امروز: یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ -
وبسایت خبری
آثار برجام در صنعت خودرو
مشاور انجمن خودرو سازان ایران تشریح کرد:
آثار برجام در صنعت خودرو
خودرونگاران- مشاور انجمن خودرو سازان ایران گفت:گشایش اقتصادی در وضع زندگی مردم به وجود آمده است. نق می زنیم که گرانی وجود دارد ولی تعداد خرید خودرو توسط مردم، نشانه بهبود وضع اقتصادی است.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۵:۱۹
قیمت خودرو افزایش نمی‌یابد
رئیس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان:
قیمت خودرو افزایش نمی‌یابد
خودرونگاران- طی چند وقت اخیر یعنی زمانی که قیمت ارز با نوسان روبه‌رو شد تولیدکنندگان برای افزایش قیمت محصولات خود آستین بالا زدند و فضا به گونه‌ای شکل گرفت که افزایش قیمت جزو جدایی‌ناپذیر بازارشد. بدین جهت برخی از حوزه‌ها بدون آنکه مجوزی بگیرند قیمت محصولات خود را بالا بردندونمونه بارز آن افزایش 20 درصدی قیمت کره است.
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۴:۲۴
۶۰ درصد لوازم یدکی خودرو چینی است
سخنگوی انجمن قطعه‌سازان:
۶۰ درصد لوازم یدکی خودرو چینی است
خودرونگاران- یکی از گلایه‌های همیشگی مردم از بازار خودرو، بی‌کیفیت بودن لوازم و قطعات خودروست.
شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۲:۳۳
فرمول موفقیت از زبان مدیرعامل ولوو
خودرونگاران- میــلیــاردر چینـــی«لی شوفو» کــه هلــدینگZhejiang Geely Holding Grou و مـالکیت شـرکت هـــای خودروسازی ولوو سوئد، Lynk & CO و جیلی را در اختیار دارد، می گوید که هیچ جادویی در صنعت خودروسازی وجود ندارد.
پنج شنبه ۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸:۴۸
فروش مستقیم استراتژی LYNK & CO برای تسخیر بازار اروپا
خودرونگاران- گروه خودروسازی « Geely Automobile» قصد دارد با استفاده از برند جدید خود «Lynk & CO» و تولید محصولاتی باکیفیت و همچنین به کارگیری استراتژی فروش مستقیم، بخش قابل توجهی از بازار خودروی اروپا را به خود اختصاص دهد. مدیران ارشد جیلی قصد دارند محصولات برند «Lynk & CO» را با استفاده از توان مهندسی شرکت ولوو در سوئد طراحی کرده، در چین به تولید رسانده و با استفاده از استراتژی فروش مستقیم در بازار به شدت رقابتی اروپا به فروش برساند.
جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲:۵۸
شراکت، شرط ایران برای خودروسازان خارجی
محمدرضا نجفی‌منش مطرح کرد
شراکت، شرط ایران برای خودروسازان خارجی
خودرونگاران- ایران در چند سال اخیر سخت‌ترین روزها را به دلیل تحریم به ویژه در صنعت خودرو شاهد بوده است، اما اکنون با لغو تحریم صنعت خودرو، شرکت‌های خودروساز خارجی بار دیگر نسبت به حضور دوباره در ایران و ادامه همکاری با خودروسازان داخلی ابراز تمایل کرد‌ه اند.
پنج شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴:۱۰
افزایش واردات با ارز ارزان
امرا... امینی مطرح کرد
افزایش واردات با ارز ارزان
خودرونگاران- با پیش بینی دلار ۳۳۰۰ تومانی در بودجه سال آینده که اقدامی بی سابقه بود، بسیاری از بازارها دچار تغییر و تحول شدند.
یکشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲:۵۴
تاثیر افزایش نرخ ارز بر بازار خودرو
خودرونگاران- رئیس فدراسیون واردات به تشریح تاثیرات افزایش نرخ ارز بر واردات پرداخت و عنوان کرد که این افزایش می‌تواند تاثیر مستقیمی بر افزایش قیمت خودرو داشته باشد.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۵:۵۸
صادرات ایران خودرو رونق گرفت
در گفت و گو با مهندس سعید تفضلی مطرح شد
صادرات ایران خودرو رونق گرفت
خودرونگاران- صادرات نقش موثری در رشد و توسعه اقتصادی کشورها دارد؛ توسعه صادرات در کشورهای در حال توسعه موضوع با اهمیتی بوده و صنایع خودروسازی در این زمینه نقش مهمی را دارا هستند.
پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۰:۱۷
ورود نانو به کارواش
رییس اتحادیه اتوسرویس، تعمیرگاه، کارواش و پارکینگ تهران خبر داد
ورود نانو به کارواش
خودرونگاران- رییس اتحادیه اتوسرویس، تعمیرگاه، کارواش و پارکینگ تهران و نایب رییس اتاق اصناف ضمن گلایه از برخی سخنان درباره نمایندگی‌های تعمیرکار خودرو معتقد است که برخی از این اظهارات پایه و اساس منطقی ندارد.
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶:۴۰