امروز: پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
 امضای دومین قرارداد پسابرجامی صنعت خودرو
در گفت‌و‌گو با مدیرعامل سازمان گسترش مطرح شد
امضای دومین قرارداد پسابرجامی صنعت خودرو
خودرونگاران- در شرایطی که هنوز قرارداد سازمان گسترش و رنو به امضا نرسیده، مدیرعامل این سازمان از احتمال امضای این قرارداد طی هفته جاری می‌گوید.
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵:۰۲
 راهبردهای وزارت صنعت برای توسعه صنعت خودرو
خودرونگاران-وزارت صنعت، معدن و تجارت در "برنامه راهبردی صنعت خودرو" راهکارهایی را برای توسعه صنعت خودرو پیش‌بینی کرده است.
پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۲:۴۸
توقف تولید برخی خودروها در سال آینده
خودرونگاران- معاون توسعه سرمایه‌گذاری‌های صنعتی ایدرو معتقد است که قیمت خودرو در ایران نسبت به کشورهای تولیدی و صنعتی گران نیست. وی همچنین از توقف تولید برخی خودروها در سال ۱۳۹۷ در صورت عدم تطبیق با ۸۳ مورد استاندارد تعیین شده و تغییر پلت‌فرم خبر داد.
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۷:۱۷
استفاده از گواهینامه استاندارد جعلی برای واردات خودرو در دوران تحریم
خودرونگاران- رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، 15 ماه پس از اجرایی شدن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) به تشریح پیامدهای تحریم در حوزه استاندارد پرداخت و گفت:در آن دوران برخی با 'گواهینامه های استاندارد جعلی' اقدام به واردات خودرو کردند.
یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱:۵۱
به آینده صنعت خودرو خوشبین هستم
صنعت خودرو ، صنعت پيشران رشد اقتصادي
به آینده صنعت خودرو خوشبین هستم
خودرونگاران- منصور معظمی از سمت ­و سوی سیاست­گذاری­ها و الزامات تبدیل شدن صنعت خودرو به پیشران رشد اقتصادی می­گوید.
دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳:۳۳
 تسهیلات دولتی به اندازه فروش ۱۰ روز بود
خودرونگاران- یکی از بحث‌های همیشگی، حمایت‌های دولتی از جاده مخصوصی‌هاست؛ حتی ارایه تسهیلات دولتی در قالب شکست کمپین تحریم خرید خودرو هم ‌زمانی به حساب خودروسازان واریز شد که این جوسازی‌ها به خودروسازان ضرر وارد کرده است.
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸:۳۲
خودروساز نيستيم توليد‌كننده خودرو هستيم
خودرونگاران- نقشه بزرگ جهان، پشت ميز كاري‌اش، شعار اصلي اين مرد را در ذهن زنده مي‌كند؛ نقشه‌اي كه شبيه ديگر نقشه‌‌ها نيست. زمينه مشكي دارد و خطوط مرزي جهان با رنگ طلايي روي آن حك شده است. شيشه‌اي روي آن را با فاصله پوشانده و گويي راهي است كه «ايران‌خودرو» مي‌خواسته برود: «خودرو‌ساز‌شدن»، «جهاني‌شدن». شعاري كه خود هاشم يكه‌زارع هم تأييد مي‌كند که با آن فاصله دارند.
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۹:۳۲
مردودی‌های معاینه‌فنی چه خودروهایی هستند؟
دبیر معاینه فنی کلانشهرهای کشور پاسخ داد:
مردودی‌های معاینه‌فنی چه خودروهایی هستند؟
خورونگاران- معاینه فنی، حدود 10درصد در کاهش آلودگی هوای کلانشهرها نقش دارد، اما آن طور که باید از سوی شهروندان و برخی مسئولان جدی گرفته نمی‌شود، زیرا نمایندگان مجلس هنوز قانون مربوط به سن خودروهایی را که باید معاینه فنی بگیرند، از پنج سال کاهش نداده‌اند و حدود 20 درصد رانندگانی که در تهران تردد می‌کنند، هنوز اراده‌ای برای گرفتن معاینه فنی ندارند.
یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۳:۵۲
مسئولیت قراردادهای محرمانه با من
خودرونگاران- روزنامه شرق در گفت وگویی با محمدرضا نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت نوشت: زمان زیادی برد تا وقتی برای مصاحبه اختصاصی کنار بگذارد. نقدها هم به او کم نیست و همین، کنجکاوی را برای پاسخ به دغدغه‌های عمومی از او بیشتر می‌کند.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۱:۳۵
«پل فرانسوی» برای ورود قطعه‌سازان ترکیه به ایران
در گفت‌وگو با رئیس انجمن قطعه‌سازان ترکیه عنوان شد
«پل فرانسوی» برای ورود قطعه‌سازان ترکیه به ایران
خودرونگاران- قطعه‌سازی ترکیه در حال حاضر بسیار پیشرفت کرده و به یکی از ارکان اصلی صادرات این کشور بدل شده و این در شرایطی است که صنعت قطعه ایران هنوز نتوانسته به جایگاه قابل قبولی در بازارهای خارجی دست پیدا کند.
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷:۵۴