امروز: سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ -
وبسایت خبری
کلیه اخبار مرتبط با واژه بازار خرید و فروش
رکود یلدایی بازار خودرو
خریدوفروش تحت‌تاثیر سرنوشت مبهم تعیین قیمت قرار گرفت
رکود یلدایی بازار خودرو
خودرونگاران_بازار خودرو در هفته جاری همان منوی همیشگی را داشت. رکودی که از اوسط تابستان بساط خود را در بازار پهن کرده، ظاهرا قصد رفتن ندارد. این رکود با اتفاقات و اظهار نظرهای متناقص مسوولان صنعتی کشور نه تنها روند کاهشی ندارد بلکه با توجه به نزدیک شدن به ماه‌های آخر سال گسترده‌تر نیز شده است. در هر حال آنچه مشخص است بازار خودرو همواره از اتفاقاتی که در سطح کلان سیاسی و اقتصادی کشور می‌افتد، تاثیر می‌پذیرد.
پنج شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶:۰۱
سازمان حمایت شرایط فروش و پیش فروش خودرو را اعلام نمود+سند
سازمان حمایت شرایط فروش و پیش فروش خودرو را اعلام نمود+سند
خودرونگاران - یکی از اصلی ترین مشکلات موجود در بازار خودرو نحوه فروش خودرو می باشد این در حالی است که سازمان حمایت شرایط دقیق فروش و پیش فروش را اعلام نموده است.
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴:۲۳
پاییز تقاضا در بازار خودرو
پاییز تقاضا در بازار خودرو
خودرونگاران - بازار خودروی کشوری این روزها با خزان تقاضا روبه‌رو بوده و خرید و فروش چندانی در آن صورت نمی‌گیرد و این در شرایطی است که بسیاری از عرضه‌کنندگان اقدام به افزایش قیمت محصولات خود کرده‌اند.
پنج شنبه ۱۱ آیان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵:۳۱
6 روش خرید خودروی صفر در ایران
6 روش خرید خودروی صفر در ایران
خودرونگاران- تبلیغات متنوع خودروسازان، خیلی ها را راغب می کند که به هر طریقی که شده پس اندازهایشان را جمع و برای خرید خودرو اقدام کنند. آن ها در حالی پای به نمایندگی های خودرو می گذارند که تصور می کنند به طور کل دو روش نقدی و قسطی برای خرید خودرو وجود دارد.
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵:۱۹
چگونه یک خودرو بخریم؟
چگونه یک خودرو بخریم؟
خودرونگاران- بیشترین هزینه‌ای که تابه‌حال کرده‌اید چقدر و به چه منظور بوده است؟ برای اکثر افراد این سؤال جواب‌هایی چون خرید خانه و خودرو را در پی دارد. نیازهای اساسی برای بسیاری از خانواده‌ها در سال‌های آتی تغییر کرده و از پوشاک، خوراک و مسکن فراتر رفته و به خودرو رسیده است.
پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰:۱۲
چگونه خودرو  خوب بخريم
چگونه خودرو خوب بخريم
خودرونگاران- بازار خودرو بازار جذابي است و هنگامي كه هر روز با تنوع محصولات جديد مواجه ميشويم شوق به خريد خودرو نيز افزايش مي يابد .اما يكي ازمهمترين موضوعات در اين زمان علم به چگونگي خريد خودرواست.
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۶:۱۹
قیمت روز انواع خودروهای داخلی + جدول
قیمت روز انواع خودروهای داخلی + جدول
قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار منتشر شد.
چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۳:۰۴