۲۷
جای شاهین خالی بود
رئیس ارزشیابی خودرو شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران:
جای شاهین خالی بود
خودرونگاران|صنعت خودرو طی سال های گذشته، فراز و نشیب های متعددی را تجربه کرده و در این دوره، سختی هایی که بر این بخش وارد شده، بی سابقه بوده است.
شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵:۰۰
حباب بي تدبيري اميدها را نا اميد كرد
هواي اين روزهاي بازارهاي موازي كاملا مساعد حال سوداگران و سفته بازهاست.
شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۳:۰۰
بانک مرکزی گره گشای قیمت خودرو
خودرونگاران_برای کاهش قیمت خودرو در بازار، راهکارهای متعددی مطرح می‌شود که طی سال‌های اخیر بارها به آن پرداخته شده است.
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸:۴۱