امروز: چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
به آینده صنعت خودرو خوشبین هستم
صنعت خودرو ، صنعت پيشران رشد اقتصادي
به آینده صنعت خودرو خوشبین هستم
خودرونگاران- منصور معظمی از سمت ­و سوی سیاست­گذاری­ها و الزامات تبدیل شدن صنعت خودرو به پیشران رشد اقتصادی می­گوید.
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۳۳
 تسهیلات دولتی به اندازه فروش ۱۰ روز بود
خودرونگاران- یکی از بحث‌های همیشگی، حمایت‌های دولتی از جاده مخصوصی‌هاست؛ حتی ارایه تسهیلات دولتی در قالب شکست کمپین تحریم خرید خودرو هم ‌زمانی به حساب خودروسازان واریز شد که این جوسازی‌ها به خودروسازان ضرر وارد کرده است.
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸:۳۲
خودروساز نيستيم توليد‌كننده خودرو هستيم
خودرونگاران- نقشه بزرگ جهان، پشت ميز كاري‌اش، شعار اصلي اين مرد را در ذهن زنده مي‌كند؛ نقشه‌اي كه شبيه ديگر نقشه‌‌ها نيست. زمينه مشكي دارد و خطوط مرزي جهان با رنگ طلايي روي آن حك شده است. شيشه‌اي روي آن را با فاصله پوشانده و گويي راهي است كه «ايران‌خودرو» مي‌خواسته برود: «خودرو‌ساز‌شدن»، «جهاني‌شدن». شعاري كه خود هاشم يكه‌زارع هم تأييد مي‌كند که با آن فاصله دارند.
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹:۳۲
مردودی‌های معاینه‌فنی چه خودروهایی هستند؟
دبیر معاینه فنی کلانشهرهای کشور پاسخ داد:
مردودی‌های معاینه‌فنی چه خودروهایی هستند؟
خورونگاران- معاینه فنی، حدود 10درصد در کاهش آلودگی هوای کلانشهرها نقش دارد، اما آن طور که باید از سوی شهروندان و برخی مسئولان جدی گرفته نمی‌شود، زیرا نمایندگان مجلس هنوز قانون مربوط به سن خودروهایی را که باید معاینه فنی بگیرند، از پنج سال کاهش نداده‌اند و حدود 20 درصد رانندگانی که در تهران تردد می‌کنند، هنوز اراده‌ای برای گرفتن معاینه فنی ندارند.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳:۵۲
مسئولیت قراردادهای محرمانه با من
خودرونگاران- روزنامه شرق در گفت وگویی با محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نوشت: زمان زیادی برد تا وقتی برای مصاحبه اختصاصی کنار بگذارد. نقدها هم به او کم نیست و همین، کنجکاوی را برای پاسخ به دغدغه‌های عمومی از او بیشتر می‌کند.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱:۳۵
«پل فرانسوی» برای ورود قطعه‌سازان ترکیه به ایران
در گفت‌وگو با رئیس انجمن قطعه‌سازان ترکیه عنوان شد
«پل فرانسوی» برای ورود قطعه‌سازان ترکیه به ایران
خودرونگاران- قطعه‌سازی ترکیه در حال حاضر بسیار پیشرفت کرده و به یکی از ارکان اصلی صادرات این کشور بدل شده و این در شرایطی است که صنعت قطعه ایران هنوز نتوانسته به جایگاه قابل قبولی در بازارهای خارجی دست پیدا کند.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷:۵۴
ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو
معاون امور صنایع وزارت صنعت خبر داد:
ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو
خودرونگاران- هر چند بازار خودروی کشور اخیرا به دلیل عرضه محصولات پلاک 96 دستخوش تغییر و تحولاتی شد و از رکود ماه‌های قبل فاصله گرفت اما بنا به گفته کارشناسان هنوز تا شرایط مطلوب فاصله دارد.
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳:۳۴
کمیته کارشناسی به اجرایی شدن «دستورالعمل ساماندهی واردات» رأی نداد
خودرونگاران- شاید نیمه دوم سال 95 را بتوان برای واردکنندگان خودرو، دوران تصمیم های توفانی دانست؛ تصمیم هایی که در طول مدت کوتاه گرفته شد اما تحولاتی بزرگ یا به عبارت بهتر دردسرهای بزرگی را بر سر راه واردکنندگان خودرو قرار داد.
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵:۳۵
حضور پسابرجامی سیتروئن در ایران
در گفت‌و‌گو با مدیرعامل سیتروئن تشریح شد
حضور پسابرجامی سیتروئن در ایران
خودرونگاران- همایش بین‌المللی صنعت خودرو، برای اولین بار میزبان لیندا جکسون مدیرعامل شرکت سیتروئن بود. وی به بازگویی حاشیه‌های توافق‌نامه سایپا و این شرکت فرانسوی پرداخت که در ذیل می‌آید.
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۷:۰۳
جایگزینی برای پژوهای قدیمی نداریم
در مصاحبه‌ با قائم‌مقام مديرعامل و معاون آفريقا و خاورميانه پژو عنوان شد
جایگزینی برای پژوهای قدیمی نداریم
خودرونگاران- چهارمین همایش بین‌المللی خودرو فرصتی فراهم آورد برای بازبینی آنچه که زوایای پنهان قراردادهای فرانسوی خوانده می‌شود.
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۶:۱۹