امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
 برخورد سیاسی با صنعت خودرو
خودرونگاران - مدت‌هاست که بازار خودرو شرایط آشفته‌ای را سپری می‌کند. طی 9 ماه اخیر شیب قیمت‌ها بر مدار صعودی قرار گرفته است و هر روز شاهد شکاف بیشتری بین قیمت خودرو کارخانه و بازار هستیم.
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲:۳۸
تابع شرایط اتحادیه اروپا برای همکاری با ایران هستیم
خودرونگاران - در نخستین واکنش ها بعد از خروج دونالد ترامپ رییس جمهور امریکا از توافق برجام روسای جمهور فرانسه ، انگلیس و المان بر ماندگاری خود به تعهدات برجام اصرار کردند، اما از همان روز نخست بسیاری از رسانه های غربی و داخلی با دید شک به ادامه تعهدات فرانسوی ها برای ماندگاری در ایران نگریستند که البته شاید این نگاه به دلیل نوع رفتار فرانسویها در دوران پیش از توافق برحام و تشدید تحریم های غربی علیه ایران در سالهای 90 باز می گردد که با خروج پژو از ایران شرایط سختی را به صنعت خودروسازی ایران وارد کرد و موجب شد تا ایرانی ها به این همکار اروپایی به دید همکار نا مطمئن بنگرند .
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱:۲۷
 زمان طلايی خريد خودرو
خودرونگاران - اين روزها بازار خودرو شرايط خاصي را پشت سر مي‌گذارد و با وجود اينكه مجلسي‌ها رسما اعلام كرده‌اند كه كارخانه‌ها حق افزايش قيمت را ندارند و خبري هم از تعيين تكليف قيمت‌گذاري خودرو از سوي نهادهاي نظارتي همچون شوراي رقابت نيست، اما بازار خودرو گوي سبقت را از همه بازارها گرفته و در بازار صفر كيلومترها رونق افزايش قيمت بيشتر از رونق خريد و فروش است.
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰:۳۷
اقتصاددانان مقابل خودروسازان
عواقب انحصارگرایی صنعت خودرو
اقتصاددانان مقابل خودروسازان
خودرونگاران- اقتصاددانان همواره منتقد صنعت خودروی ایران و سیاستگذاری‌های صورت گرفته در آن بوده‌اند. به باور آنان این صنعت با توجه به لابی‌های گسترده رسانه‌ای و سیاسی که دارد همواره توانسته امتیازات خاصی را از دولت بگیرد و از تن دادن به تولید کارا و بهره‌ور محور سر باز زند.
پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲:۵۱
 کدام کشورهای اروپایی بیشتر خودروی برقی خریده‌اند؟
خودرونگاران -مردم نروژ در خرید و تقاضای خودروهای تمام برقی و الکتریکی از سایر کشورهای اروپایی پیش افتاده‌اند.
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۱:۱۲
قیمت‌گذاری دستوری مانع افزودن «آپشن»
رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرویی مطرح کرد
قیمت‌گذاری دستوری مانع افزودن «آپشن»
خودرونگاران - یکی از خلأهای صنعت خودرو کشور تولید خانواده لوکس‌هاست. این امر باعث شده تا بازار داخل در اختیار کشورهایی مانند چین، کره و... باشد
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۴:۰۹
  40 سال تجربه ام نشان داد که بنزین تورم ندارد
خودرونگاران - رییس کانون جایگاه‌داران سوخت معتقد است؛ «اگر قیمت بنزین 2 هزار تومان هم شود، یک درصد در سبد هزینه خانوار اثر دارد.»
سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷:۴۰
 ۵۰۰۰ تاکسی برقی در راه است
خبرهای تازه از ورود خودروهای برقی به شهرهای ایران؛
۵۰۰۰ تاکسی برقی در راه است
خودرونگاران - معاون مرکز خودرو و توسعه فناوری خودروهای برقی پژوهشگاه نیرو در تشریح جزئیات ورود خودروهای برقی به شهرهای ایران از طراحی مدل آزمایشگاهی نخستین ایستگاه شارژ ملی خودروهای برقی و همچنین ورود تاکسی برقی به چرخه حمل و نقل عمومی تهران در سال ۹۷ خبر داد.
شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸:۱۵
جهش تورمی پس از افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت
اشتغالزایی 700 هزار نفری با افزایش قیمت‌ها امکان پذیر نیست
جهش تورمی پس از افزایش قیمت بنزین نخواهیم داشت
خودرونگاران - فضای اقتصادی کشور با افزایش قیمت بنزین وارد مرحله جدیدی خواهد شد که تمام شاخص‌های اقتصادی را در بر می‌گیرد به همین خاطر با هادی حق‌شناس کارشناس اقتصادی به گفت‌وگو پرداختیم.
یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵:۴۱
جریمه ۱۰۰ میلیاردی خودروهای فاقد معاینه فنی در تهران
خودرونگاران - مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مدیر اجرایی معاینه فنی خودرو‌های کشور از جریمه ۱۰۰ میلیاردی خودرو‌های فاقد معاینه فنی در تهران و افزایش مراجعه خودرو‌ها به مراکز معاینه فنی خبر داد.
دوشنبه ۸ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵:۰۶