امروز: شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
جریمه ۱۰۰ میلیاردی خودروهای فاقد معاینه فنی در تهران
خودرونگاران - مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مدیر اجرایی معاینه فنی خودرو‌های کشور از جریمه ۱۰۰ میلیاردی خودرو‌های فاقد معاینه فنی در تهران و افزایش مراجعه خودرو‌ها به مراکز معاینه فنی خبر داد.
دوشنبه ۸ آیان ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۵:۰۶
هر کس پیش فروش خودرو می‌کند، متقلب است
چه کسانی می‌خواهند خودرو یک کالای سرمایه‌ای باشد؟
هر کس پیش فروش خودرو می‌کند، متقلب است
خودرونگاران- رییس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو گفت: مجموعه خودروسازان و خودروفروشان کشور، به موسسات غیرقانونی مبدل شده که باهزاران مشکل، خودروی خراب خود را به مردم تحویل می‌دهند.
جمعه ۵ آیان ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۶:۲۱
ایران خودروهای الکتریکی تولید خواهد کرد؟
خودرونگاران - باید پلت فرمی برای خودروی برقی در خودروسازانی که تیراژ بالا دارند تعریف کنیم. در حال حاضر ایران خودرو و شرکت سایپا یک کنسرسیومی در این ماجرا ایجاد کرده و رویش کار می کند
یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱:۱۷
فضای مجازی برای خودروها امن است
خودرونگاران - اینجا قیمت حکمرانی می‌کند، قیمت‌ها استثنایی است، همان ضرب‌المثل آتیش زدم به مالم، خودروی صفر، زیر قیمت بازار در کلکسیونی از رنگ‌ها و مدل‌ها گردآوری شده‌اند.
دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷:۲۵
خودرو برند بسازیم
خودرونگاران - تحقیق‌و‌توسعه حلقه مفقوده صنعت خودرو ایران است، به‌گونه‌ای که خودروسازان به‌دلیل غفلت از سرمایه‌گذاری در حوزه تحقیق‌و‌توسعه در دهه۸۰ هنوز نتوانسته‌اند تنوع و کیفیت محصولات خود را به سطح موردنظر مصرف‌کنندگان ارتقا دهند.
سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵:۵۲
رمز و راز لاستیک‌های سرقتی خودرو چیست؟
خودرونگاران- لاستیک‌ها، در بازار سارقان و مالخرها برو‌بیایی دارند. هر لاستیکی قیمتی و هر مدلی مشتری خاص خود را دارد. اما این تمام ماجرا نیست، مالخرهای لاستیک، افراد متخصصی هستند که می‌توانند با یک نگاه و یک فرمول به ظاهر ساده اما کاملاً حرفه‌ای بگویند که لاستیک چند وقت است کار کرده، هر چقدر هم که سارق و مالخر با واکس و مایعات تمیزکننده به جان لاستیک افتاده و برق انداخته باشند.
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۱:۰۴
روزهای خوبی را برای سهام سایپا پیش بینی می کنیم
معاون مالی و اقتصادی گروه سایپا:
روزهای خوبی را برای سهام سایپا پیش بینی می کنیم
خودرونگاران- سیروس شجاعی برجویی معاون مالی و اقتصادی گروه سایپا در گفت و گویی با اشاره به وضعیت تولید، فروش و سود شرکت گفت: برآورد می‌شود که بازار اقبال خوبی را نسبت به سهام سایپا نشان دهد و روزهای خوبی را برای سهام پیش بینی می کنیم.
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۰:۱۶
گام صنعت خودرو برای بین‌المللی‌شدن
محمدرضا نجفی‌منش مطرح کرد:
گام صنعت خودرو برای بین‌المللی‌شدن
خودرونگاران- گروه صنعتی ایران‌خودرو قرارداد ایجاد شرکت مشترک در زمینه فروش و خدمات پس از فروش خودروهای تجاری را با شرکت مرسدس‌بنز آلمان امضا کرد.
شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۶:۳۳
محمدعلی نجفی سمت شهردار تهران را پذیرفت
خودرونگاران - حسین مرعشی می‌گوید محمدعلی نجفی سمت شهردار تهران را پذیرفته است.
پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۲:۱۱
نمی‌گذاریم کره بازار خودرو ایران را تصاحب کند
خودرونگاران- بدون تعارف و حاشیه سر اصل مطلب میرود و حقایقی را عنوان می کند که شاید افرادی که پیش از او در این منصب بودند حاضر به گفتنش نبودند. اهالی صنعت او را کاربلد می دانند و می گویند طی سال های اخیر تنها وزیری بود که زیر و بم صنعت را می دانست و در همکاری با شرکت های خارجی راهکارهایی ارائه می کرد که در نهایت نتیجه مطلوب عاید شرکت های ایرانی می شد.
جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۳:۰۵