امروز: پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ -
وبسایت خبری
بورس / آخرین عناوین سرویس
 اوج‌گیری هیجان در سهام خودرویی
خودرونگاران_نمادهای خودرویی در معاملات امروز بورس تهران با نشانه‌هایی از تایید افزایش قیمت خودرو تا ۵ درصد کمتر از حاشیه بازار تا صف خرید پیش رفتند. نکته‌ای که باید به آن توجه شود این است که رشد کنونی سهام خودرویی می‌تواند آخرین رالی صعود نمادهای این گروه باشد. نمادهای این گروه به واسطه خبر افزایش نرخ در هفته‌های اخیر داغ شده‌اند این در حالی است که سایر موارد به عنوان اهرم فشار بر نمادهای خودرویی عمل می‌کنند.
شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵:۵۸
تلاش سه هزار واحدی شاخص در هفته پُرهیجان بورسی
خوشبینی به بازارهای جهانی ترمز افت قیمت‌ها را کشید
تلاش سه هزار واحدی شاخص در هفته پُرهیجان بورسی
خودرونگاران_در پنج روز کاری هفته جاری شاخص کل با صعود سه هزار واحدی توانست کمی از نگرانی‌های فعالان بازار را نسبت به ریزش های اخیر جبران کند. از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر رشد قیمت ها در هفته جاری، آتش بس ۹۰ روز ه جنگ تجاری بین دو قدرت بزرگ اقتصادی دنیا و افزایش قیمت جهانی کامودیتی ها از جمله نفت بود. این در حالی بود که دو گروه خودرو و بانک همچنان در عطش اخبار مثبت به سر برده و شایعات در این دو گروه سبب نوسان قیمتی قابل توجه شدند.
پنج شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰:۵۰
بازگشت شاخص به کانال ۶۷ هزار واحد
موتور خودرویی‌ها بازهم روشن شد
بازگشت شاخص به کانال ۶۷ هزار واحد
خودرونگاران_در دوساعت ابتدایی شاخص کل توانسته با رشد ۱۵۰۰ واحدی به ارتفاع ۶۷ هزار واحد بازگشت. در این اما اقبال حقیقی‌ها به سهام خودرویی و بانکی سبب شده تا شاخص هم وزن بیش از سایرین حرکت کند. گفتنی است، از ابتدای صبح خبرهای تایید نشده‌ای از تعیین و تکلیف قیمت خودرو منتشر شده است.
چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷:۳۹
 خودروسازها باز هم پیش افتادند
خودرونگاران_شاخص بورس امروز (دوشنبه) تحت تاثیر رشد قیمت نفت و کامودیتی ها (مواد پایه و معدنی) با رشد سه هزار و ۱۶۶ پله ای به جایگاه ۱۶۶ هزار و ۳۰۴ واحدی صعود کرد.
دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۴:۵۲
 افزایش نرخ محصولات زامیاد اعلام شد
خودرونگاران - شرکت زامیاد مجوز افزایش نرخ محصولات را دریافت و نرخ محصولات خود را از ابتدای آذر ماه ۳۳ درصد افزایش می دهد.
شنبه ۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰:۳۶
قیمت سهام خودرویی‌ها در سراشیبی
خودرونگاران - در معاملات امروز بورس تهران خودرویی‌ها کاهش قیمت را تجربه کردند، اما نماد شرکت‌های پتروشیمی سعی کردند شاخص کل را تقویت کنند.
سه شنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲:۴۳
بازهم بانکی‌ها و خودرویی‌ها موتور شاخص را روشن کردند
خودرونگاران-در دو ساعت ابتدایی شاخص کل با رشد بیش از ۱۵۰۰ واحدی کانال ۱۸۲ هزار واحد را پس گرفته و شاخص هم وزن نیز در راستا با این نماگر در محدوده‌های مثبت ۰.۷ درصد در حال نوسان است. شاخص فرابورس اما با شتاب بیشتری در حال صعود است.
دوشنبه ۲۱ آیان ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۳:۱۸
بازگشت گروه خودرویی به کورس تالار
خودرونگاران-در هفته گذشته کاهش قیمت در سهام گروه خودرویی جای خود را به رشد داد و در این میان موضوعات سیاسی و تصمیمات جدید وزیر صنعت درباره این گروه در رشد ارزش سهم‌ها به خصوص سهم‌های عمده از جمله ایران خودرو، زامیاد و سایپا بی تاثیر نبود و در هفته‌های آتی روند بازگشت ارزش سهام در نماد‌های این گروه پیش بینی می‌شود.
پنج شنبه ۱۷ آیان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱:۵۹
  برای خودرویی‌ها و بانکی‌ها صف کشیدند
خودرونگاران - قیمت سهام شرکت‌های خودرویی و بانکی امروز بر خلاف روز گذشته در مدار رشد قرار گرفت. در عین حال با افزایش قیمت سهام بیشتر شرکت‌ها، شاخص کل توانست حدود ۱۲۴۱ واحد رشد کند.
دوشنبه ۱۴ آیان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳:۰۲
 کاهش قیمت خودرویی‌ها در معاملات امروز بورس
خودرونگاران - امروز فعالان بازار سهام شاهد افت قیمت‌ها در گروه خودرو، بانک و تعداد زیادی از گروه‌های پتروشیمی بودند.
یکشنبه ۱۳ آیان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۴:۴۱