امروز: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ -
وبسایت خبری
نمایشگاه / آخرین عناوین سرویس
پیشتازی نمادهای خودرویی در بازار سرمایه
خودرونگاران- یک کارشناس بازار سهام گفت: صنعت خودروسازی پیش از این متاثر از تحریم ها بوده اما در حال حاضر می توان به آینده این صنعت امیدوار بود.
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۹:۰۲
آغاز فروش کولئوس از هفته آینده
انتقاد از روند ترخیص خودروهای وارداتی
آغاز فروش کولئوس از هفته آینده
خودرونگاران- مدیر بازاریابی نگین خودرو از آغاز فروش رنو کولئوس از هفته آینده با تحویل در اردیبهشت سال آینده خبر داد و گفت: هم اکنون واردکنندگان با مشکل طولانی بودن پروسه ترخیص خودروهای وارد شده از سوی گمرک روبه رو هستند که از طریق وزارت صنعت به دنبال حل این مشکل هستیم.
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲:۰۹
  الفت: نمایشگاه خودرو نشان داد شهر آفتاب پتانسیل جذب مردم را دارد
خودرونگاران- مدیرکل دفتر امور ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت سطح نمایشگاه خودرو را بیش از انتظار عنوان کرد و گفت: نمایشگاه خودرو نشان داد شهر آفتاب پتانسیل جذب مردم را دارد.
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۳:۰۷
بهترین خودروهای کلاسیک درنمایشگاه خودرو  تهران (+عکس)
خودرونگاران- خودروهای نمایش داده شده در سالن خودروهای کلاسیک شاید از سالم ترین نمونه های موجود خودروهای کلاسیک بودند که با استقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴:۳۶
فروش  DS ۶ و DS ۵LS با تخفیف ویژه در شهر آفتاب
خودرونگاران- نمایندگی رسمی DS در ایران (برند لوکس سیتروئن) شرایط ویژه ای را برای فروش محصولات DS در نمایشگاه خودرو شهر آفتاب در نظر گرفته است.
جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴:۲۴
بازدید وزیر صنعت از غرفه ایران خودرو در نمایشگاه تهران
خودرونگاران- وزیر صنعت معدن و تجارت از غرفه و محصولات به نمایش درآمده گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو تهران دیدن کرد.
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴:۱۲
با عظمت‌ترین نمایشگاه خودرو آمریکا +تصاویر
خودرونگاران- اغلب این‌طور تصور می‌شود که نمایشگاه دیترویت بزرگ‌ترین گردهمایی خودروسازان در آمریکا است. در حالی که نه دیترویت، نه لس‌آنجلس و نه حتی نیویورک، به اندازه شیکاگو عظمت ندارند.
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵:۳۸
نمایشگاه خودرو نباید کشور را به ویترین ماشین‌های خارجی تبدیل کند
خودرونگاران- یک عضو انجمن قطعه سازان خودرو گفت: فروش بیشتر خودروهای لوکس خارجی با موازین اقتصاد مقاومتی در تضاد است.
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۱:۲۵
تویوتا C-HR رقیب جدی نیسان جوک در نمایشگاه تهران
خودرونگاران- معلوم نیست که چرا تویوتا دیرتر از رقبایش به کلاس شاسی بلندهای کوچک آمد، ولی به هرحال آمد! کوچکترین SUV تویوتا ابتدا در 2014 و در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی شده بود. در آن زمان C-HR یک مدل مفهومی بود اما با استقبال خوبی که از آن شد، به خصوص برای چهره جذاب و اسپرتی که داشت، تولیدش در دستور کار تویوتا قرار گرفت.
پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰:۴۴
بازدید قائم مقام وزیر صنعت از غرفه سایپا
خودرونگاران- گروه خودروسازی سایپا با ارایه ۴ محصول در اولین نمایشگاه خودرو تهران حاضر و اقدام به عرضه محصولات خود کرده است
سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶:۴۹