امروز: شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ -
وبسایت خبری
  پیروزی بر مشکلات با رونق تولید؛ سال ۹۸، سال تحول سایپا خواهد بود
پيام تبريك نوروزي مديرعامل گروه خودروسازي سايپا:
پیروزی بر مشکلات با رونق تولید؛ سال ۹۸، سال تحول سایپا خواهد بود
خودرونگاران - نام‌گذاری سال جدید با عنوان رونق تولید از سوی رهبر معظم انقلاب و همچنین تاکید رئیس جمهور محترم بر تولید و اشتغال برای جوانان، انگیزه‌ای مضاعف به جهادگران سنگر تولید در گروه خودروسازی سایپا خواهد بخشید تا در سایه تعهد و تخصص، «تحول» را نیز به «رونق» افزوده و در مسیر توسعه، باشتاب بیشتری گام بردارند و سالی متفاوت برای سایپا رقم بزنند.
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷:۴۲
   انتظار داشتیم موتورسیکلت‌های ایرانی به بازار عرضه شود
خودرونگاران - نایب رئیس سندیکای تولیدکنندگان مجموعه قطعات موتورسیکلت و دوچرخه ایران با بیان اینکه از صنعت موتورسیکلت انتظار داشتیم چهار یا پنج مدل جدید و به روز شده ایرانی به بازار ارائه کند، از افت ۷۰ درصدی تولید کارخانه‌های قطعه‌سازی وابسته به صنعت موتور و دوچرخه خبر داد.
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۹:۴۲
ایجاد فضای رانتی در صنعت خودروسازی با واگذاری سهام متقاطع شرکت‌ها
خودرونگاران_ طبق گزارش مرکز پژوهش های مجلس، واگذاری سهام متقاطع شرکت‌های خودروساز و به نوعی ادغام آنها به صورت یک کلاف پیچ در پیچ باعث ایجاد فضای رانتی و غیررقابتی در صنعت خودرو کشور شده است.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳:۴۲
فرصت‌ها و بحران‌های صنعت خودروسازی در سال ۹۷
خودرونگاران_سال ۱۳۹۷ برای صنعت خودرو سالی بسیار پر پیچ و خم بوده است تا جایی که با توجه به تحریم‌ها، نوسانات نرخ ارز، افزایش تقاضا و کمبود عرضه، افزایش بی‌رویه قیمت محصولات خودرویی در عین کاهش کیفیت‌ها و … این صنعت را با چالش نابودی روبرو کرد.
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲:۲۵
 تداوم کاهش قیمت خودرو در آستانه سال جدید
خودرونگاران - رئیس اتحادیه فروشندگان و نمایشگاه‌داران خودرو گفت: قیمت خودرو در بازار همانند هفته‌های گذشته روند کاهشی دارد و هر روز از قیمت‌ها بیشتر کاسته می‌شود.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹:۰۵
نظارتی بر امداد خودروهای غیرمجاز نیست
مدیرعامل کانون اتومبیل‌رانی و جهانگردی مطرح کرد؛
نظارتی بر امداد خودروهای غیرمجاز نیست
خودرونگاران_رامین افشاری با بیان اینکه در حال حاضر امداد خودرو‌های غیرمجاز چندین برابر امداد خودروهای مجاز هستند، گفت: کال‌سنتر ۰۹۶۲۹ یک سامانه اطلاع رسانی جامع گردشگری است که مردم می‌توانند شکایات خود را به صورت ۲۴ ساعته در آن مطرح کنند.
دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳:۵۱
   بیش از ۸۰درصد مطالبات قطعه‌سازان پرداخت شد
دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان :
بیش از ۸۰درصد مطالبات قطعه‌سازان پرداخت شد
خودرونگاران - دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان از پرداخت ۸۰درصد مطالبات قطعه‌سازان توسط خودرو‌سازی‌ها خبر داد.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹:۲۷
  پراید در بازارهای جهانی گران‌تر از بازار داخلی است
خودرونگاران - رییس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی با اشاره به اینکه پراید در بازارهای جهانی گران تر از بازارهای داخلی است، گفت: خودروسازان امسال بین ۱۵ تا ۱۶ هزار میلیارد تومان زیان دادند.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷:۲۹
 یکهزار کانتینر لوازم یدکی دو خودروساز ترخیص شد
خودرونگاران - طی دو هفته گذشته یکهزار کانتینر لوازم یدکی اظهار و با قرارگیری در مسیر سبز گمرکی، ترخیص شده اند.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۸:۱۷
 بن‌بست در پرداخت تسهیلات ارزی قطعه‌سازان
خودرونگاران - پرداخت تسهیلات ارزی به قطعه‌سازان به دیوار اختلاف با بانک مرکزی برخورد کرده است. آنچه مشخص است بانک مرکزی با دلایلی همچون جلوگیری از تضعیف پایه پولی و تورم زا بودن تسهیلات ارزی، پرداخت آن را مشروط کرده است، حال آنکه قطعه‌سازان زیر بار شروط یاد شده نمی‌روند.
یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶:۵۱