امروز: یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ -
وبسایت خبری
  احتمال تمدید مهلت برای توقف خطوط تولید خودرو‌های غیراستاندارد
خودرونگاران - خبر توقف شماره گذاری پراید از سال آینده و همچنین توقف خط تولید پژو ۴۰۵ که از سال‌های گذشته و همزمان با الزام اعمال استاندارد‌های هشتادو پنج گانه در صنعت خودرو مطرح شد، از سال آینده وارد فاز اجرایی خواهد شد.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰:۵۶
  سال٩٩پرايد پلاك نميكنيم، خودروي ايمن جايگزين كنيد
خودرونگاران - رئیس پلیس راهور ناجا گفت: قطعا پراید در سال آینده پلاک نمی شود و پلیس با جدیت این موضوع را دنبال می کند.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷:۰۲
 انجماد تقاضا در بازار خودرو ۹۹
خودرونگاران- با وجود پیش‌بینی‌ها مبنی بر سپری شدن امسال بدون بحران تقاضا در بازار خودرو، برای سال آینده شرایط متفاوتی متصور است. به عبارت بهتر، پیش‌بینی می‌شود بازار خودرو در سال آینده به سمت بحرانی جدی در تقاضا برود و خودروسازان با مشکل فروش مواجه شوند.
یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹:۳۶
  آیا خودروسازان در هنگام بروز حادثه مقصر می‌شوند؟
خودرونگاران - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: ۳ عامل راه، وسیله نقلیه و انسان از موضوعاتی است که افسران ما در هنگام بروز تصادفات رسیدگی می‌کنند.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶:۴۰
 خودروهای پرتیراژ چقدر ارزان شدند؟
خودرونگاران - ارزیابی قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی نشان می‌دهد که سریال کاهش قیمت‌ها در بازار همچنان ادامه‌ دارد. بررسی‌ها حکایت از آن دارد که قیمت خودروهای پرطرفدار در بازار ایران، نسبت به هفته گذشته چهار تا پنج میلیون تومان کاهش را تجربه کرده است.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰:۲۳
 جزییات راننده محور شدن بیمه شخص ثالث
خودرونگاران_رییس پژوهشکده بیمه در گفتگو با برنامه “نمودار” رادیو ایران به تشریح جزییات راننده محور شدن بیمه شخص ثالث پرداخت .
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴:۱۰
 رایزنی‌های بی‌نتیجه برای ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک
خودرونگاران_ بعد از پایان مهلت ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک با وجود رایزنی‌ها و ارائه پیشنهادات در رابطه با ایجاد راهکاری برای خودروهای باقی مانده، هنوز هیات دولت تصمیمی در این باره نگرفته و صاحبان این خودروها بلاتکلیف مانده‌اند.
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶:۳۸
چرا هیچکس خودرو خرید و فروش نمی‌کند!
خودرونگاران_متقاضیان خرید خودرو انتظار کاهش بیشتر قیمت‌ها را دارند و برای خرید دست نگه داشته‌اند که با توجه به سیاست‌های دولت و بانک مرکزی در خصوص کاهش بهای ارز به نظر می‌رسد قیمت‌ها همچنان نزولی باشد.
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱:۵۷
ساختمان‌سازان جور خودروسازان را بکشند!
خودرونگاران_عضو هیئت‌ رییسه کارگروه صنایع اسقاط با بیان اینکه خودروسازان به وظیفه قانونی خود مبنی بر اینکه ۳۰ درصد از تولیدشان را جایگزین خودروهای فرسوده کنند، عمل نمی‌کنند، پیشنهاد کرد که ساختمان‌سازها در شهرهای بزرگ به ازای پارکینگی که برای هر واحد آپارتمان می‌سازند، یک گواهی اسقاط خریداری کنند.
جمعه ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۹:۰۲
   امکان ارتقای کیفیت قطعات خودرو در شرایط فعلی وجود ندارد
خودرونگاران - کارشناس سازمان گسترش صنایع گفت: امین کنندگان قطعات اعم از داخلی و خارجی به راحتی می‌توانند قطعات را با همان کیفیت قبل از تحریم‌ها به خودروسازها تحویل دهند اما در خصوص ارتقای برخی قطعات، نیاز به مجهز شدن به آخرین تکنولوژی روز است که آن هم در شرایط فعلی امکان پذیر نیست.
چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲:۱۸