امروز: چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
     واردات خودرو بدون انتقال ارز ممنوع
مخالفت همتی با مصوبه هیات وزیران؛
واردات خودرو بدون انتقال ارز ممنوع
خودرونگاران_رئیس کل بانک مرکزی با ثبت سفارش و ترخیص خودروهای وارداتی که بعد از ۱۶ مرداد ۹۷ قبض انبار دریافت کرده اند، بدون انتقال ارز مخالفت کرده است.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵:۱۴
  استقبال گرم از قیمت‌های داغ
خودرونگاران - اولین پیش‌فروش خودروهای داخلی پس از اعلام آزادسازی قیمت، دیروز انجام شد و آن‌طور که خبر می‌رسد، استقبال مشتریان را در پی داشته است.
سه شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵:۴۷
سکوت درباره ابهامات ترخیص خودروهای لوکس
خودرونگاران_ دولت در حالی دستور ترخیص خودروهای در گمرک مانده را صادر کرده که هنوز در خصوص ابهامات پیچیده شرایط ثبت سفارش این خودروها توضیحی ارائه نشده است.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۹:۴۰
 آزمون آزادسازی قیمت خودرو
خودرونگاران - دو خودروساز بزرگ کشور به فاصله کوتاهی از اعلام قیمت جدید محصولات، اقدام به پیش‌فروش کردند، پیش‌فروشی که می‌تواند حکم آزمونی بزرگ برای سیاست «قیمت‌گذاری خودرو در حاشیه بازار» باشد. اواخر هفته گذشته بود که وزارت صنعت، معدن و تجارت بالاخره از بسته قیمت خودرو رونمایی کرد.
دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸:۱۸
  ثبت نام خودرو تبدیل به بلیت بخت‌آزمایی شده است
خودرونگاران - رئیس انجمن قطعه‌سازان گفت: افزایش قیمت خودروها به صورت پلکانی خواهد بود تا مردم برای پس گرفتن پول‌های خودشان هجوم نیاورند اما این وسط ضرر و زیان خودروساز‌ها و قطعه‌سازان بیشتر خواهد شد.
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷:۳۷
۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟
دریافت هر کارت‌ سوخت ۱۰هزار تومان آب می‌خورد
۹ میلیاردی که از مردم گرفته می‌شود، به کجا می‌رود؟
خودرونگاران_شرکت پست در قبال این‌که کارت‌های سوخت جامانده در این شرکت را به مالکان ارائه می‌کند، به ازای هر کارت سوخت ۱۰ هزار تومان از مالک خودرو دریافت می‌کند و با توجه به این‌که ۹۲۴ هزار کارت سوخت در این شرکت مانده، جمع مبلغ اخذشده از مردم، بیش از ۹ میلیارد تومان می‌شود.
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸:۱۰
پیش‎کشی ۱۵ هزار میلیارد تومانی برای ۲ خودروساز
ایران خودرو و سایپا ۳۰۰ هزار تعهد معوق دارند
پیش‎کشی ۱۵ هزار میلیارد تومانی برای ۲ خودروساز
خودرونگاران_رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان از پرداخت ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردش به دو خودروساز خبر داد و گفت: ایران خودرو و سایپا ۳۰۰ هزار خودرو معوقه دارند.
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷:۲۱
 کیفیت پایدار خودروهای داخلی
خودرونگاران - وزارت صنعت، معدن و تجارت گزارش کیفی خودروهای داخلی در آذرماه را منتشر کرد، گزارشی که نشان می‌دهد سطح کیفی محصولات سواری در مقایسه با آبان تغییر خاصی نداشته است.
یکشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸:۳۲
   نخستین همایش بین‌المللی قوای محرکه نوین برگزار می شود
خودرونگاران -نخستین همایش بین‌المللی قوای محرکه نوین با هدف بررسی سیاست‌ها و زیرساخت‌های توسعه خودروهای برقی در کشور، اسفندماه امسال در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶:۴۸
   ۴ هزار پرونده شکایت در حوزه واردات خودرو بررسی می شود
خودرونگاران - معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: حدود چهار هزار پرونده در زمینه واردات خودرو در تعزیرات در حال رسیدگی است که در صورت عدم تحویل به موقع خودرو، این میزان پرونده افزایش می یابد.
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵:۵۱