امروز: دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ -
وبسایت خبری
بانوی یکه تاز جاده‌ها
آشنایی با تنها بانوی راهدار کشور
بانوی یکه تاز جاده‌ها
خودرونگاران |مهناز، قالیباف خوبی است، نقش و نگار دلفریب قالی را خوب می شناسد اما می داند که جایش در کنار دار قالی نیست، می داند که باید به فراسوی خانه و دار قالی برود. جاده اسم او را فریاد می زند، وقت رفتن است.
شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰:۰۰
من، گریدر و جاده
روایت زندگی راهداری كه با وجود از دست دادن پایش،‌ هنوز هم دنبال عشقش می گردد
من، گریدر و جاده
در تقویم زندگی چهل وهفت ساله خدایار شیخی - نیروی شركتی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای فلاورجان - بدون شك این روز ، سیاه ترین صفحه است، اما او هر بار با به خاطر آوردن آن روز، « خدایا شكر» بلندی می گوید.....
شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰:۰۰
ترکتازی دلار بر بازار خودرو
دلار با خودرو چه می کند؟
ترکتازی دلار بر بازار خودرو
خودرونگاران| فعالان بازار خودرو ، اوج تب و تاب بازار خودرو شب عید را تا 25 اسفند می دانند و معتقدند که بعد از این تاریخ بازار خودرو از اوج خود خارج خواهد شد و دوباره به شرایط عادی اش باز می گردد، بنابراین تنها 21 روز برای بازار گرمی فعالان خودرویی وجود دارد تا مشتریان را متقاعد به خرید کنند.
یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴:۲۵
   رقابت برای زودتر رسیدن
کدوم مسیریاب بهتر است؟
رقابت برای زودتر رسیدن
خودرونگاران | از دست دادن قول و قرارهای کاری، دیر رسیدن به مهمانی ها و جمع های دوست داشتنی و.. همه به خاطر ماندن ماندن در ترافیک های چند ساعته، یکی از بدترین اتفاق هایی است که هم آزار دهنده است و هم موجب شده تا بدقولی به یکی از آداب همیشگی ایرانی ها تبدیل شود.
دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷:۰۲
 رصد پلیسی رانندگان
ابوالفضل ابوترابی از جزئیات نصب سیم‌کارت در خودروها می گوید:
رصد پلیسی رانندگان
خودرونگاران - گزارش سازمان جهانی بهداشت نشان می‌دهد سالانه بیش از ۲۵ میلیون نفر در تصادفات رانندگی در سراسر جهان جان خود را از دست می‌دهند. همین گزارش‌ها تأکید می‌کند که تصادفات رانندگی نهمین عامل مرگ و میر در جهان محسوب می‌شوند که متأسفانه بیشترین مرگ و میر ناشی از تصادفات در کشورهای کم درآمد صورت می‌گیرد.
شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰:۵۲
علت نتیجه ندادن راهکارهای کنترل ترافیک تهران مشخص شد
خودرونگاران_با وجود تمام اقدامات سلبی و ایجابی که برای کنترل ترافیک تهران اتخاذ می‌شود، چرا هیچ یک راهگشا نیست و هیچ نسخه‌ای جواب نمی دهد؟
شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸:۰۳
 دو مدل عملیاتی برای کنترل التهاب بازار خودرو
خودرونگاران - وزیر اسبق صنعت معدن و تجارت با بیان اینکه دولت منتظر معجزه مشاورانش برای اقتصاد و نوسانات ارزی نماند، گفت: دو مدل برای کنترل التهاب بازار خودرو وجود دارد تا مسابقه رانت فروشی در ۱۵ دقیقه و قمار بازی تمام شود.
شنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵:۰۶
    روند صعودی تولید خودرو با نقص قطعه ادامه دارد
رئیس انجمن همگن قطعه‌سازی کشور
روند صعودی تولید خودرو با نقص قطعه ادامه دارد
خودرونگاران - 11 مردادماه بود که دبیر انجمن خودروسازان از دپو شدن 50 هزار خودرو با نقص قطعه در پارکینگ‌های ایران خودرو و سایپا اطلاع‌رسانی کرد. هر چند این موضوع از مدت‌ها قبل عنوان شده بود اما هیچ منبع رسمی از تعداد خودروها خبررسانی نکرده بود. وجود 50 هزار خودرو با نقص فنی از سوی هیچ بخشی تکذیب نشد و عملاً خودروسازان مهر تأیید بر این اتفاق زدند.
یکشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸:۰۲
 خودروسازی ما یک شوخی است
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس :
خودروسازی ما یک شوخی است
خودرونگاران- دیروز پژو، امروز رنو و فردا بقیه خودروسازان اروپایی؛ تحریم‌های جدید آمریکا قراردادهای خودروسازان ایرانی با شرکت‌های بزرگ خارجی را یکی پس از دیگری بر هم می‌زند. حالا به نظر می‌رسد که خودروسازان ایرانی باید باز هم خود را برای شرایطی مانند قبل از برجام آماده کنند. آن هم در دورانی که فکر می‌کردند با قراردادهای جدید می‌توانند جذب سرمایه و تکنولوژی کنند.
شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰:۳۷
 برخورد سیاسی با صنعت خودرو
خودرونگاران - مدت‌هاست که بازار خودرو شرایط آشفته‌ای را سپری می‌کند. طی 9 ماه اخیر شیب قیمت‌ها بر مدار صعودی قرار گرفته است و هر روز شاهد شکاف بیشتری بین قیمت خودرو کارخانه و بازار هستیم.
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲:۳۸