امروز: جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
مذاکره با آلمان‌ و ایتالیا برای تولید خودرو
خودرونگاران - معاون برنامه سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در اظهاراتی به حواشی ایجاد شده پس از افتتاح دو فاز ۱۷ و ۱۸ پارس جنوبی در مورد سهم دولت دوازدهم در این پروژه‌ها واکنش نشان داد. وی همچنین از انجام مذاکرات جدید خودرویی با شرکت‌های آلمانی‌،‌ ایتالیایی و کره‌ای خبر داد.
چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲:۱۷
کاهش تضاد منافع خودرو سازان و مصرف کنندگان در بورس کالا
به دنبال ورود خودرو به بورس کالا، حامد سلطانی نژاد تاکید کرد:
کاهش تضاد منافع خودرو سازان و مصرف کنندگان در بورس کالا
خودرونگاران- اگرچه شکستن طلسم ورود خودرو به بورس کالا کار چندان آسانی نبود، اما با تمام تلاش‌ها و همکاری‌های دوجانبه مدیران بورس و تصمیم‌گیرندگان بالاخره دومین عرضه سراتو در بورس کالا طی هفته‌های اخیر به انجام رسید.
پنج شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵:۴۹
پنج تکلیف مهم برای خودروسازان
خودرونگاران-مدیر عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت : پس از برجام اقدام‌ها آغاز شده است چرا‌که برجام یک فرصت طلایی برای صنعت خودرو به وجود آورد‌. البته خودرو، نسبت به بخش‌های دیگر موفق‌تر بود.
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۳:۳۲
ما خودروساز نیستیم
معاون وزير صنعت، معدن وتجارت :
ما خودروساز نیستیم
خودرونگاران- معظمی به تازگی انتقادات جالب توجهی در بخش‌های خودرویی مطرح کرده است. وی با انتقاد از فعالان این حوزه تاکید کرده است که «ایران تنها یک تولید‌کننده است نه یک خودروساز.» بر همین اساس پای صحبت این مدیر دولتی نشستیم تا کمی بیشتر در مورد چند و چون انتقاداتش و البته قراردادی که هنوز نهایی نشده، بشنویم.
یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۶:۳۵
تجارت ، صنعت و سیاست درهم آمیخته است
بررسی چرایی درهم تنیدگی صنعت وسیاست در خودروسازی
تجارت ، صنعت و سیاست درهم آمیخته است
خودرونگاران-صنایع خودروسازی ازنظر حوزه‌ها ونظریه‌های اقتصادی با اقتصاد سیاسی در کشورها قرابت بیشتری دارد
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷:۱۴
عرضه خودروهای ایرانی با تایرهای چینی
خودرونگاران-با توجه به در دسترس بودن منابع عظیم نفتی و همچنین محصولات پتروشیمی، استفاده از ظرفیت صنایع تکمیلی در این بخش مثل تولید تایر می‌تواند در تأمین نیازهای داخلی کشورمان نقش‌آفرینی کند.
سه شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰:۴۶
 امضای دومین قرارداد پسابرجامی صنعت خودرو
در گفت‌و‌گو با مدیرعامل سازمان گسترش مطرح شد
امضای دومین قرارداد پسابرجامی صنعت خودرو
خودرونگاران- در شرایطی که هنوز قرارداد سازمان گسترش و رنو به امضا نرسیده، مدیرعامل این سازمان از احتمال امضای این قرارداد طی هفته جاری می‌گوید.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵:۰۲
 راهبردهای وزارت صنعت برای توسعه صنعت خودرو
خودرونگاران-وزارت صنعت، معدن و تجارت در "برنامه راهبردی صنعت خودرو" راهکارهایی را برای توسعه صنعت خودرو پیش‌بینی کرده است.
پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲:۴۸
توقف تولید برخی خودروها در سال آینده
خودرونگاران- معاون توسعه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی ایدرو معتقد است که قیمت خودرو در ایران نسبت به کشورهای تولیدی و صنعتی گران نیست. وی همچنین از توقف تولید برخی خودروها در سال ۱۳۹۷ در صورت عدم تطبیق با ۸۳ مورد استاندارد تعیین شده و تغییر پلت‌فرم خبر داد.
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷:۱۷
استفاده از گواهینامه استاندارد جعلی برای واردات خودرو در دوران تحریم
خودرونگاران- رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، 15 ماه پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به تشریح پیامدهای تحریم در حوزه استاندارد پرداخت و گفت:در آن دوران برخی با 'گواهینامه های استاندارد جعلی' اقدام به واردات خودرو کردند.
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱:۵۱