امروز: جمعه ۲ آیان ۱۳۹۹ -
وبسایت خبری
کشف قیمت خودرو در بورس مشکل‌ساز خواهد شد
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس:
کشف قیمت خودرو در بورس مشکل‌ساز خواهد شد
خودرونگاران - حجت الله فیروزی در واکنش به انتقادها در خصوص طرح عرضه خودرو در بورس، گفت: از آنجایی که هیچ سابقه‌ای از عرضه خودرو در بورس در کشور و سایر کشورها وجود ندارد، طبیعی است که طرح مجلس برای عرضه خودرو از طریق بورس با انتقاد روبه رو شود. بدون تردید نمایندگان به دغدغه‌های کارشناسی توجه خواهند کرد و تصمیمی را خواهند گرفت که تبعات مخرب در بازار خودرو و بازار بورس نداشته باشد.
پنج شنبه ۱ آیان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷:۲۱
آشنایی با انواع روغن موتور و کاربرد آن در خودرو
در ادامه طرح ویژه «تعویض روغن در محل» امداد خودرو ایران
آشنایی با انواع روغن موتور و کاربرد آن در خودرو
خودرونگاران_امدادخودرو ایران همواره در ارائه خدمات امدادی و فنی به مشتریان هر یک از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو پیشتاز بوده است. این شرکت با ارائه انواع خدمات در صدد ایجاد شرایطی است که مشتریان بتوانند با صرف کم‌ترین زمان و پرداخت هزینه‌ای مقرون به صرفه از خدمات و سرویس‌های ارائه شده به راحتی استفاده کنند.
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷:۵۴
قیمت‌ها در بازار خودرو ریزشی شد
رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو:
قیمت‌ها در بازار خودرو ریزشی شد
خودرونگاران - رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو با بیان اینکه نوسان نرخ ارز در قیمت خودرو تاثیر می گذارد، گفت: طی امروز قیمت خودروهای داخلی تا ۱۰ میلیون تومان و خارجی ها تا ۴۰ میلیون تومان کاهش یافته است.
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۸:۱۶
قیمت‌های جدید خودرو به زودی اعلام می‌شود
خودرونگاران - براساس توافقات به عمل آمده قرار است قیمت‌های جدید خودرو به زودی برای سه ماهه پیشرو اعلام شود.
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱:۳۶
کاهش قیمت قطعات خودرو در گروه تصمیم گمرک/ احتمال اجاره لوازم یدکی با ادامه تحریم‌های داخلی
خودرونگاران_کاظمی، سخنگوی اتحادیه لوازم یدکی گفت: تامین قطعات در بازار لوازم یدکی بحرانی نشده که مالکان خودروها در پی اجاره قطعات برای خودروهای خود باشند.
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴:۳۷
لاستیک در بازار ارزان می شود
آغاز عرضه لاستیک دولتی
لاستیک در بازار ارزان می شود
خودرونگاران_مدیرکل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای از آغاز عرضه لاستیک‌های ترخیص شده با نرخ ارز دولتی در بازار خبر داد و گفت: این لاستیک‌ها تاثیر مناسبی روی کاهش قیمت در بازار لاستیک برای رانندگان گذاشته است.
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸:۰۰
خرید ۲۰۰ اتوبوس از ایران‌خودرو نهایی شد
خودرونگاران -رئیس شورای شهر تهران: نسبت به توسعه اتوبوس‌ها در پایتخت امیدوار نیستیم، ولی پیگیری لازم انجام می‌شود.
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲:۵۸
از ماشین دودی تا ماشین برقی
خودرونگاران - تحولات چشمگیر در صنعت خودرو در جهان از جمله تسخیر بازار توسط خودرو های الکتریکی، حتی معادلات بازار انرژی را به هم ریخته است. ماشین های برقی از قابلیت اطمینان بالا برخوردار بوده و ضمن عدم ایجاد آلایندگی از مزایای دیگری چون امنیت بالا برخوردارند و لذا بعید است که نیازی به ذکر گفتن و همراه داشتن کفن باشد.
یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴:۱۴
افزایش قیمت سرب و چالش‌های تامین مواد اولیه باتری‌سازان
خودرونگاران - نایب رییس انجمن صنعت باتری و ذخیره‌سازهای ایران با اشاره به رونق دلال‌بازی در باتری‌های فرسوده که به عنوان یکی از منابع اصلی تامین سرب محسوب می‌شود، گفت: امروز قیمت سرب حتی با شیب تندتر از نوسان دلار در حال حرکت است و به همین دلیل، روزهای سختی در صنعت باتری بابت تامین مواد اولیه در پیش خواهیم داشت.
جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱:۳۱
ورود اوراقچی‌ها به بازار قطعات یدکی خودرو
رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران:
ورود اوراقچی‌ها به بازار قطعات یدکی خودرو
خودرونگاران - رئیس اتحادیه تعمیرکاران خودرو تهران با گلایه از اینکه اوراقچی ها قطعات دست دوم را از کشورهای همسایه وارد می‌کنند، گفت: استفاده از قطعات دست دوم به هیچ عنوان قابل قبول نیست، چرا که عمر خود را کرده‌اند.
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰:۰۶