امروز: پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
«صنعت خودرو» پل عریض ارتباط با جهان
خودرونگاران- روحانی با بیش از 23 میلیون رای منتخب مردم ایران شد. پیام این انتخاب روشن بود «حفظ عزت ملی و تعامل سازنده با جهان». حالا انتخاباتی که تا همین چند سال پیش «چهره محور» بود تغییر روند داده و «تفکر محور» شده است.
دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲:۴۷
پیام مدیر ارتباطات و روابط بین الملل گروه سایپا به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات
خودرونگاران-27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی فرصت مغتنمی است تا با رویکردی دقیق تر به نقش و جایگاه پر اهمیت روابط عمومی در سازمان پرداخته شود.
چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۵:۲۸
دو نگاه در اقلیم خودروسازی ایران
خودرونگاران- صنعت خودروی ایران همیشه بین دو دیدگاه معلق بوده است و هنوز هم البته هست؛ تا زمانی که سیاستگذاران نتوانند گره این بلاتکلیفی را باز کنند نباید انتظار گشایش محسوس از این صنعت را داشت.
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۳:۰۸
نقل و انتقال خودرو در ایران
خودرونگاران- پایگاه خبری الف در یادداشتی نوشت: همیشه تاکید بسیاری از طرف مسئولان مختلف بر اهمیت و لزوم الکترونیکی کردن کارها شنیده شده و البته نمونه های عملی و بسیار موفقی هم در جامعه به ویژه در شهرهای بزرگ قابل مشاهده هست.
یکشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۲:۰۰
خودروهاي تجاري ، فرصت هاي فراموش شده صنعتي
خودرونگاران- سال 1395 ،سال پر رونقی برای صنایع خودرو سازی ایران بود. مجموع تولید خودرو در کشور با رشد 37.9 درصدی مواجه و حدود یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار دستگاه خودرو در کشور تولید شد.
سه شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۹:۵۵
تعیین تکلیف پلتفرم های قدیمی؛ چالش صنعت خودرو در سال جاری
خودرونگاران- سال 95 با تمام فراز و نشیب هایش با خوبی و خوشی در صنعت خودروسازی به پایان رسید. حجم تولید با افزایش 30درصدی، تقریبا به حد مطلوب بازگشته و بسیاری از قول هایی که مدیران این صنعت داده بودند به سرانجام رسید. کیفیت محصول و خدمات بهبود یافت و تنوع به تعدادی رسید که در بیشتر بخش های بازار مردم با سردرگمی در انتخاب روبه رو شدند. سال 95 یک شروع بود و سال 96 سال بهتری خواهد بود.
چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰:۲۶
حمایت از صنعت خودروسازی؛ چگونه؟
خودرونگاران- نگاهی به آمارها گویای آن است که بخش خودروسازی در کشور، سهم بالایی از ارزش افزوده صنعت را داراست.
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲:۱۷
مزیت در واردات؛ مشکل در صادرات
به بهانه تنظیم دستورالعمل جدید واردات خودرو
مزیت در واردات؛ مشکل در صادرات
خودرونگاران- وقتی سخن از مزیت در واردات می‌شود دو دیدگاه مطرح می‌شود: دیدگاه ارزش افزوده، یعنی واردات مواد اولیه و صدور خودروی ساخته شده و دیدگاه تجاری صرف، یعنی واردات خودروی کامل یا سی‌بی‌یو که برای تاجر سود خالص داشته باشد.
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱:۴۸
2 راه حل برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو
خودرونگاران- شرایط رقابتی شدن بازار خودروی داخلی و اصلاح ساختار انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو دو راه حل حمایت از حقوق مشتریان خودروسازان ایرانی است.
شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴:۱۳
ما به كنار، تكليف 2008 چيست؟
خودرونگاران- خبرها را مرور مي كردم كه به تخلف در توليد پژو2008 رسيدم. تعيين كننده تخلف اينبار يكي از فعالان صنعت خودرو و قطعه بود. دليل تخلف هم آغاز توليد اين محصول با 20درصد توليد داخل بود بجاي 40درصد قول داده شده!
شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲:۰۴