امروز: جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
اخبار / آخرین عناوین سرویس
حمایت از تولیدکنندگان در فضای رقابتی
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با اشاره به طرح ملی لوازم خانگی مطرح کرد
حمایت از تولیدکنندگان در فضای رقابتی
خودرونگاران - عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در خصوص احتمال ممنوعیت واردات در صورت به اجرا در آمدن طرح ملی لوازم خانگی، گفت: شکی نیست که باید از تولیدکنندگان ایرانی حمایت کرد اما تنها در فضای رقابتی است که بنگاه‌های اقتصادی بهره‌ور می‌شوند، کیفیت محصولات افزایش می‌باید و بهای تمام‌شده مدیریت خواهد شد.
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱:۳۱
 احضار رانندگان متخلف و ثبت شکایت پلاک در صورت تکرار تخلف
خودرونگاران - معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رصد ۲۴ ساعته سرعت غیرمجاز در معابر پایتخت خبر داد و گفت که رانندگان متخلف از طریق پیامک و تماس تلفنی برای اخذ تعهد به پلیس احضار می‌شوند.
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴:۴۱
رشد ۱.۵ درصدی تولید خودرو تا پایان مردادماه
خودرونگاران - بررسی آمارهای رسمی منتشره وزارت صنعت، معدن و تجارت حاکی از تولید ۳۸۶ هزار و ۲۷۷ دستگاه خودرو از سوی خودروسازان داخلی از ابتدای امسال تا پایان مرداد ماه است. آماری که حکایت از رشد ۱.۵ درصدی در هم‌سنجی با مدت مشابه سال گذشته دارد.
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲:۵۶
خانه‌تکانی خودرویی پس از کرونا
خودرونگاران - پس از آنکه نمایشگاه خودروی فرانکفورت در تابستان ۲۰۱۹ به پایان رسید، بسیاری گمان می‌کردند که سال بعد نیز این شهر میزبان خواهد بود، اما یک ویروس، تمام صنعت خودرو را در اغما فرو برد. هفته گذشته اما بزرگ‌ترین نمایشگاه خودروی آلمان با تاخیری دو ساله، با اسمی جدید، هدفی تازه و خانه‌ای جدید آغازبه‌کار کرد. پیش از این، نمایشگاه بزرگ و بین‌المللی خودروی آلمان با نام نمایشگاه فرانکفورت شناخته می‌شد، چرا که این شهر از سال ۱۹۵۲ خانه اصلی این نمایشگاه بزرگ بوده است. اما از امسال، فصلی جدید برای این نمایشگاه رقم خورده چرا که خانه خود را از فرانکفورت به مونیخ منتقل کرده است.
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵:۲۶
به زودی پیش فروش تارا آغاز می شود
خودرونگاران - بر اساس اطلاعات بدست آمده، طرح جدید پیش فروش تارا، جدیدترین محصول ایران خودرو آغاز می‌شود.
پنج شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۰:۴۲
سند راهبردی لوازم خانگی چرا جای آرامش نگرانی ایجاد کرد؟
خودرونگاران - اخبار بد لوازم خانگی تمامی ندارد و آمارهای متناقض از ظرفیت‌های موجود در این بخش که عمدتاً توسط یکی دو تولید کننده در فضای رسانه‌ای کشور منتشر می‌شود نشان می‌دهد و آنچه امروز به عنوان سند راهبردی لوازم خانگی باید نصب العین واحدهای تولیدی قرار گیرد با سوء تدبیر هایی روبروست که می‌تواند امضای نابودی این صنعت را در کشور رقم بزند.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۱:۵۳
مردم از خرید سیلندرهای گاز کارکرده خودرو پرهیز کنند
خودرونگاران - معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: سیلندرهای گاز کارکرده، مستعمل و دست دوم بسیار خطرناک است و شهروندان از خرید این سیلندرها خودداری کنند.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹:۰۴
قرعه کشی فروش فوق العاده ایران خودرو برگزار شد
خودرونگاران - مشتریان نهایی سه محصول عرضه شده در طرح فروش فوق العاده ایران خودرو، از طریق قرعه کشی با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی مشخص شدند.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲:۰۳
ممنوعیت واردات بعد از ۳ سال لغو می‌شود؟
چراغ سبز مجلس و ترمزگیری دولت برای واردات خودرو
ممنوعیت واردات بعد از ۳ سال لغو می‌شود؟
خودرونگاران - اصلاحیه مصوبه واردات خودرو امروز در صحن مجلس به تصویب رسید و بر این اساس، واردات خودروهای نو و کارکرده بدون ایجاد تعهد ارزی جدید برای کشور و هر ۶ ماه یکبار مجاز است.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۷:۱۱
تغییر ظرفیت تولید خودرو، برنامه جدید وزارت صمت
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
تغییر ظرفیت تولید خودرو، برنامه جدید وزارت صمت
خودرونگاران - وزارت صمت برنامه تغییر تیراژ و نوع تولیدات صنعت خودرو را تا پایان سال جاری در دستور کار دارد همچنین برنامه‌های دیگری برای بهبود شرایط این صنعت تا سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ اجرایی می‌شود.
چهارشنبه ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰:۴۱