امروز: دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
خودروسازان از گرانی دفاع کردند؛ مجلس تا حدودی همراه شد
خودرونگاران- در جلسه امروز کمیسیون صنایع مجلس که بدون حضور وزیر صنعت برگزار شد، خودروسازان دفاعیات خود را در مورد افزایش قیمت ها مطرح کردند که بخشی از آنها مورد تأیید نمایندگان و برخی دیگر مورد قبول واقع نشد.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۳:۱۳
 هشدار به خریداران سیتروئن C۳ ؛ مراقب کلاهبردارها باشید
خودرونگاران - رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با بیان اینکه داشتن پروانه کسب به هیچ عنوان به معنای مجوز پیش فروش خودرو نیست، گفت: مردم به هیچ عنوان در پیش فروش های غیرقانونی شرکت نکنند.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵:۵۸
   موانع پیش‌رو برای حضور در ایران
خودروسازان فرانسوی در ایران می‌مانند؟
موانع پیش‌رو برای حضور در ایران
خودرونگاران - شرکت‌های خودروساز فرانسوی حاضر در ایران در شرایطی اعلام کردند تابع مقررات اتحادیه اروپا برای تداوم همکاری با خودروسازان ایرانی هستند که پنج‌شنبه گذشته رئیس‌جمهور این کشور اظهار کرد اتحادیه اروپا فعالیت شرکت‌های خارجی در ایران را با وجود بازگشت تحریم‌ها تضمین خواهد کرد. به این ترتیب به‌نظر می‌رسد که به‌رغم نقض برجام ازسوی ایالات‌متحده آمریکا خودروسازان فرانسوی در ایران مانده و به همکاری با صنعت خودروی ایران ادامه دهند.
یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۲:۲۱
پژو بر تعهدات خود پایبند می‌ماند
خودرونگاران - عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: هنوز قرارداد تولید پژو ۲۰۰۸ با فرانسه عملیاتی نشده تا ۳۰ درصد محصول آن صادر شود و همچنین تاکنون قرارداد به تولید نرسیده و خط تولید این محصول آماده نیست.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۸:۰۲
 ادامه روند نزولی تولید دوگانه‌سوزها
خودرونگاران - روند نزولی تولید خودروهای دوگانه‌سوز، در سال جدید نیز ادامه یافته است، چه آنکه طبق آمارهای منتشره، تیراژ این محصولات طی اولین ماه امسال کاهشی قابل توجه را به خود می‌بیند.
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۸:۴۳
  منافع توتال، پژو و ایرباس تهدید شود در ایران نمی‎مانند
رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و فرانسه:
منافع توتال، پژو و ایرباس تهدید شود در ایران نمی‎مانند
خودرونگاران - رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و فرانسه درباره ادامه همکاری شرکتهای بزرگ فرانسوی با ایران از جمله توتال، ایرباس و پژو پس از خروج آمریکا از برجام گفتگو کرد.
جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۶:۵۳
   قیمت‌های غیرقانونی بی‌ترمز خودرو
خودروهای داخلی تا ۳۰ درصد گران تر شده اند
قیمت‌های غیرقانونی بی‌ترمز خودرو
خودرونگاران - دلار نه‌تنها بازار خودروهای خارجی که حتی بازار خودروهای داخلی و دست دوم را به کما برده است. با وجود این، افزایش قیمت در این بازارها متوقف نشده و قیمت خودروهای داخلی تا ۳۰ ‌درصد نسبت به ‌سال گذشته افزایش داشته است.
پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۵:۵۶
   کف قیمت بالا آمد
حداقل قیمت خودروهای وارداتی به بالای ۲۰۰ میلیون تومان رسید
کف قیمت بالا آمد
خودرونگاران - در شرایطی که رکود همچنان میهمان بازار خودرو کشور است، قیمت‌ها کماکان بالا می‌روند و کسی نمی‌داند آخر این جاده گرانی کجاست. طبق اخبار رسیده از بازار، رکود و کاهش تقاضا گریبان نمایشگاه‌داران خودرو را گرفته، با این حال میل افزایش قیمت را پایانی نیست.
پنج شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۶:۴۶
عرضه محصول 2008 صرفا در چارچوب بخش نامه های فروش ایران خودرو
گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای تاکید کرد:
عرضه محصول 2008 صرفا در چارچوب بخش نامه های فروش ایران خودرو
خودرونگاران- گروه صنعتی ایران خودرو در اطلاعیه ای اعلام کرد: محصول 2008 در خارج از چارچوب و بخش نامه های فروش، از جمله روش کارتکس از سوی هیچ یک از نمایندگی های مجاز این گروه صنعتی عرضه نشده است.
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۱:۴۸
خودروسازان مجاز به افزایش بیش از ۹/۶ درصدی قیمت خودروهای داخلی نیستند
خودرونگاران - خودروسازان مجاز به افزایش بیش از ۹/۶ درصدی قیمت خودروهای داخلی نیستند/ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان با جدیت نظارت کند وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص قیمت برخی خودروهای داخلی گفت: افزایش بیش از ۹/۶ درصدی قیمت خودروهای داخلی مجاز نیست.
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹:۲۴