امروز: سه شنبه ۴ آیان ۱۴۰۰ -
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه ترخیص خودروهای دپو شده در گمرک
  هنوز هیچ خودرویی از گمرک خارج نشده است
درپی مخالفت رییس کل بانک مرکزی؛
هنوز هیچ خودرویی از گمرک خارج نشده است
خودرونگاران - هیات وزیران در مصوبه‌ اخیر خود اجازه داده بود ۱۳ هزار خودروی دپو شده در گمرک ترخیص شود و اجازه ثبت سفارش بدون انتقال ارز این خودروها را نیز داده بود. اما این موضوع با مخالفت رئیس بانک مرکزی و عدم امکان ثبت سفارش برخی از این خودروها مواجه شد و در نهایت عملیات ترخیص خودرو از گمرک کماکان منتفی ماند.
یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۹:۳۰
  دولت در عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی مقصر است
معاون سازمان تعزیرات در قم:
دولت در عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی مقصر است
خودرونگاران - معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بسیاری از مردم برای خرید خودرو ثبت‌نام کردند اما هنوز نتوانستند خودروی خود را تحویل بگیرند در این زمینه دولت نیز مقصر است، با متخلفان این بخش به‌زودی برخورد می‌شود.
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹:۲۲
مناقشه بر سر خودروهای وارداتی
مناقشه بر سر خودروهای وارداتی
خودرونگاران_روز گذشته، رئیس کل بانک مرکزی با ثبت سفارش و ترخیص خودروهای وارداتی که دارای قبض انبار هستند، بدون انتقال ارز مخالفت و اعلام کرد: دولت اجازه ورود بدون انتقال ارز خودروهای وارد شده به گمرکات از تاریخ ۱۶مرداد ۹۷ به بعد را نخواهد داد؛ موضعی که بلافاصله واکنش وزیر صمت را برانگیخت و رضا رحمانی با اعلام اینکه خودروهای مانده در گمرک اجازه ترخیص دارند، گفت: ثبت سفارش‌های قبلی خودرو «کان لم یکن» شده است. گفته می‌شود این موضع بانک مرکزی در راستای سیاست‌های سخت‌گیرانه این بانک در کنترل بازار ارز اتخاذ شده است.
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰:۳۴
ترخیص ۱۴ هزار خودرو از گمرک با مجوز
در انتظار تصمیم سران قوا؛
ترخیص ۱۴ هزار خودرو از گمرک با مجوز
خودرونگاران_مسئول روابط عمومی گمرک: هنوز آمار دقیقی از تعداد خودرو‌های نگهداری شده در انبار‌ها وجود ندارد و این سازمان برای ترخیص نیاز به مجوز‌های قانونی دارد و تا مجوز‌ها به دستش نرسد اجازه ترخیص این خودرو‌ها را نمی‌دهد.
سه شنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹:۳۷