امروز: شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ -
وبسایت خبری
گالری / آخرین عناوین سرویس
نظاره‌گر کادیلاک ATS-Vمدل۲۰۱۷ باشید +تصاویر
خودرونگاران- این خودروی سدان با موتور دوقلوی توربو دارای جعبه گیربکس 6 سرعته دستی است. سرعت صفر تا شصت این خودرو 3.8 ثانیه و نهایت سرعتش 189 کیلومتر بر ساعت می باشد. قیمت پایه و تست شده این خودرو از 60 هزار و 695 دلار تا 73 هزار و 800 دلار در نظر گرفته شده است.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵:۲۷
مزدا CX-5 مدل ۲۰۱۷ را ببینید +تصاویر
خودرونگاران- خودروسازی ژاپنی مزدا از محصول جدید خود ( 2017 CX-5) رونمایی کرد.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹:۲۷
نمایشگاه خودروهای آنتیک در مسکو +تصاویر
خودرونگاران- نمایشگاه خودروهای آنتیک و کلاسیک هر ساله در شهر مسکو روسیه برگزار می شود.
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴:۵۱
نسل جدید مدل مفهومی نیسان IDS +تصاویر
خودرونگاران- این خودروی جدید در نمایشگاه فرانکفورت رونمایی شد و قرار است در ماه سپتامبر 2017 وارد بازار فروش شود. نهایت سرعت در نظر گرفته شده برای این خودرو 189 کیلومتر بر ساعت است. قیمت نهایی برای این خودرو هنوز اعلام نشده است.
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۷:۰۰
دورهمی خودروهای کلاسیک در بلژیک +عکس
خودرونگاران- نمایشگاه خودروهای لوکس و کلاسیک در شهر آنتورپ بلژیک.
یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۸:۴۴
لندروور از کاشف جاده‌های سخت رونمایی کرد! +تصاویر
خودرونگاران- این خودروی جدید از شرکت لندروور با موتور قدرتمند توربوی سوپر شارژ دارای جعبه گیربکس 8 سرعته اتوماتیک است. این خودرو در دو مدل گازسوز و گازوییلی تولید می شود که نهایت سرعتش در مدل گازسوز 133 و در مدل گازوییلی 130 کیلومتر بر ساعت می باشد. این خودرو قرار است در تابستان 2017 با قیمت پایه 50 هزار و 985 دلار وارد بازار فروش شود.
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲:۵۹
نظاره‌گر مینی‌ون کرایسلر ۲۰۱۷Pacifica باشید +تصاویر
خودرونگاران- گروه کرایسلر ال‌ال‌سی، شرکت چندملیتی خودروسازی است که بازار عمده آن در ایالات متحده آمریکا و کانادا قرار دارد و مالک فعلی آن، شرکت ایتالیایی فیات می‌باشد. این خودرو دارای جعبه گیربکس 9 سرعته اتوماتیک است. سرعت صفر تا شصت آن نیز 7.5 ثانیه می باشد. قیمت پایه و تست شده این مینی ون از 43 هزار و 490 دلار تا 48 هزار و 280 دلار متغیر است.
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸:۰۹
شورلت کامرو ZL۱ Convertible مدل۲۰۱۷ +تصاویر
خودرونگاران- این خودروی جدید اسپرت از شرکت شورلت با موتوری سوپرشارژ دارای جعبه گیربکس 10 سرعته اتوماتیک است. این خودروی کوپه دیفرانسیل جلو سرعت صفر تا شصت در مدل اتوماتیک 3.5 ثانیه و نهایت سرعتش 198 کیلومتر بر ساعت می باشد. قیمت پایه و تست شده این مدل از 70 هزار و 235 دلار تا 72 هزار و 325 دلار در نظر گرفته شده است.
شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴:۴۳
تست آفرودی شاسی بلند جدید رنو در کاشان (عکس)
خودرونگاران- تست و بررسی «رنو کولئوس» جدید در کویر زید آباد کاشان برگزار شد.
شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳:۲۲
مهمانان جدید ریگان برای بازار خودرو ایران
خودرونگاران- شرکت ریگان خودرو سال 1386 آغاز به کار کرد. فعالیت اصلی این شرکت در زمینه‏ های طراحی و توسعه، ساخت و تولید و مونتاژ، خرید و فروش و توزیع، صادرات و واردات و بازرگانی وسایل نقلیه و قطعات و اجزای وابسته است.
جمعه ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۴:۳۶