امروز: سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار / آخرین عناوین سرویس
 سقوط تولید دوگانه‌سوزها
خودرونگاران - آمار اعلامی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد تولید خودروهای دوگانه‌سوز در کشور افت کرده و به زیر هشت هزار دستگاه رسیده است.
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۵:۵۰
انحراف به پارکینگ یک‌سوم خودروها
دو متهم توقف دستگاه‌های ناقص در پارکینگ خودروسازها معرفی شد؛
انحراف به پارکینگ یک‌سوم خودروها
خودرونگاران -دو عامل کلیدی در صنعت خودرو باعث انحراف به پارکینگ حدود یک‌سوم از خودروهای تولیدی شده است. در حال حاضر ۱۴۲هزار خودروی تولیدشده در دو شرکت خودروساز به خاطر آنچه نقص قطعه عنوان می‌شود، در محوطه پارک شده است.
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۷:۳۳
رایزنی برای رفع ابهام طرح واردات خودرو
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس اعلام کرد:
رایزنی برای رفع ابهام طرح واردات خودرو
خودرونگاران - طرح واردات خودرو با ایرادات شورای نگهبان برای چندمین‌بار به کمیسیون صنایع و معادن مجلس برگشت داده شده و مقرر است این کمیسیون با رفع ابهامات وارد شده شورای نگهبان طرح مذکور را برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس ارائه کند.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۰:۲۵
 افزایش ۲۵ درصدی تولیدات ایران خودرو در کرمانشاه
خودرونگاران - مدیرعامل شرکت ایران خودرو کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال ۱۸ هزار و ۴۳۰ دستگاه خودرو پارس در شرکت ایران خودرو کرمانشاه تولید شد که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲۵ درصد رشد نشان می‌دهد.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹:۱۳
افت فروش خودروهای صفر در اروپا
خودرونگاران- داده‌های خودروسازی اروپا که روز جمعه منتشر شد، نشان می‌دهد ثبت‌نام برای دریافت خودروهای صفر در ماه سپتامبر بیش از ۲۵ درصد کاهش یافته است.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۷:۲۱
گره کور اسقاط خودروهای فرسوده بالاخره باز می‌شود؟
خودرونگاران - ابطال آیین‌نامه اجرایی ماده ۸ قانون هوای ‌پاک که ماده بسیار مهمی درباره سن فرسودگی انواع وسایل نقلیه به‌منظور اسقاط آن‌ها بود، طی دو سال اخیر به محل مناقشه جدی بین دستگاه‌ها و کارشناسان حوزه‌های مختلف در خصوص معضل آلودگی هوا تبدیل شده بود. آیین‌نامه اجرایی جدید این ماده در خرداد ماه سال جاری به‌تصویب رسید اما حالا سازمان حفاظت محیط زیست به منظور تدقیق موضوع و جلوگیری از ایجاد هرگونه ابهام در اجرای مصوبه، پیشنهاد اصلاح آیین‌نامه ماده ۸ قانون هوای ‌پاک را جهت سیر مراحل بررسی و تصویب به دولت ارائه کرده است.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵:۳۵
وزیر صمت از کارخانه «آرین پارس موتور» بازدید کرد
نمایش توانمندی ها و نیازهای تنها نماینده خودروسازی کشور در خمین
وزیر صمت از کارخانه «آرین پارس موتور» بازدید کرد
خودرونگاران - وزیر صنعت، معدن و تجارت در ساعات پایانی روز جمعه 23مهرماه از مجتمع صنعتی آرین پارس موتور واقع در شهر خمین بازدید کرد.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۸:۴۲
نسل جدید موتورهای ایران خودرو در راه است/ ارتقای موتور تارا در آینده‌ای نزدیک
خودرونگاران - مدیرعامل شرکت ایپکو از اجرای پروژه تطبیق موتور سه استوانه با پلتفرم محصول کراس‌اوور ایران خودرو خبر داد.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۶:۲۹
شرط صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان
خودرونگاران - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، در ارتباط با شرط صدور گواهینامه موتورسیکلت برای بانوان و دیگر مسائل رانندگی با وسایل نقلیه، توضیحاتی ارائه داد.
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱:۲۵
بازار خودرو کی تمام برقی می‌شود؟
خودرونگاران - فرض بر اینکه از همین حالا همه تولیدات خودروها از نوع برقی باشند، با ۲ میلیارد خودروی بنزینی در حال تردد چه باید کرد؟
یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸:۲۳