امروز: پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ -
وبسایت خبری
بازدید رییس جمهور و اعضای هیات دولت از خودروهای برقی ساخت داخل
خودرونگاران- رییس جمهوری در حاشیه جلسه هیات دولت، از محصولات تولیدی سه شرکت دانش بنیان در زمینه موتورسیکلت و خودرو برقی بازدید کرد.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹:۴۲
کاهش ۲۰۰ هزار تا ۲ میلیون تومانی ۱۰ خودروی داخلی در بازار
خودرونگاران- در 10 روز گذشته قیمت 10 خودروی داخلی در بازار از 200 هزار تومان تا 1 میلیون کاهش یافت.
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶:۰۱
وعده  جديد خودرويي وزير در همايش روز پاك
خودرونگاران- محمد نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تحارت در همایش روز هوای پاک که با شعار با هم به سوی هوای پاک برگزار شده بود با تاکید بر اینکه مسائل محیط زیست را جزو صنعت می‌دانیم، از وعده هاي جديد خودرويي خبر داده است .
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۶:۳۸
میزان جریمه گردش به چپ یا راست از سوی پلیس اعلام شد
خودرونگاران- رئیس پلیس ترافیک شهری اعلام کرد: جریمه گردش به چپ یا راست در تقاطع های دارای چراغ راهنمایی برابر جریمه رد کردن چراغ قرمز یعنی ۲۰۰ هزارتومان است.
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷:۴۵
 از خودرويي ها جانب داري نمي كنيم
سرپرست معاونت اقتصادی وزارت صنعت
از خودرويي ها جانب داري نمي كنيم
خودرونگاران-چندي است كه موضوع اخذ نمايندگي برندهاي خودرويي به يكي از پر بحث ترين خبرهاي مرتبط با واردات خودرو تبديل شده است، در حالي كه برخي خبرها از اخذ نمايندگي رسمي خبر مي دهند برندهاي مادر اخذ هر گونه نمايندگي را رد مي كنند . در عين حال سرپرست معاونت اقتصادی و امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با رد جانب داري وزارت صنعت از برندهاي خودرويي تاكيد مي كند : وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ گونه امتیاز خاصی را برای هیچ شرکتی قائل نیست اما این‌که شرکتی نماینده‌اش را در سایت قرار دهد ملاک کار نخواهد بود.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵:۰۸
 آغاز فروش نقدی محصولات سایپا با پلاک   96
معاون بازار یابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خبر داد:
آغاز فروش نقدی محصولات سایپا با پلاک 96
خودرونگاران- معاون بازار یابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: فروش نقدی محصولات گروه خودروسازی سایپا با پلاک سال 96 طی چند روز آینده آغاز خواهد شد.
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۲:۵۱
ناوگان ملكي ضابطه جديد تاسيس شركتهاي حمل و نقل بين شهري
ضوابط جدید تأسیس و بهره‌برداری از شرکت‌های حمل‌ونقل جاده‌ای كالای بین‌شهری ابلاغ شد
ناوگان ملكي ضابطه جديد تاسيس شركتهاي حمل و نقل بين شهري
خودرونگاران- ضوابط تأسیس و بهره‌برداری از شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌شهری كالا در تاریخ ۲۰ دی‌ماه سال جاری از سوی معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به ادارات كل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سراسر كشور جهت اجرا ابلاغ شد.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰:۳۹
واردات خودروهای با عمر بیش‌از یک‌سال ممنوع شد
خودرونگاران- رییس انجمن واردکنندگان خودرو از ممنوعیت واردات خودروهای سواری صفر کیلومتری که بیش از یک سال از زمان (سال) تولید آنها گذشته باشد، خبر داد.
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۲:۰۵
تشخیص پلاک مخدوش خودروها با دوربین‌های ویژه
خودرونگاران- رییس مرکز اجرائیات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که امکان تشخیص پلاک کامل خودروهایی که نسبت به مخدوش کردن پلاک خود اقدام کرده باشند نیز وجود دارد.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۷:۵۳
یک ماده از ضوابط واردات خودرو تغییر کرد
خودرونگاران- به‌دنبال تحولات صورت گرفته در مقررات واردات خودرو به کشور، هیات‌وزیران هفته گذشته با ممنوعیت ورود خودروهایی که زمان ساخت آنها بیش از یکسال باشد، موافقت کرد.
شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۴:۴۶