امروز: دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
مردم منتظر گزارش دولت درباره چگونگی تخصیص ارز دولتی هستند
خودرونگاران - عضو کمیسیون بودجه مجلس، از عدم شفاف سازی لیست ارزبگیران دولتی انتقاد کرد.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸:۳۷
   رنو و پژوسیتروئن در صورت ترک ایران، باید به ایران غرامت دهند
خودرونگاران - یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: شرکتهای خودروسازی اروپایی به ویژه رنو و پژو سیتروئن در صورتی که قراردادها را فسخ و ایران را ترک کنند، باید به ایران غرامت بپردازند.
یکشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵:۴۴
گزارش رییس‌جمهور به مردم درباره پرونده تخلف در واردات خودروهای خارجی
خودرونگاران- رئیس جمهور پس از دریافت گزارش وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت، اطلاعات، امور اقتصادی و دارایی و نیز بازرسی ریاست جمهوری درباره وقوع تخلف در واردات و فروش خودروهای خارجی، ضمن دستورهای جدید به سه وزارتخانه و معاون حقوقی ریاست جمهوری؛ از رئیس قوه قضائیه خواست ترتیبی اتخاذ نمایند تا با دقت و سرعت و خارج از نوبت به این پرونده رسیدگی شود، مجرمان و متخلفان به مجازات قانونی برسند و اموال و سودهای کلان نامشروع به بیت المال بازگردد.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸:۲۴
  فروش پژو در خاورمیانه ۲۶ درصد کاهش یافت
خودرونگاران - فروش شرکت پژو در خاورمیانه به علت تحریم‌های جدید آمریکا ۲۶ درصد کاهش یافته است.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۸:۰۷
 مخالفت آمریکا با ماندن خودروسازان فرانسوی در ایران
خودرونگاران - با اعلام وزیر دارایی فرانسه، دولت ایالات‌متحده آمریکا با درخواست این کشور مبنی‌بر معافیت شرکت‌های فرانسوی از تحریم‌ها برای ادامه فعالیت در ایران، مخالفت کرده است. با این حساب، عملا ادامه حضور خودروسازان فرانسوی در ایران به‌خصوص پژوسیتروئن، منتفی است و آنها تا کمتر از یک ماه دیگر از خودروسازی کشور خواهند رفت.
شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳:۳۹
 بازار خودروهای دست‌دوم در رکود فرو رفت
خرید خودرو از اولویت مصرف‌کنندگان خارج شد
بازار خودروهای دست‌دوم در رکود فرو رفت
خودرونگاران - گزارش‌ها نشان می‌دهد که به دلیل افت قدرت خرید مردم و خارج شدن خرید و تعویض خودرو از اولویت‌های مصرف‌کنندگان، بازار خودرو در رکود سنگینی فرو رفته است.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴:۳۶
  بخشودگی مشروط جرایم معاینه فنی تاکسی‌های فرسوده
خبرخوش شهرداری برای رانندگان تاکسی
بخشودگی مشروط جرایم معاینه فنی تاکسی‌های فرسوده
خودرونگاران - مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی تهران گفت: تاکسی‌های دارای عمر بالای ده سال می‌توانند تا 31 شهریور ماه امسال، نسبت به دریافت معاینه فنی اقدام کنند و در صورت دریافت معاینه فنی تا این مهلت، جرایم گذشته آنها در حوزه فرسودگی خودرو و فقدان معاینه فنی، با مساعدت شهرداری تهران بخشیده می‌شود.
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۱:۳۹
 تذکر به رانندگان تاکسی برای دریافت «کرایه کولر»
خودرونگاران - معاون فنی و بهره برداری سازمان مدیریت و نظارت تاکسیرانی شهر تهران اخذ کرایه بیشتر بابت روشن کردن کولر در تاکسی را خلاف قانون دانست.
پنج شنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶:۵۰
  الزام تحویل خودروهای وارداتی به مشتریان تا۳۰روز
خودرونگاران- عضو هیات مدیره و معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای وخدمات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان خطاب به هموطنان و مصرف کنندگان خودرو گفت : با توجه به شرایط حاکم بر بازار خودروهای وارداتی و به استناد تصمیمات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی پیرامون ممنوعیت ثبت سفارش خودروهای مذکور از تاریخ 31 خردادماه امسال، هرگونه فروش خودروی وارداتی در قالب تعهدات مدت دار بیش از 30 روز اعم از پیش فروش ، فروش مشارکتی و ... توسط کلیه شرکت های عرضه کننده (نمایندگی رسمی) تا اطلاع ثانوی ممنوع و فاقد وجاهت است.
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲:۵۱
 چگونه خسارت‌ گرانفروشی‌های موبایل و خودرو را بگیریم؟
خودرونگاران - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از تشکیل کمیته‌هایی برای بررسی گرانفروشی از سوی شرکت‌های دریافت‌کننده ارز دولتی مانند خودرو و موبایل خبر داد و اعلام کرد: خسارت مردم از محل جریمه متخلفان جبران می‌شود؛ لذا معترضان به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران مراجعه کنند و در سامانه ۱۲۴ اعلام گزارش کنند.
چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸:۴۷