امروز: سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
مهلت سه‌ماهه برای ترخیص خودروهای در گمرک مانده+سند
خودرونگاران- دفتر واردات گمرک ایران در بخشنامه ای برای تعیین تکلیف خودروهای در گمرک مانده مهلت سه‌ماهه تعیین کرد.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۹:۲۸
پلاک اروندی ها نوروز در خوزستان می مانند
خودرونگاران- به رغم وعده های داده شده برای مرخصی خودورهای پلاک اروندی، تاکنون مشکل دریافت پلاک گذر موقت برای مالکان این خودورها پا بر جا است و به نظر می رسد این خودروها نوروز در خوزستان می مانند.
سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹:۰۰
 خودرو ارزان است،خودروسازان با زیان می‌فروشند
خودرونگاران - عضو هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان گفت: در حال حاضر قیمت خودرو را پایین نگه داشته‌ شده و خودروسازان با ضرر می‌فروشند.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳:۲۶
 گزارش جدید از کیفیت خودروها
خودرونگاران - وزارت صنعت، معدن و تجارت بالاخره گزارش کیفی خودروهای داخلی در بهمن‌ماه را منتشر کرد و طبق آن مشخص شد هنوز هم هیچ خودرویی پنج ستاره کیفی را دریافت نکرده است. این در شرایطی است که وزیر صنعت، معدن و تجارت به‌تازگی اعلام کرده جای خودروهای پنج ستاره در صنعت خودرو کشور خالی است.
دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲:۴۹
   ابلاغ حکم دیوان عدالت اداری درباره لغو تعرفه جدید واردات خودرو به گمرک
خودرونگاران - رییس کمیته اقتصادی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، گفت: قاضی حکم بازگشت تعرفه واردات خودرو را به گمرک و معاونت حقوقی ریاست جمهور ابلاغ کرده است.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۹:۴۵
  تداوم کاهش تولید دوگانه‌سوزها
خورونگاران - آمار جدید تولید خودروهای سواری کشور در شرایطی اعلام شد که طبق آن، تیراژ دوگانه‌سوزها باز هم کاهش یافته است. براساس آمار اعلام‌شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در ۱۱ ماه سال‌جاری، خودروسازان در مجموع ۹۳ هزار و ۳۱۱ دستگاه انواع خودروهای دوگانه‌سوز را تولید کردند که آمار مذکور در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از کاهش ۲۲ درصدی تیراژ این مدل خودروها حکایت دارد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷:۳۸
  جای خودروهای پنج ستاره در خودروسازی خالی است
خودرونگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در حال حاضر تعداد خودروهای چهار ستاره تولیدی در خودروسازی محدود است که باید افزایش پیدا کند. ضمن آنکه جای خودروهای پنج ستاره نیز خالی است.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷:۲۷
  رونمايي از کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی شرکت ایران خودرو
خودرونگاران - کتاب گزارش عملکرد پایدار و مسئولیت اجتماعی شرکت ایران خودرو در سال 95 طی مراسمی با حضور وزير صنعت، معدن و تجارت، رئيس كميسيون صنايع مجلس شوراي اسلامي و مديران ارشد گروه صنعتي ايران خودرو و اصحاب رسانه امروز در سالن اجتماعات ساپكو رونمايي شد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵:۰۰
چرا صنعت خودرو به بی‌راهه رفت؟
خودرونگاران - یک کارشناس صنعت خودرو گفت: شرکت‌های که در صنعت خودروسازی سواری و تجاری در کشور به وجود آمده‌اند و بعضا بسیار بزرگ هم شده‌اند، به لطف امتیازهای دولتی مانند تعرفه و ارز مبادلاتی، سودآور هستند.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹:۳۰
 حذف غیررسمی‌ها از بازار خودرو
خودرونگاران - هفته گذشته مصوبه دیگری از سوی هیات دولت در مورد واردات خودرو منتشر شد. این مصوبه مربوط به حذف گری مارکت‌ها یا شرکت‌های غیررسمی از بازار خودرو است. در دی ماه سال جاری همزمان با ابلاغ دستورالعمل واردات خودرو از سوی هیات دولت، فعالیت این شرکت‌ها در صورت عقد قرارداد ارائه خدمات پس از فروش وارد‌کننده یا نمایندگی رسمی براساس ضوابط تعیین شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت امکانپذیر شد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶:۲۴